Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/dev/shm/#sql_69f7_5.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/u920698172/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2007
Тваринний ринок буде працювати наступної суботи | Сторожинець.info
TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Тваринний ринок буде працювати наступної суботи

1

Сьогодні, 5 липня 2016 року, відбулася перевірка Тваринного ринку по вул. Матросова в Сторожинці Державною протиепізоотичною комісією при Сторожинецькій РДА.

2

На торговельному майданчику згідно вимог “Правил торгівлі на ринках” та “Ветеринарно-санітарних правил для ринків” було упорядковано територію, обладнано дезбар’єри, розділено зони торгівлі сільськогосподарськими тваринами, кормами та супутніми товарами, окремо виділено місце для стоянки автотранспорту.

Було вирішено відновити роботу Тваринного ринку в суботу, 9 липня 2016 року в звичному режимі. На в’їзді у продавців буде перевірятися наявність документів про клінічний стан свиней та іншої тваринницької продукції, а у разі їх відсутності – торгівлю на ринку буде заборонено.

Документи повинні бути видані по місцю проживання продавця.

Категорія: Без категорії
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 redactor@storozhynets.info

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ