TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Залізні крашанки

ДТП

Сьогодні в м. Сторожинець на перехресті вул. Чернівецька та вул. Карюкіна біля 16:00 сталося ДТП за участю двох автомобілів – «Мазда» (водій з Путильського району) та «Пежо» (водій з Сторожинецького району, с. Череш).

В обох автомобілях були неповнолітні діти. В «Мазді» крім водія знаходилася жінка та дитина, що була в дитячому автокріслі і не зазнала жодної травми. Як повідомили очевидці, дитину з білого «Пежо» та пасажирку червоного авто забрала швидка допомога, яка прибула дуже швидко. Після обстеження в лікарні, їх відпустили додому.

ДТП

За словами водія червоної «Мазди», він запізно зреагував на червоний сигнал світлофору і не встиг вчасно загальмувати. Цим самим призвів до зіткнення другим авто.

Як повідомили в Сторожинецькому ДАІ, за попередніми оцінками обидва водії були тверезими. Водій “Пежо” отримав перелом стегна та забій ключиці. Проводиться експертиза.

Начальник Сторожинецького ДАІ Сушинський А.В.: “Звертаюся до водіїв з вимогою до тримання правил дорожнього руху. Те, що сталося, лишній раз демонструє, до чого приводить неуважність та недотримання правил. На цей раз збитки більш матеріальні. Та чи повезе іншим разом?”

Читайте також:  Вночі у ворота школи №1 "запаркувалась" Ауді
Категорія: Події
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ