TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Збитки від спалювання сухої трави

Пожежа 11.04

11.04.15 р. по вул. О. Кошового в м. Сторожинець невідомі підпалили суху траву на полі. Внаслідок сильного вітру вогонь перекинувся на господарську будівлю. На ліквідацію пожежі було направлено одно відділення ДПРЧ-12, і протягом 20 хвилин пожежа була ліквідована. Ніхто не постраждав, збитки незначні.

За вчорашній день було 3 пожежі, повязані з спалюванням сухої рослинності. Суха трава горіла в с. Буденець, с. Бросківці і с. Великий Кучурів. Всі пожежі були ліквідовані силами підрозділів ДСНС.

Горить суха трава

Сторожинецький ДСНС нагадує, що не варто спалювати суху рослинність, адже це може призвести до масштабних пожеж, що несе загрозу не лише для навколишнього довкілля, але й для здоров’я людей, а також несе загрозу їхньому майну та житлу.

Крім того Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Сторожинецькому районі нагадує, що за самовільне спалювання сухої рослинності передбачена адміністративна та, в деяких випадках, кримінальна відповідальність.

Джерело: Сторожинецький РВ ДСНС.

Читайте також:  Повідомте, якщо ви стали свідком або об’єктом незаконних, неправомірних чи корупційних дій з боку працівників системи ДСНС
Категорія: Події
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

Viber: 066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ