TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Програма розвитку видавничої та поліграфічної галузей

Програма розвитку

На минулій сесії районної ради депутати проголосували за проекти різнопланових Програм розвитку багатьох галузей життя району, які розраховані на різний термін – від 1 до 5 років. Одним з рішень Сторожинецька районна рада затвердила Програму розвитку інформаційно-видавничої та поліграфічної галузей Сторожинецького району на 2016-2020 роки.

Розробником цієї Програми виступив Сектор з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату РДА, а співрозробником – КП “Сторожинецька районна друкарня”, які також виступають учасниками цієї програми. Крім цього, учасниками є редакція районної газети “Рідний Край” та редакція районного радіомовлення.

У описовій частині зазначено, що Програма визначає основну стратегію розвитку районного видавництва та інформаційної галузі району, створення належних умов, що сприятимуть творчій діяльності ЗМІ, а також розвитку видавничої сфери в цілому, забезпечення конституційних гарантій на свободу слова. Реалізація запланованих заходів Програми має на меті збільшення випуску літератури в районі та її популяризацію, що сприятиме задоволенню духовних потреб громади району, покращення матеріально-технічної бази видавничої галузі.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для виконання Програми, яка розрахована на 5 років, – з 2016 по 2020 рік, – складає 1,93 млн. грн. З районного бюджету планують витратити 1,35 млн. грн., а з позабюджетних коштів, таких як кошти підприємств, – ще 580 тис. грн.

Наприклад, Програмою запланований випуск книг під брендом “Моя Сторожинеччина”, а також інших видань, спрямованих на популяризацію краю та його туристичну привабливість. На ці цілі передбачається за 5 років витратити 300 тис. грн., а відповідальність за випуск покладається на учасників програми.

На висвітлення діяльності органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування заплановано 138 тис. грн., а на забезпечення сучасною комп’ютерною технікою редакції районної газети “Рідний край” та КП “Сторожинецька районна друкарня” планується витратити 430 тис. грн. за 5 років.

Програмою визначається середня вартість одного видання книги – від 5200 грн. у 2015 році до 8600 грн. у 2020 році; середня вартість однієї передачі в електронних ЗМІ – від 350 грн. до 600 грн., а середня вартість однієї публікації в друкованих періодичних виданнях – від 350 грн. в 2015 році до 400 грн. в 2019 році.

У плані зміцнення інфраструктури та матеріально технічної бази інформаційної та видавничої галузей Програмою рекомендується надати фінансову допомогу КП “Сторожинецька районна друкарня” у розмірі 200 тис. грн. для забезпечення функціонування копіювально-розмножувального центру.

Всі витрати, передбачені Програмою, можуть змінюватися відповідно до наявності коштів в районному бюджеті.

Саму Програму приводимо нижче:

Програма розвитку інформаційно-видавничої та поліграфічної галузей

1

2

3

4

5

6

7

9

8-1

10

11

Ми будемо намагатися опублікувати для загального ознайомлення всі Програми, які були прийняті на сесії районної ради. 

Категорія: Новини району
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

 

АРХІВ