Виховний захід “Герої серед нас” в ЗОШ №1

main

18 лютого 2016 року у Сторожинецької ЗОШ №1 І-ІІІ ст. відбувся відкритий виховний захід “Герої серед нас”, присвячений зустрічі з воїном АТО.  Класні керівники Шубран Оксана Миколаївна та Гуцуляк Василина Василівна разом з учнями 6-А та 9-А класів запросили Кирилюка Олександра Георгійовича, учасника бойових дій в Луганському прикордонному загоні, який нещодавно приїхав у відпустку і радо погодився зустрітися з школярами.

1

2

3

Олександр Георгійович — батько двох синів, Івана та Олександра, які навчаються у стінах цієї школи. Їхні однокласники схвильовано читали вірші про війну, зі сльозами на очах переглядали відео про обличчя війни, щиро і впевнено виконували Гімн України, дякували воїну за мужність і відвагу, відданість і патріотизм. А Кубринська Анастасія, Піжак Діана і Трачкар Каріна зачитали вірші, які вони написали під враженнями подій останніх двох років.

4

5

6

7

На заході було вшановано хвилиною мовчання героїв-буковинців, що загинули в зоні АТО.

Вражаючим і зворушливим був момент, коли сини дарували батькові ікону, яку освятив і благословив отець Михайло Смоляк. Варто додати, що отець Михайло передав для побратимів Олександра Георгійовича молитовники, натільні хрестики та інші необхідні для молитви речі.

8

9

10

11

Олександр Георгійович був щиро вражений теплом і любов’ю, що долинали з дитячих уст. Учням школи він подарував жовто-блакитний прапор із побажаннями від усіх його фронтових товаришів.

У понеділок, 22 лютого, люблячий батько та чоловік знову покине рідну домівку, щоб повернутися на службу. Учні та вчителі побажали йому Божого благословення і якнайшвидшого повернення  з миром і перемогою додому.

13

14

Категорія: Освіта
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ