Середа, Лютий 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Для дітей з Буденця влаштували солодке свято

main

Сьогодні,18.12.15 р., для учнів Буденецької ЗОШ І-ІІ ступенів та вихованців Буденецького ДНЗ “Берізка” влаштували маленьке свято.

Керівник ТОВ “Буденецький завод мінеральних вод” Думітру Морхан разом з колективом підприємства з нагоди наступаючого свята Св. Миколая придбали солодкі подарунки для кожного учня школи та кожного вихованця дитячого садочку, а також для педагогічних колективів закладів.

Разом з Миколою Федоряном, сільським головою Буденця, пан Думітру завітав спочатку до школи, де діти зустрічали гостей з хлібом-сіллю, а також показали свої таланти – виконали національні пісні. Директор школи від імені всіх учнів та педколективу подякувала за солодощі та святковий настрій для дітей.

В дитячому садочку дітки декламували вірші українською та румунською мовами і разом з вихователями зачитали молитву до Святого Миколая. Кожного вихованця чекали аж два солодких подарунки, які присутні на заході дорослі з радістю роздали дітям.

“Колектив та керівництво Буденецького заводу мінеральних вод вітає Сторожинеччину з наступаючим святом Святого Миколая! – говорить пан Думітру. – У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, наші діти з нетерпінням чекають пробудження, а черевички наповнюються подарунками.

Нехай це свято наповнить Ваш будинок щастям, теплотою і любов’ю, а Ваше життя зробить яскравим! З Днем Святого Миколая!”

9

4

7

2

6

3

5

8

12

10

20

16

19

18

17

15

14

11

21

22

23

24

28

 25

30

34

35

33

32

31

29

26

36

Магазин Водолій
  • Гость: Д.Морхан завжди був щирою та доброю людиною, знаю , що він не раз і не одному допоміг у вирішені проблем, дивує тільки те, що біля нього крутиться Новоселицький злодій та прихвостень Женя.
  • Гость: Честь таким людям. Але він знову наступає на ті самі граблі. Завжди цікавило звідки у посіпак такий нюх на гроші, то карлійчук то женя. Потрібно пану Д. Морхан мати свою розвідку, щоб робити ставку на нормальних людей.
  • Гость: если вы говорите о человеке на 4 и 17 фото то это не Женя, а Эдуард Марчелович с Новоселице.
  • Гость: Як ви можете судити про людину якщо навіть його імені не знаєте?
  • Гость: Кобзарь и Микки Маус умиляет.