TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Міське сміттєзвалище приводять до ладу

16

Наразі проводяться роботи по капітальному ремонту під’їзної дороги до міського сміттєзвалища та нової касети для ТПВ, яку облаштувати в рамках проекту транскордонного співробітництва Україна-Румунія-Молдова MISETC 1654 “Транскордонний інструмент управління твердими побутовими відходами в сільській місцевості”

Кошти на це в сумі 290 тис. грн. були виділені на сесії міської ради. Як розповів директор комунального підприємства “КарпЕко-2010” Григорій Карп, дорога на сміттєзвалище вже довгий час знаходилася в жахливому стані, останній ремонт робили ще в 2008 році.

Дійсно, узбіччя дороги були просто завалені сміттям, а сама вона була такою, що по ній новий автомобіль, придбаний за європейські кошти, просто не міг доїхати до місця розвантаження.

5

4

13

6

8

7

Комунальники заново прокопали канали вздовж дороги, зробили її профіль і зараз утрамбовують проїжджу частину крупним щебнем та відходами від ремонту асфальтного покриття в місті.

20

19

18

15

Щодо нової касети ТПВ, то вона наразі не використовується, оскільки до неї ще немає під’їзду. Сміття з нових контейнерів ще вивозиться на другу касету, оскільки там ще є місце. За попередніми підрахунками, його вистачить до кінця року.

12

11

10

9

“Під час виконання цих робіт наша техніка долучається і до інших робіт по місту, – розповідає Григорій Драгушович. – Можу сказати, що такої чистої та якісної дороги на сміттєзвалище Сторожинець ще не бачив.

3

Наразі ми будемо розміщувати попереджувальні знаки про заборону викиду сміття поза звалищем та плануємо облаштувати відеоспостереження щоб попереджувати випадки несанкціонованого викидання відходів. Порушників будуть чекати серйозні штрафні санкції.

В мерії висловили надію, що жителі міста будуть підтримувати чистоту в цій непростій зоні на просять їх не викидати будівельне сміття в контейнери, оскільки це шкодить як їм, так і новій комунальній техніці, яка може вийти з ладу.

Допоки вона відремонтується, іншої техніки для збору нових контейнерів просто не буде. Це може спричинити значні незручності.

Категорія: Новини міста
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

 

АРХІВ