Наші дзюдоїсти вибороли в області вісім нагород

2

Нещодавно в Чернівцях відбувся І обласний турнір з дзюдо серед юнаків 2002-2005р.н., присвячений пам’яті майстра спорту СРСР Прегара Володимира Володимировича.

3

4

В змаганнях прийняли участь більше ста учасників з усієї області, зокрема вихованці Сторожинецької ДЮСШ “Колос”, які досягли хороших результатів в різних вагових категоріях.

5

8

В фіналі турніру змагалося п’ять сторожинчан. Перше місце зайняв учень Сторожинецького ліцею Перчик Денис та учень Старожадівського НВК Матейчук Олександр. Друге місце вибороли сторожинецькі ліцеїсти Мітран Дмитро, Карлійчук Михайло та учень Панківського НВК Берчук Олександр. Третє місце посіли також учні ліцею Кухарук Кирило, Вітюк Михайло та учень Сторожинецької гімназії Токарюк Станіслав.

Слід відмітити ще одного гімназиста – Петраша Станіслава, який за результатами чотирьох поєдинків посів 5 місце.

9

6

7

Чемпіони та призери нагороджені кубками, медалями та грамотами, а особливою нагородою – Кубком за кращу техніку дзюдо – нагородили Матейчука Олександра за дострокову перемогу у всіх двобоях.

1

Джерело: голова районної Федерації дзюдо і самбо, майстер спорту СРСР І.М. Гаврилюк

Категорія: Спорт