TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Вдалий виступ легкоатлетичної команди Сторожинецької ДЮСШ

%d0%ba%d0%be%d0%bd%d0%b5%d1%87%d0%bd%d0%b8%d0%b9-%d0%bc%d0%b8%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b0

18-20 вересня у місті Луцьк на стадіоні “Авангард” проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 року народження і молодших.

Це найголовніші всеукраїнські змагання для середньої юнацької вікової групи, згідно яких визначається рейтинг областей, СДЮСШ та ДЮСШ України.

Результативність роботи тренерів ДЮСШ насамперед оцінюється спортивними досягненнями їхніх вихованців в таких змаганнях: командний чемпіонат України, чемпіонати та першості України з особистої першості, освітянські змагання (МОНУ), обласні і районні змагання.

Цікавим та значущим для Сторожинецької ДЮСШ є те, що, незважаючи на те, що на цих змаганнях ми були представлені далеко не повним складом команди (три учасника), тоді як залік визначався за кращими показниками результатів 6-ти учасників, – посіли 26 місце серед учасників з 111 ДЮСШ України, які брали участь у командному чемпіонаті.

Дуже прикро, що Чернівецька область, єдина в Україні за виключенням Криму, не зуміла забезпечити участь збірної команди області на таких змаганнях у зв’язку із недостатнім фінансовим забезпеченням. Окремі області направляли на чемпіонат по 56 та 72 учасники. Найменше учасників, звісно окрім Чернівецької, – 9 спортсменів. Від Чернівецької області Сторожинецька ДЮСШ була єдиним представником.

Хочеться розповісти про хід 2-дневної боротьби. В перший день у змаганнях з бігу на 400 метрів серед юнаків Микола Конечний перевищив свій же рекорд області серед юнаків 15 років, показавши результат 52,40 секунди і посівши третє місце. Тренер юного спортсмена Токарюк Іларій Михайлович.

Другий день змагань порадував нас ще більше! Також був встановлений новий рекорд вже району з бігу на 200 метрів. Найкращий результат – 23,79 сек., який показав Микола, і також посів третє місце. До другого місця нашому спортсменові не вистачило 0,09 секунди, також цих сотих секунди не вистачило до поновлення рекорду області, який становить 23,70 секунди.

Читайте також:  Всеукраїнський турнір з кікбоксингу К-1: «Відкрита клітка клубу FANAT Sport»

Ці змагання стали своєрідним продовженням встановлення рекордів області та району. Розпочалось все на початку року зі змагань, які проходили у Івано-Франківську, де Микола посів 3-є місце і встановив свій перший рекорд області з бігу на 400 метрів у приміщенні. Продовження встановлення рекордів відбулося у місті Кіровограді (Кропивницький), де також Микола посів третє місце і встановив рекорд області з бігу на 400 метрів на відкритих стадіонах.

Зазначу, що за останні 30 років вперше спортсмен нашого району зайняв два призових місця на командному Чемпіонаті України.

На наступних змаганнях, які відбудуться у Львові в грудні, Микола прагне виконати норматив першого дорослого розряду і, відповідно, перевищити рекорди області з бігу на 200 та 400 метрів.

Побажаємо нашому юному спортсмену вдалих виступів, високих результатів, олімпійських злетів та стати щонайменше кандидатом до складу збірної команди України для участі у змаганнях Чемпіонату світу, які відбудуться літом наступного року в Кенії. Також, бажаємо Миколі “заявити” себе на ІІІ Юнацькі олімпійські ігри, що відбудуться у 2018 році, а для цього необхідно багато та виснажливо працювати на тренуваннях.

Всіх бажаючих реалізувати себе на бігових доріжках та дисциплінах легкої атлетики і в інших видах спорту – запрошуємо на відділення  Сторожинецької ДЮСШ.

Джерело: директор Сторожинецької ДЮСШ С.І. Москалюк

Категорія: Спорт
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

Viber: 066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ