TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Сторожинецький лісгосп реалізував 20,5 тис. кубометрів дров

Дрова на зиму

Майже 20,5 тисяч кубометрів дров паливних. Саме стільки від початку 2015 року придбали жителі Сторожинеччини у державного підприємства “Сторожинецьке лісове господарство”. У лісгоспі ажіотажу за дровами не спостерігають. Забезпечити твердим паливом встигають усіх бажаючих.  У першу чергу подбали його постачання у заклади соціальної сфери. А це –  дитячі садочки, школи, лікарні. Понад 1000 кубометрів на пільговій основі отримали учасники Антитерористичної операції та їх сім’ї.

“Лісгосп реалізовує дрова паливні переважно з таких деревних порід як бук та граб. Вони найкраще підходять для обігріву приміщень. Довжина колод – до одного метра, адже короткомір зручніше транспортувати, – розповідає заступник директора з питань комерції ДП “Сторожинецький лісгосп” Олександр Красовський.

Традиційно для однієї господи запасають на зиму близько 5 кубометрів дров. Хто ще не встиг подбати про паливо для господарства, може зробити це і зараз. Візит у контору лісгоспу і заява про придбання – перше, що для цього треба. Далі –  оплатити вартість продукції у касі підприємства і з документами вже звертатись у лісництво. У найближчому до замовника лісництві на основі квитанції про оплату і наряду на відпуск відвантажать лісопродукцію.

“Якщо на складі лежать дрова, надворі тримається сприятлива, суха погода і є транспорт, виписану продукцію можна відвезти до будинку у найкоротші терміни. Ми намагаємось виконувати замовлення вчасно, за мірою надходжень” – додає Олександр Красовський.

Дрова видаються з верхнього складу, тобто прямо в лісі. Лісгосп продукцію навантажує, однак транспортні послуги не надає. Шукати вантажівку і оплачувати доставку треба окремо.

“Ми поставили перед усіма нашими лісогосподарськими підприємствами завдання вчасно та у належному обсязі забезпечувати потреби населення у дровах паливних. У першу чергу тверде паливо отримали пільговики (зокрема, і учасники АТО) та об’єкти соцсфери” – підкреслив перший заступник начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Череватий.

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

 

АРХІВ