Рятувальники застерігають бути обережними на воді

1

Сьогодні, 29 червня 2016 року, з метою попередження нещасних випадків на водних об’єктах працівниками Сторожинецького РС УДСНС було проведено профілактичну роботу з персоналом та відпочивальниками комплексу “Аква+”, яким рятувальники роздали листівки з правилами поводження на воді. Основними тезисами були:

4

Державна служба України з надзвичайних ситуацій нагадує:

  • основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання;
  • навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.
  • відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях;
  • безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби;
  • купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24.

2

Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; купаючись на “дикому пляжі” чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева; у воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою.

3

Купатися краще там, де є рятувальні служби; особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана.

До плавок потрібно прикріпляти шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів. Утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків.

На рівнинних річках є багато ям і вирів. Вони підступно зустрічаються біля піщаних кос, під берегом, де особливо полюбляють купатися діти.

Джерело: Сторожинецький РС УДСНС

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ