TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
ЄВРОНАФТА

Зміни порядку обчислення пенсії

Пенсійний фонд

Пенсійна служба району повідомляє, що 15 квітня 2016 року набув чинності Закон України від 26.03.2016 № 1043-VІІІ “Про внесення змін до статті 40 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії”.

З урахуванням внесених змін для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року.

За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв.

Положення цього Закону поширюються також на осіб, яким пенсії призначені (перераховані) у період з 1 січня 2016 року до дня набрання чинності цим Законом.

Особи, яким пенсії призначені (перераховані) в період з 01.01.2016 по 14.04.2016 за їх бажанням можуть звернутися до органів Пенсійного фонду за місцем проживання (реєстрації) з заявою про перерахунок пенсій з урахуванням заробітку за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд незалежно від перерв по 30.06.2000 року.

Врахування заробітку за цей період провадиться на підставі довідки про заробітну плату за 60 календарних місяців страхового стажу підряд незалежно від перерв, виданої згідно з додатком 1 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 №22-1 (зі змінами), із зазначенням у ній назв первинних документів, на підставі яких її видано, їх місцезнаходження та адреси, за якою можливо провести перевірку відповідності змісту довідки первинним документам.

Читайте також:  Пам'ятка про самоізоляцію та рекомендації від сторожинецьких лікарів щодо упередження ГРВІ

Перерахунок пенсій провадиться в строки, визначені статтею 45 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”: з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано ним до 15 числа включно і з першого числа наступного місяця, якщо заяву з усіма необхідними документами подано ним після 15 числа.

Джерело: ПФУ в Сторожинецькому районі

Категорія: Інформація
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

 

АРХІВ