TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

На вул. Кобилянській почали заміну водогону та каналізації

1

Сьогодні, 17 березня 2016 року, розпочалися роботи по заміні водопроводу та каналізації по вул. О. Кобилянської. Труби планують замінити на ділянці від вулиці Гвардійської до вулиці Горіхова.

2

Як розповів заступник міського голови Карлійчук Ілля Васильович, ця ділянка особливо потребує ремонту, оскільки тільки на цьому відрізку вісім раз проводився ремонт водогону, а найбільш небезпечною є поздовжня тріщина одної з труб. Каналізація також замінюється через те, що під землею знаходяться труби віком біля ста років, ще з австрійських часів.

Ілля Васильович також зазначив, що відключення від водопостачання будинків на весь термін робіт не буде проводитися, оскільки нові труби будуть прокладатися поруч зі старими і тільки при завершенні робіт буде проведено їх підключення до центрального водопостачання та водовідведення.

Труби для заміни були завезені до КП “Сторожинецьке ЖКГ” ще наприкінці вересня минулого року, а загальна вартість всіх матеріалів – більше 500 тис. грн.

Роботи будуть проводитися частинами, щоб не перекривати повністю рух по вул. Кобилянської на цій ділянці, а завершити їх планують до кінця квітня 2016 року.

Міська рада просить вибачення за тимчасові незручності.

Читайте також:  Держпродспоживслужба інформує щодо деяких моментів законодавства з питань благоустрою населених пунктів
Категорія: ЖКГ Новини міста
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ