Понеділок, Лютий 19
Білий Ангел - Центр яскравих подій

VII сесія VII скликання Сторожинецької районної ради

main

Сьогодні, 29 липня 2016 року, відбулася VII сесія VII скликання Сторожинецької районної ради, на якій були присутні 32 із 36 народних обранців.

На порядку денному було винесено 31 питання та декілька депутатських запитів.

Питання порядку денного:

por_den_1

por_den_2

por_den_3

por_den_4

Перед початком засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять чернівчанина Віталія Чунтула, який загинув в зоні АТО.

Загалом засідання пройшло спокійно. Окрему дискусію викликало обговорення “Програми сприяння органам виконавчої влади по виконанню ними повноважень”, в результаті якої депутати проголосували проти її прийняття.

Магазин Водолій
 • Гость: Ну слава Богу, хоть хтось підняв питання про бездарність відділу освіти в проведенні конкурсу по опорних школах. Не знаю, як складалося розпорядження, але переможців визначили круто! Особливо по місту. Гімназія!!! Хоть хтось читав критерії по визначенню опорних шкіл? Матеріальна база, паралельні потоки, філії... Чи дала міська рада погодження на те щоб школа на майдані стала філією гімназії, чи можливо Старобросківецька сільська рада, чи особисто пан Прунь дав! З огляду на те, що в гімназії викладачами є півадміністрації на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації - Ковальчук Діаною висновок напрошується сам!!! Прикро,що депутати, як лохи ведуться на розвод від адміністрації і луплять 60 тисяч невідомо за що і незрозуміло кому!
 • Гость: Шановні, що власне відбувається?! Голова районної адміністрації дозволяє собі репетувати і і істерити до депутата районної ради тільки за те, що той вимагає дотримання процедури і дотримання законності при прийнятті рішення!!! Ну і повністю зрозуміло, що Лосік заодно!!! Брешуть і не моргнуть!!!
 • Гость: Ну хто би вже говорив про кошти для району, ну тільки не Бартош, і тільки не Брижаку! При Брижаку районна рада виграла найбільший грант - більше 10 мільйонів гривень, з яких чимала частина у вигляді податків пішла в бюджет району. Правда, як ефективно вони використовувалися і скільки вкрадено наступниками в особі Гуцулячки і Патарака ще треба дослідити, бо тільки за тією інформацією, яка вже була озвучена мова йде про сотні тисяч гривень!
 • Гость: Да Патараку ви і ваш район до одного місця! Сміється з дурнів! Продуркав півроку в районній раді ніби щось робив, а потім через біржу ще шість місяців отримує зарплату заступника районної ради. Про це всі мовчать бо не знають, а районна рада не колеться!
 • Гость: А чого районна рада має колотись, це прописано законом, що протягом півроку платять зарплату. Але згідний, що Патарак цього зовсім не заслужив, ну якщо по совісті, бо тупо просидів, покрасувався, бабло зрубив, свої підприємницькі інтереси задовольнив, і дійсно чхав на всіх з великої гори. У людини ні сорому, ні совісті... Та я б себе за таку "роботу", які він "проробив" у райраді , перестав поважати....
 • Гость: Щас прийде той любітєль Бартоша і буде розказувати шо ви тут пишете проплачені коментарі і взагалі продажні шкури, а він то, свєточ, тільки за prawda , pokój i sprawiedliwość. Ну ви поняли.
 • Гость: а чому ти вирішив що бартоша не люблять . якась частина населення має іншу думку ніж любімско- чоботарска гвардія і ще пару пройдисвітів. чи ви думаєте що на вашому сайті тільки моють його гадити. да. сікорский ти щось був пропов трошка, напевно польску вчив. до тепер все про всіх знав а тепер тобі мови залишились. молодець. навсякий випадок напишу . що я не вусатий. і взагалі вже надоїло . що бартош краде, гуляє і так далі. може давайте закиним що він голобий. або ще можна сказати що в нього в ангарі верт оліт. розвивайте думку. от і казорці кінець. а хто слухав, ой читав( той шморгун) ой, молодець.
 • Гость: На заробітки їздив. Я бартоша обіжати не собирають. Він всьо равно нічого не робить. Ходять слухи, шо він уже 20 раз в Польщі був від початку року. Шо ти хочеш шоб він тут успівав?
 • Гость: а нафіга ти вгадуєш і фантазуєш? ти доручи пацанам нехай перевірять, все просто . дай запит на митницю. а то бартош точно шмигне на своєму вертольоті. на свою віллу в польщу і прихотпить всі гроші районного бюджету.
 • Гость: Якщо би я знав як точно пишеться "Ярослав Бартош" на польській мові - я би сам написав той запит.
 • Гость: Bartoš Jarosław
 • Гость: Ні шановні краяни, кожна брехня має свої межі!!! Є прохання до адміна, попросіть аудіозапис засідання комісії районної ради з питань економіки, бюджету і фінансів, на якому Ковальчук Діана просить 50 тисяч гривень на ремонт автомобіля голови райдержадміністрації і ні про яку програму мова не йде! І виставіть її на сайті! Нехай район знає брехунів поіменно!!!
 • Гость: Попрошу за можливості.
 • Гость: А нафіга Бартошу машина. Все рівно толку як з ,,,,,,,,. А це ж 2 шт. долярів. Мабуть сідушки шкіряні хоче і портрет з своїм зображенням. До нас всерівно не заїзджає.
 • Гость: Огого, як понеслося! Видно крепко на сесії комусь стали на хвіст!
 • Гость: Читаю дома матеріали сесії і балдю! По програмі, яка відхилена - 1 пункт - надання практичної допомоги органам місцевого самоврядування у здійснені ними власних та делегованих повноважень з виїздом на місця. Проведення розяснювальної роботи в бюджетних установах району щодо управління, контролю та використання бюджетних коштів - просять не багато не мало 50 тисяч гривень. Під що???!!!
 • Гость: Як тільки я побачив назву програми у порядку денному - одразу зрозумів, що це ті славнозвісні 50 тис. на ремонт машини, про які говорилось раніше. Не знаю, можливо це не лише на ремонт, може дійсно і на папір, картриджі і інші канцтовари. Бо в адміністрації ситуація реально така, як описав Бартош. Вони бідні як церковні миші. Окрім гонора там ні хрена більше немає. З Київа просто знущаються над ними, та й додає ще спеціальний відділ облфінуправління, який також не дуже прозоро розподіляє цей мізер що йде на область між ОДА та районами. Але ж така ситуація вже понад 20 років, і якось виживали. Це не нормальна ситуація, але і зараз, коли йде війна, злидні з кожним днем поглащають все більше народу, напевне не час висувати подібні програми. Тим більше, що в адміністрації є цілий ряд інших програм, за рахунок яких вони примудряються купляти канцтовари, квіти, і навіть подарунки при потребі. Тому це, скорійше за все, кошти якраз для ремонту машини, закамуфльовані під програму. А папір і так купиться за рахунок інших програм, а прозвітують на сесії що саме звідци.
 • Гость: Слухайте наскільки я бачу то автомобіль їздить а не стоїть поломаний. Тобто це дійсно придумана ситуація з машиною бо так легше подразнити людей.З машиною це брехня. Можно припустити що якісь гроші були би витрачені на бензин і можливо на якісь запчастини ну так це нормально.Керівництво рай ради на ці речі має все бензина по 200л на обох машини запчастини і т д Коли Брижак був головою ради вони навіть мобільні телефони і всі переговори оплачували за рахунок бюджету.Іраклій добре каже що адміністрація фінансується дуже погано ясно що варто було би допомогати.Це не добре коли одні жирують а другі бідують влада мала би бути разом.Мені дуже цікаво а чому ніхто і в першу чергу Брижак не виступав проти того щоб на зарплату райраді дали більше 200тис грн.Взагалі хтось знає які у них зарплати?
 • Гость: Якщо ти і депутат то або нічого не тямиш, або брехун, або провокатор! Зарплата голови районноі ради - абсолютно фіксована сума і вона була проголосована на І сесіі районноі ради, і кожен бажаючий може побачити, що там з усіма накрутка ми вийде сума вдвічі менша від тієї про яку ти кажеш. Висновок - брехун. Зауважу, що в деяких керівників комунальних установ - Плєгуци, Кушніра посадовий оклад вдвічі більший ніж в голови райради (і це також можна побачити у відкритому доступі). Але всі оклади відповідно до чинного законодавства. А щодо заправки телефонів то теж уважно слухай виступи людей. З метою економії коштів ( щоб тобі було зрозуміліше щоб не телефонувати з стаціонарного телефону на мобільні) в районній раді за кошти передбачено за рахунок коштів на телекомунікацію придбання двох карток на місяць по 40 гривень для телефонних дзвінків один на ЮМС, другий на Київстар. Молодці - економлять кошти. І все. Причому Брижак тут ні до чого. Подібний стан був і при Мазуру, і при Паладію. Так що, як і депутат ти не компетентний, або свідомо брешеш!
 • Гость: Якщо ви бухгалтер, то як можете говорити що зарплата стала сума. Візьміть річну декларацію, заповнену службовцем, і з відповідної графи узнайте суму. Оклад - фіксований. А розмір премій, а матеріальні допомоги на оздоровлення, покращення матеріально-побутових умов, до професійного свята і т. д. Вони можуть складати ще одну річну зарплату. Тому лише сукупний доход за рік є об'єктивним показником розміру зарплати.
 • Гость: Абсолютно праві. В кінці року всі декларації держслужбовців на сайт!!! Слуг народ має знати і віддавати кожному належне!
 • Гость: Вже багато років живу в Сторожинці і ще ні разу не пам"ятаю випадку, коли якиийсь голова РДА звільнився бо зарплата мала....
 • Гость: Брижак, як і багато інших депутатів, добре знали, що це за кошти. Проте, до честі йому, не зробив з цього популізм і дешевий піар, адже міг на весь зал кричати, що це кошти на ремон машини Бартоша в такий складний час (як напевне робила би Катьюша іго-го, будучи на його місце). Бо наразі це лише догадки. А зміг процедурно, хоча з невеликим скандалом, відсторонити це питання. А стосовно цих 200 тис., то слід в першу чергу спитати в Лосіка, оскільки це мала бути ініціатива як керівника, і потім кожного депутата окремо. І не скидувати це питання на тормозах, а надати йому розголосу, щоб ці тисячі вийшли боком. Бо попри все це велика сума, в середньому майже по 1 тис. Грн. щомісяця на одного працівника. А там зарплати і так в два і більше разів вище ніж в адміністрації при однакових окладах.
 • Гость: До речі, коли Брижак був головою райради, то з коштів на бензин райради ( можеш поцікавитись у Пожоги, Петращука, Іліки) вони заправляли і машину Федоровича. Можливо і то була співпраця і розуміння між керівниками?
 • Гость: Напевно ви хлопці мало тямите. Згадайте скільки коштів виділялось на підтримку нібито АПК повірьте шо це були сотні тисяч при курсі 5-8грн за долор не памятаю щоби ну хоть один раз Брижак як голова поставив під сумнів а власне на які такі цілі ідуть ті кошти.А Петращук та Брижак з цих програм здорово нахапались.Тільки в Молочний край було вбухано більше 200тис дол сша з бюджету району. Хто відповів за украдені гроші .Насуільки знаю то Брижак і Федорович були в одній партії але гавкали один на одного як пси і не здоровались і не спілкувалися .Тому брижак робить все щоб між Лосіком і Бартошом було так само.Хлопці тримайтеся і не дайте цим балаболам вас пересварити.
 • Гость: Депутате ну ге говори дурниці! В молочний завод саме завдячуючи і Петращуку і Кушнірці вкладено понад 1 млн. Грн. В цінах 2011 року коштів за благодійною програмою Хайфера + кошти як дол овса участь обласної ради і районноі ради по 600 тисяч. І все обладнання працююче до речі знаходиться на підприємстві Молочний край в Панці. Але як не має мозгів у теперішньої влади це все продовжити (а молочна продукція була і якісна і дешева) то це вже їх проблеми і наші з вами бо маємо те що маємо!
 • Гость: Виходить мили 2.5 млн грн то це тільки у молочний край тоббто 300тися дол сша дуже крута сума якщо за такі гроші було закуплено хлам який так толком і не працював була тільки емітація роботи. А попри молочний край скільки грошей йшло на апк тому ви і були такими собі князьками все було ОК доречі наскільки я знаю то в адміністрації взагалі немає машини а та на якій їздить голова в оренді .За часів Ригів мащини мали всі заступники то дуже цікаво справи з бюджетом були набагато гірші а всі їздили на машинах Пожога в Чей кожен день по пару раз у Петращука нива просто в руках Федорович у Чернівці тільки Доліцой був місцевий то далеко не їздив.У кожного напевно був водій і т д .Не треба бути дуже мудрим щоб зрозуміти які схеми работали.У Брижака і у Іліки так само були машини і по 250л бензину.Чи може нагадати Брижаку куди і як використовувалися машини особливо НИВА.Брижак щойно арештували твого шефа Ефремова шкода шо вас ще не притягнули до відповіді.Доречі на виконкомі міської ради Войцехівський дуже гостро критикував проект по смітнику може Брижак хоче відповісти?
 • Гость: Ти геть не компетентний, або дурку включаєш! На балансі районноі адміністрації є авто у фінуправління, у управлінні АПК, відділі освіти, сім'ї, молоді і спорту, у відділі культури, в голови районноі адміністрації. Давайте кожному працівнику райдержадміністрації по авто?
 • Гость: Ви абсолютно не праві. Давайте по продку. 1. Баланс (кошторис і все решта) фінуправління ніколи не був і не є в складі РДА. Вони єдиний відділ який фінансується напряму з мінфіну через Головфінуправління. Тому ця машина до адміністрації ніяк. 2. Машини АПК на балансі кооперативів, куплені за кошти районного бюджету, через програми, які звичайно формальні, але тим неменш. 3. Сімка і десятка освіти - машини методкабінету і ніякого відношення до адміністрації та державного бюджету (джерело фінансування адміністрації) не мають. 4. Відділ культури має УАЗік якому скоро 40 років і сонця не бачив останню половину з них. Списаний (формально звичайно, бо списані машини не використовуються, забирається техпаспорт) освітою білий Жигуль для культури також на районному бюджеті. 5. В РДА є Волга, чорна, яка останній раз виїзджала під час повені 2010 року. А зелена, на якій їздили Скіпор, Гуцуляк, Карлійчук, Олексюк, Брижак і Пожога - в оренді в Лісокомбіната. Правда придбана вона була спеціально для РДА за кошти держлісгоспа, де вона і перебуває на балансі. Вазовські "Сімки" 2002 року випуску на балансі райради і в оренді в адміністрації.
 • Гость: Уточнення - чорна Волга під час повені не виізжала, зараз знаходиться в підпорядкуванні відділу культури РДА
 • Гость: Під час повені я особисто із Гаврилюком і з Бойко виїзжав на ній у Костинці. А на другій день (пік) на сімці виїхав у Жадову.
 • Гость: Передана відділу культури вона була десь у 2014 році.
 • Гость: І ще були у череші, де Бойка схватило серце. Боднарюк може підтвердити.
 • Гость: Валентин проснись у тебе біла горячка мова не йде про відділи а про голову та заступників різницю уловив?
 • Гость: Ну да! Та ж Кушнірка написала прекрасний проект по АПК для Путильщини і завод по переробці молока працює! А у дурний бо бідний...
 • Гость: Папка, піди роззуй очі, чи тобі кисляком залило. З району вивозиться сотні тон молока. За цей "молочний рай" все це кодло, прокуратура повинна за одне місце повісити. Мозги тільки вкрасти і пофіг що.
 • Гость: Щоб ти був певен, що ні про яку Програму на бюджетній комісії не йшлося, а Ковальчук Діана просила виключно 50 тисяч гривень на ремонт машини Бартоша, причому за підтримки Лосіка, потрібно розмісти при добрій волі районноі ради аудіозапис, або хоча б протокол комісії.
 • Гость: Йой-йой, яка істерика, "варто було б допомагати".... А дуже хочеться всім нагадати, як той самий Бартош ,на пару із своєю дорогоцінною скандалісткою Катькою, будучи в опозиції під час влади регіоналів, штрикали як дикі, щоб не виділяти на РДА ніяких грошей. То чому тоді вони не казали, що РДА погано фінансується, що треба допомагати. Щось дуже швидко вони це забули, Що, Катько, тепер твій Бартош голова РДА, то тепер треба виділяти гроші з районного бюджету? Тепер треба бути разом? Що за подвійні стандарти?
 • Гость: Шановний Іраклій, чи погодилися б Ви з тим, що важко працювати нашим благодійникам в адміністрації і раді, то може б вони не мучали б себе і нас, а пішли б до бартоша ручки тесати, у лісокомбінат на "трольвку", до Нуцула на ремонти і у кар єр? То може б ще 20 років якось протягнули.
 • Гость: З адміністрації вони і так тікають хто куди. Там ненормальна плинність кадрів, чого не скажеш про раду. А який більш менш толковий спеціаліст буде сидіти на ту зарплату. Тому краще розпустити їх всіх зверху і не мучати. Гірше точно не буде ні нам, ні їм (ну за виключенням перших осіб).
 • Гость: Бартош про яку пяту колону ти можеж говорити зі своїми політичними поглядами знаходишся в опозиції до президента а сам працюєш головою районної ради то може твоя брехлива вусата пика і є пятою колоною Дуже цікаво знати в адміністрації президента знають про те що ти в опозиції до влади.
 • Гость: Да нешановний лосік бистро продався бартошу і його компанії напевно на наступних виборах балатуватися буде від БЮТ.
 • Гость: Да, молодець Бартош! Знайомий депутат дав цю Програму! Передбачили майже все! Тепер в Колибі можна пянствувати і приймати гостей не за кошти Оленюка і Жені Мікайло а за кошти Програми! Навіть придбання почули в тому числі одноразової прописали! Потрібно було ще карти, шампура, тампони і презервативи записати! От, тоді повний комплект!
 • Гость: Правду написав ти виборець на відміну від Іраклія який пише по суті ти видно був саме тим елементом який всі ці тампони карти гандони і т д преподносив і заоодно пребирав.Добре знаєш про що пишеш еле є одна проблема все шо ти описав це якраз стиль роботи Брежака .Виборець якби ти був уважний тай вчасно приніс все особливо гандони то то може і не наслідив би наш праведник.Може і інших дурниць би не було .ЗАТЯМИВ? Можу написати значно більше. Точно можу сказати шо Бартош в карти не грає.
 • Гость: Ну раз понєслось, то пиши уже, Славік. Всім інтєрєсно, шо ти розкажеш народу. А то ви тут уже під 40 коментарів нафігачили і кромє Іраклія ніякого конструктіва. Ти прямо ніби у свого любимого Карлійчука нахапався "державницьких позицій".
 • Гость: чуєш, виборець . як раз пацини котрим потрібні ті всі атрибути відпочивають в голубичку на озері. поспіши піднести. і не забуть забезпечити любітєля дитячої парнухи.
 • Гость: Видко якісь кулуари таки пролізли на сесії, тому шо странно шо дуже жарко тут в коментарях. І в деяких момєнтах я даже не розумію, хто кому підсижує.
 • Гость: Взагалі сумно, що в статті про допомогу від Червоного Хреста жодного коментаря, а тут, де ці гомосєки не можуть поділити державні гроші, обливають брудом одне одного. Ще побийтеся тут.
 • Гость: п.Гуцуляк нагадайте мені чи то ви часом кричали на майданах про наше щасливе майбутнє, і чи то не ви довели народ України до такого стану? Коли Я стояв разом з вами на майдані (як віслюк) моя пенсія складала 470 доларів сьогодні після вашого покрашення моя пенсія дорівнює 80 доларів і ви хамка маєте совість говорити про звернення до президента,,колись ви сволоти разом з Сумарюком головою Зруб Комарівці ставили людей на коліна - тепер ВАМ потрібно на колінах в кожну хату заходити та просити вибачення за те що люди стали жити в десяток разів гірше ніж жили при Януковічу. Сучка ти крашена.
 • Гость: Чемодан вокзал ростов
 • Гость: ТРИ МУДАКА
 • Гость: Брехня райдержадміністрації, щодо розгляду питань і їх подачі на розгляд комісій і колегії райдержадміністрації знайшля своє підтвердження і відображення на 2 сторінці часопису "Рідний край" в статті "На порядку денному - актуальні питання сьогодення". Чорним по білому прописано, що 27 липня відбулося засідання колегії райдержадміністрації де заслухали і обговорили питання, які виносяться на сесію, в тому числі і Програма сприяння органам виконавчої влади... Тобто засідання колегії РДА відбулося після засідання комісії з пттань економіки, бюджету і фінансів та колегії районної ради. Ну брехуни! Хоча зважаючи на їх рівень і досвід, вони можуть спочатку дати матеріали в районну раду, а потім заслуховувати і обговорювати ці питання в адміністрації.
 • Гость: Ніяк не зрозумію чому Бартош колотить понти він навідь не набрав голоси щоб стати депутатом, то про яку довіру можна говорити якщо голова РДА немає довіри у громади, на смітник вусатого вуйка !!!
 • Гость: Мене цікавить, чому Бартош в президії? Він навіть не депутат, що за "чинопочитание". Чи далі ніяк.
 • Гость: ну чому ви такі бідні на голову?. там не бартош сидить, а головіа адміністрації. там сидів федорович карлійчук, мельничук і всі інші хто займав ту посаду, ясно тупоголовий ти дід
 • Гость: Ти депутат круторогий баран, він всього навсього голова адміністрації, прідурь пихата. А це рада депутатів на сенкунду, щоб ти знав, олігофрен ти наш
 • Гость: На свому виборчому окрузі він переміг і не пройшов а ті хто набрав пару голосів пройшли у селах такий закон прийняв порох