TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Децентралізація. Збори ініціативної групи

Об'єднання громад

Сьогодні (21.04.15 р.) в Сторожинецькій міській раді відбулися збори ініціативної групи з вивчення пропозицій по об’єднанню територіальних громад. На зборах були присутні Лягу П.Ю, Поляк М.І., Поляк В.М., Антонюк В.М., Панкратов П.В., Манчук Я.В.

В жвавій дискусії обговорювалися питання  та пропозиції щодо конкретних дій стосовно проведення переговорів щодо об’єднання з сусідніми територіальними громадами.

Було вирішено звернутися до громад с. Нові Бросківці, с. Старі Бросківці, с. Панка, с. Буденець.

Ініціативна група намітила графік роботи, вирішили, що кінцеві пропозиції будуть винесені на загальні збори м. Сторожинець, про проведення яких буде повідомлено додатково.

Об'єднання громад

Ми закликаємо громаду міста, – звертається до містян секретар міської ради Манчук Ярослав Васильович, – активно прийняти участь в обговоренні питання об’єднання громад. Ваші пропозиції чекаємо в письмовому вигляді в Сторожинецькій мерії (м. Сторожинець, вул. Грушевського, 6).

Також на засіданні було запропоновано, щоб депутати міської ради провели збори громадян з даного питання на своїх виборчих округах.

Категорія: Важливо Новини міста
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ