TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

“Буковинська театральна весна – 2016” в РБНК

10

Вчора, 27 травня 2016 року, в районному Будинку національних культур відбувся етап обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів “Буковинська театральна весна – 2016”.

Режисер Тетяна Кокошина поставила драматичну виставу “Криниця для спраглих” за твором Івана Драча.

В ній йшлося про життя Левка Сердюка, забутого синами. Односельці насміхаються з його піклувань про колодязь, про постійне переживання за свою домовину, а діти, заклопотані власними справами, не згадують ні про батька, ні про могилу матері.

9

8

6

7

Режисер Марина Піта представила соціально-психологічну драму Людмили Розумовської “Дорога Олена Сергіївна”.

Глядачам показали історію 11-класників, які завітали у гості до своєї вчительки математики, щоб привітати її з Днем народження. Весела та спокійна зустріч з часом набирає недоброзичливого характеру. Вистава показує, на що люди здатні для досягнення власної мети.

1

4

3

5

2

Вдячні глядачі щиро сприймали те, що відбувалося на сцені та підтримували акторів оплесками, а компетентне журі високо оцінило акторську майстерність аматорів, режисерське вирішення та сценічне вирішення.

Категорія: Культура
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ