Понеділок, Лютий 19
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Подробиці кримінальної драми по вул. Річковій

Подробиці

Нещодавно місто сколихнула чутка про те, що по вул. Річковій неадекватний зловмисник зчинив справжню різню з драматичним розвитком. Як завжди це буває, коли інформація передається тільки з вуст в вуста, до історії постійно додавалися все нові і нові “подробиці”. На щастя, життю та здоров’ю подружжя, яке стало жертвою нападу, вже нічого не загрожує, хоча чоловік зараз знаходиться в лікарні.

Ми поспілкувалися з потерпілою про те, як це було. Далі з її слів.

“Біля о пів на третю ночі я знаходилася в будинку на кухні, – розповідає пані Л. – Раптово почула якісь дивні звуки на вулиці – щось гриміло, падало, билося скло. Знаючи, що в дворі є собака та понадіявшись на неї, увімкнула надворі світло та вийшла подивитися. Постояла коло дверей, послухала. Зі сторони подвір’я сусідів чувся якийсь гамір, хтось товкся. Лише увімкнула світло, звуки почали чутися ближче.

Вже думала зайти до хати та викликати поліцію. Поки прислухалася, з-за рогу будинку вибіг чоловік, – було навіть враження, що він майже падав, – стрибнув через сходи та попри мене вломився в будинок. Здавалося, що за ним женуться. Я почала кричати: “Хто ви такі? Вийдіть з будинку!”. Зловмисник забіг до кухні, а в цей момент на шум з кімнати вийшов мій чоловік. Він бачив лише мене та не встиг зреагувати, коли на нього з кухні кинувся зловмисник.

Зав’язалася суперечка, на яку чужинець зреагував агресивно, схопив скляну банку та вдарив мене по голові, розсікши мені верхнє ліве віко. Після цього, намагаючись захистити мене, мій чоловік зачинив зловмисника на кухні. Той схопив ножа і розбив ним скло в дверях, уламками якого сильно порізав ноги мій чоловік і через діру в склі злочинець вдарив ножем в око мого чоловіка.

Ми вирішили зачинити чужинця в будинку, щоб виграти час та побігти по допомогу. Пробігши до сусідів, ми кричали, стукали, але ніхто взагалі не зреагував. Коли підбігли до ресторану “Пролісок”, там зустріли компанію молодих людей, які викликали поліцію та допомогли моєму чоловікові добратися до приймального покою Сторожинецької ЦРЛ, а потім один з хлопців повернувся за мною та викликав і мені швидку. Нажаль, ми не встигли познайомитися, але я дуже вдячна йому за допомогу і хотіла би віддячити

По приїзду правоохоронців ми виявили, що зловмисник потрощив всі речі на кухні, розбив вікно і таким чином, викидаючи речі через розбите вікно, сильно пошкодив автомобіль. Потрощеними речами та зірваними з стін меблями він забарикадувався в кутку кухні. Він зняв повністю одяг, озброївся ножами та почав різати себе – руки, ноги, живіт, шию, лице, голову.

Поліцейські не могли до нього підступитися, аж допоки не приїхав спецпідрозділ “Сокіл”, який швидко розгріб ті барикади та знешкодив агресивного чоловіка.

У мене був сильний стрес, це дуже важко було чути та бачити. Я вже навіть не могла дивитися, як його виносили.”

Зараз стан пані Л. задовільний, їй обробили та зашили рану над оком. Її чоловік у важчому становищі – від ножового проникнення в око воно зараз неповноцінно рухається та він на нього не бачить, хоча очний нерв не був пошкоджений. Лікарі розповіли, що це через сильну гематому і дають невеликі шанси, що все обійдеться. Також у нього сильно порізані ноги, оскільки він товкся по склі та біг босий до лікарні.

Поліцією за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 296 – хуліганство.

Магазин Водолій
 • Гость: Питання до прокуратури??? Чому тільки ст. 296 КК України, а де ст. 121 КК України. Таких "уродів" треба каструвати.
 • Гость: Це жесть!!!! Тобто я можу увірватися будь до кого додому порізати їх і покалічити а мені припишуть хуліганство????!!!
 • Гость: Выделяешь в тексте "ст. 296 – хуліганство", правой кнопкой - "Копировать" Вставляешь в гугл Первая ссылка. Открываешь и вдумчиво читаешь. " 4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, якщо вони вчинені із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, - караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років."
 • Гость: Дякую будем знати. 5 лют. 2016 20:44 "Disqus" пише:
 • Гость: Потерпілий-шкуродер і махінатор.
 • Гость: Так давай із-за цього відпустив зловмисника, і повісим його на дошку пошани.
 • Гость: А кто потерпилый?
 • Гость: Виділяеш в тексті ст. 121 ч. 1 КК України, і читаеш. Оскільки потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження, то зловмиснику крім ст. 296 ч. 4 КК України інкримінується і ст. 121 ч. 1 КК України. Почитай судову практику.
 • Гость: Я, так понимаю, что степень телесных повреждений определяется судово-медицинской экспертизой, а не участковым дядей Ваней, которая дает свое заключение через определенной время. Поэтому для начала хулиганство, потом дело, по результатам экспертизы, можно переквалифицировать. В конце концов там могла быть бытовуха, напр., муж жену побил, а она его покалечила, а тут нарик судимый подвернулся. Так, что лучше читай, а не смотри "Судови справы"
 • Гость: Что читать????
 • Гость: "Виділяеш в тексті ст. 121 ч. 1 КК України, і читаеш" первую ссылку в гугле. Там как раз и написано про судову експертизу.
 • Гость: От куда таких умных берут??? Лучше я буду "Судови справы" смотреть, чем писать такой бред: -"В конце концов там могла быть бытовуха, напр., муж жену побил, а она его покалечила, а тут нарик судимый подвернулся". Ты что бразилських сериалов пересмотрелась.
 • Гость: А ты наверно уже и приговор вынес, прочитав две статьи. Почитай внимательно начало этой статьи "Нещодавно місто сколихнула чутка". А может муж жену с любовником застал, а потом пошло-поехало. Признавать свои ошибки не есть проявление слабости или признание своей глупости. Глупость и слабость быть всегда уверенным в своей правоте.