TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Пожежа в с. Комарівці

Пожежа Комарівці
В останні хвилини завершення загальних зборів с. Комарівці надійшло тривожне повідомлення про те, що в селі запалало приватне домогосподарство.

Пожежа виникла через спалювання сухої рослинності. Пориви вітру віднесли іскру полум’я на близькорозміщені підсобні приміщення.

За свідченням очевидця, всі присутні проявили неабияку небайдужість і дорогою до місця пожежі спостерігалася картина, що з усього села, по полю, по дорозі біжать люди на допомогу. До прибуття пожежних автомобілів вражала згуртованість, відповідальність громад та відчуття взаємодопомоги до ближнього. Всі, від дорослого до малого, усіма можливими способами – відрами, бочками, бідонами, тазиками – приносили воду, передавали її чоловікам, які організовано та без метушні визначили свої ролі в гасінні полум’я.

По прибуттю пожежних автомобілів, пожежниками була розгорнута оперативна робота по ліквідації осередку пожежі. І знову, і знову, і знову спостерігалося, як громада разом, одностайно допомагала пожежникам.

Завдяки оперативним та професійним діям підрозділів ДСНС пожежу було ліквідовано максимально швидко.

На щастя, в пожежі ніхто не постраждав. Полум’ям було знищено всі підсобні приміщення, а житловий будинок залишився цілий.

 

 

 

Читайте також:  У Старих Бросківцях горів житловий будинок, де проживала сім'я з 7 дітьми
Категорія: Події
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ