Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

“Сільська богема” ламає “Червоних директорів”

Статті

Децентралізація влади в Україні набирає обертів. І попри деякі позитивні моменти на окремих теренах нашої держави, неминучі зміни змусили активізуватись не тільки громадських активістів, прогресивних і мислячих людей, але й усілякого штибу кар’єристів, меркантильних та недалеких чиновників, котрі в результаті реформ ризикують залишитись без тепленького насидженого крісла.

Ця загроза настільки заважає їм жити, що, не знаючи ні сну ні відпочинку, вони проводять кулуарні, підпільні перемовини, виробляючи єдину стратегію, яка дозволить залишитись їм біля бюджетного корита, або з їхніх же слів “засунути наші ложки у цю велику миску”.

А це споконвічний ” квартірний вапрос”, який псує людей… Ну як псує, що ще може зіпсувати “червоного директора” – члена КПСС, який регулярно змінював партйні корочки та риторику у чіткій відповідності до зміни політичної кон’юктури?

Що ще може зіпсувати сільського голову, який вдавався до різних брудних інсинуацій, щоб забрати землю у фермера, тому що на цю землю накинули оком “властьімущі”?

Біда в тому, що це не сюжет по телевізору, не щось таке далеке та віртуальне, це наші реалії, це життя Сторожинця та навколишніх сіл. Мова йде про грандіозну аферу, яку намагаюся провернути у нас під прикриттям об’єднання громад.

Маючи позитивний приклад об’єднання Великокучурівської громади, процес становлення Чудейської та Красноїльської громад, вчорашні “партработніки” з якось дива вирішили, що решту сільських рад району потрібно зігнати у новітній колхоз.

Тільки так – “колєктєвізація з елементами червоного терору” і жодних компромісів.

Для цього задіяли весь арсєнал своїх старих перевірених методів – від зливу компромату і банального шантажу до накалу міжетнічних відносин і погроз.

Прикро, але політична доцільність і особисті вигоди знову перемагають над інтересами людей. Жителів міста та сіл, які обирали цих мерів і голів, які їм повірили, які мерзли за них на Майданах і гинули на фронті.

На превеликий жаль, декларування відкритості та прозорості, розпатякування про інтереси простих людей, виявилися звичайнісіньким дешевим популізмом.

Замість відкритості – кулуарні домовленості, замість прозорості – дерибан та розприділення посад, земель та залишків комунальної власності.

І все задля одного – головного принцупу колгоспу – все спільне і нічиє, відповідальності ніхто ні за що не несе. Можна кивати один на одного, вести безрезультатні бесіди і втиху пиляти. Пиляти державні субвенції, місцевий бюджет і саме ласе – землю. Землю в межах і за межами, в місті і вселі, землю під будинки, під картоплю і під ліс.

І це страшно. Страшно за майбутнє України, за майбутнє наших дітей. І коли є ціль, ці недолугі керівнічки не зупиняться ні перед чим.

Вже скликана позачергова сесія міської ради, ведеться “роз’яснювальна робота” серед депутатів щодо “правильного” голосування щодо об’єднання.

Окремим депутатам погрожують проблемами на роботі та у бізнесі. І смішно і гидко дивитися, як пани голови розбігаються, як пацюки при вигляді кота, угледівши активістів з відеокамерою.

Неприкрите хамство мера і полеміка у руслі “сам дурак”. Повна відсутність контролю над ситуацією, адже рішення про скликання позачергової сесії та її порядок денний були опубліковані на сайті міської ради.

Питання лише одне: “Про винесення на повторний розгляд проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад, яке не набрало достатньої кількості голосів на Х сесії міської ради VІІ скликання 22.09.2016 року”

Це все так знайомо, це все так по совєцкі…

Прикро, пани міський та сільські голови! Ви прожили життя, постаріли, але державниками так і не стали. Ви так і залишилися колгоспними вискочками у надії пристосуватися до нових умов, зберігши комфортне середовище для власних шкурняків.

Андрій Кухарук

Нагадаємо, що нещодавно відбулася сесія міської ради, на якій депутати не підтримали об’єднання з 12 населеними пунктами. Таке рішення викликало дуже неоднозначну реакцію серед жителів міста та сіл.

На завтра, 29 вересня 2016 року, скликана позачергова сесія для повторного розгляду цього питання.

 

Магазин Водолій
 • Гость: Хтось пояснить що відбувається? не вірю щоб Микола Миколайович змінив свою думку, це чесна принципова людина яка стоїть на захисту інтересів свого міста.
 • Гость: Судя по всьому, чхати він хотів на інтереси міста. Сидів там, уже ділив з сільськими головами наш город. Шо ви там рєшали? Сесія вже була! Вже відмінили! ВСЕ! Шо, нейметься?
 • Гость: Да Вася кожен судить лиш по собі ,ти точно як би сидів там то ділив .Ви і близько не можите рівнятись до Миколи Миколайовича. Ніхто не зробив би стільки для міста як він . І для об'ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ він тоже все буде робити.
 • Гость: да да да!! А можна спитатися, шо він зробив для міста крім плитки за хєрову кучу грошей і лавочок і асфальта там де не нада? Може інвестиції? Може проекти якісь реалізували? Може для молоді щось? Дитячий майданчик? Може міст на клинівській? Може садік на Гвардійській? Га? Шо зробив для міста шаноуний мер такого АЖ П*здєц аж якого? Робочі місця може? Виробництво якесь налагодив? Комунхоз може з долгів вивів? Нєт, нєт і ще раз нєт. Вони не вміють працювати. Він заступничків і виконком вибрав такий, щоб лиш йому було добре. Розводити смуту і сварити людей - да, це Карлійчук вміє. Мені такого не треба. І не треба казати, що він хоть ЩОСЬ робить для міста. Хочете, щоб вам робили хоч ЩОСЬ - живіть ХОТЬ ЯКОСЬ. За 10 тисяч зарплати можна було хоча б виконувати свої службові обов"язки.
 • Гость: Не завадило б вам граматику повчити!!!
 • Гость: Кажи адресу, я викличу санітарів. Чесна і принципова людина... Більшої фантастики не міг придумати?
 • Гость: Ваш Карлійчук любитель пристосуватися до тієї ситуації, яка йому вигідна! В очі може тебе хвалити, а по за очі хаяти. Любить входити в довіру до людей, на цьому і тримається. Одним словом „хаміліон”
 • Гость: Ніколи не думав щоби Карлічук упав так низько це просто ОГИДНО.Така поведінка мера є не припустимою.Як можно так довго дурманити голови людям? Тепер він себе показав як справжній безхребетний безпринципний керівник.Справжній пристосуванець який підло вміє використати ситуацію.Вся його карєра була дуже конфліктна.Перший цього клоуна розкусив Бауер коли хотів йому набити морду.за його викрутаси. Другий це зрозумів Куліш який гнав вшию його з адміністрації. Третій був Федорович коли зрозумів всю підлість цього горе керівника.Тепер прийла черга Фіщука.А наш стрелочнік як той колобок .Але похоже що корчами вже сидить лисичка.
 • Гость: Прийдеться тобі друже "разочароваца"
 • Гость: Sic transit gloria mundi. Як важко заробляти справжнє визнання (це про Миколу Миколайовича, коли в Глибоці за день (кінець 2004 року) зібрали понад 15 тис. підписів в його підтримку. на хвилинку, це понад кожен 5-й житель району, від немовля до пенсіонера. І це не під чиїмось тиском або спланованою політичною акцією. Реально прості люди приїзджали і питали "де покласти свій підпис за Карлійчука?". Стояли в черзі щоб підписатись. Друга справа, що від цього нічого не змінилось. За цим стоять десятки років самовідданної праці Карлійчука. І як легко її просрати. Вміння вчасно і гарно піти - це є справжня культура, яка доречі, як і інші різновидності прояву культури нашому меру не притаманні.
 • Гость: А чого це чесній принциповій людині тікати від камери? А головам сільських рад чого тікати? дуже просто бо застали їх, як кажуть, врасплох за чимось не добрим і не порядним...
 • Гость: А чого нормальна людина має всякому мудаку і злодію інтерв'ю давати. І якого хрена цей муділа без стуку в кабінет заходить ?провокатор галімий
 • Гость: Ну ніх*я собі! Ти людей ділиш на нормальних і мудаків і злодіїв? Нормальна людина - ліпше всіх? Це ти сам присвоюєш?
 • Гость: Правильно Микола Миколайович і є чесна і принципова людина просто перед попередньою сесією, до нього прийшов Чоботар ,Деліцой Бойчук і налапшали йому ,що не потрібно голосувати за об'днану громаду бо його не виберуть головою громади ,і він повівся а ці горе депутати на самом дєлі бояться що коли будуть вибори об"єднаної громади то їх не виберуть в депутати . Їм місто до лампочки кожен з них лиш прикриває свій бізнес. З них ніхто даже не читав закон про децентралізацію. Мер ви правильно все робите і не видіться на цих клоунів.
 • Гость: Наші керовники показують своє справжнє обличчя. ось. що відбувається.
 • Гость: Андрію , мої вітання !!! Влучно , чесно та справедливо !!!
 • Гость: Тамара не пиши чуш . То ці шакали комуністи і регіонали казяться бо їхні плани по захопленню влади в місті розвалюються
 • Гость: у них уже давно вся влада в місті. Карлійчук - бувший регіонал. Член ПАРТІЇ РЕГІОНІВ! Він при регіоналах був головою РДА. ПРи регіоналах став мером. Так шо, іскра проскочила? Не вірю я в такі перевтілення. Як каже народ - пізд*ти - не мішки ворочати. На перше він мастер. На друге - команди він не знайшов. Взяв алкаша Копчика собі в колєгі і двоє там дерибанять.
 • Гость: Маєш рацію ,виявляється Кухарук і статті не писав ,а так то нашим ,то вашим ....... Ніяк не поділять корито ....а як побачила відео то й зрозуміла ,що Чоботар так за так нічого не робить ..
 • Гость: А Матейчук молодець сказав чесно БАРДАК в міській раді, Ігор Григорович ми віримо у Вас віримо в те що не зрадите своїх виборців та нізащо не змінете своєї думки. Нам потрібна мала громада...
 • Гость: Знаю Ігоря роки тому впевнений що ніякий ,Лосік чи Бартош не змінять його думку крім того нам відомо що серед партійців БПП в міській раді є справжні Жінки які не піддалися умовляння Лосіка зрадити звоїх виборців. Ми віримо у Вас
 • Гость: А матейчуку пофіг громада чи не громада, він бабла накосив будучи у воєнкоматі. магазинів набудував і клав він на всіх і все. він просто вимовив одне слово" бардак" побачивши ромчика. не вкладаючи в це слово жодного змісту, а ви тут зразу " какой молодєц", знаєте про людей говорять погано і добре, а є такі люди що про них ніщо, не тому що вони позитивні чи негативні вони просто ніщо. просто животіють і все.
 • Гость: Славік, успокойся. Я прямо тебе зауважав за попередній коментар, а ти опять за Матейчука. Ти нєбось заніс хлопцям з Сторожинець.Інфо, шоб вони по меру проїхалися? Бо прошлий раз по тобі проїхалися і тобі не понравилося.
 • Гость: Яка х*ня.. Подивимся шо буде на сесії. Якщо проголосують уже протів, якщо мер уже буде протів - то йому треба піти і провіритися у психіатра, бо там уже щось з головою на старості років. Чи повитягували з чумаданів пильні бумажки з бурного прошлого, по яким можна відкривати нові чистенькі кримінальні справи за розкрадання державного бабла і перевищення службових повноважень? Ай-ай-ай... Ну да, своя жопа бліже к тєлу. Подивимося завтра. Депутати покажуть - жителі вони міста, відповідальні вони за громаду, чи запроданці безхребетні?
 • Гость: Сікорський правильний ти наш сидиш завхозом і сиди дальше .Ліпшого МЕРА ЧИМ КАРЛІЙЧУК у на не було і не буде. І громада тоже за нього проголосує.
 • Гость: То, шо не було, це факт. А вот то, шо не буде, далеко не факт. Дєдушкє пора на пєнсію. Громада показала як вона любить Карлійчука, віддавши за нього 3 тисячі голосів із 10 тисяч виборців. Любов офігенна
 • Гость: Суперова ситуація. Мені цікаво подивитися на очі наших депутатів після "очередного спитча" карлійчука. Невже наші міські депутати, як пластилін Люди добрі, майте гонор. Зрозумійте одне, що в даній ситуації голови сіл, як і голови колгоспів це потинційні злодюги. ті розікрали колгоспи ці розкрадуть села. Вам депутатам більше не світить бути депутатами при такій великій громаді невже ви цього не розумієте. Наш малий бізнес прикрутять "мама не горюй" бо треба допомогати всій громаді . Якщо не знаєте спитайте або читайте не слухайте карлійчуків , лосиків. Майте розум кінець кінцем. Є рішення сесії , все. Будете карлійчуку витягати занозу з дупи?.
 • Гость: Слухай Балінов старший ти уже задрав своїми коментами ,то не так це не так ,може ти підеш керувати ?
 • Гость: якщо Балінов старший піде керувати, то там половина сидіти буде, стільки вони йому печінок з"їли. Вони це прекрасно знають.
 • Гость: Слухай Сергій, ти вже в друге приписуєш мені чужі висловлювання, я ще можу і мені вистачає освіти і сказати і написати все, що я думаю про цей "БАРДАК", прямо в очі тому чи іншому. Хоча товариш під ніком Дід в багато в чому і правий. Я проти великої громади і це не приховую, нас сторожинчан кинули в цей вирій, як сліпих кошенят і нам з цього вибратися поможе тільки чудо.
 • Гость: Скоріше всього голови зібралися піти попити пива. Цікаво, що там робить В.Абрамчук?
 • Гость: Чекав на тебе .Хотів тебе з собою на пиво взяти . А ти глянь тай з камерою брибіг.
 • Гость: Валера нащо тобі то кодло, об єднайся з Давиденами і царюй на славу. Одну каденцію ти голова другу староста, а потім знову голова. Навіщо тобі цей геморой з карлійчуками наберешся ще зарази на голову.
 • Гость: Шановні депутати. Якщо ви проголосуєте за об'єдання то з першого січня такі як Бартош Лосік Карлійчук Матейчук та інші залишаться без посад. То що це погано. В грудні на виборах обиремо нових керівників та депутатів. А поки ви будете слухати їх, то вони ще один рік покерують. І хер що ми їм зробим. Тому є шанс офіційно відірвати їх від корита. Подумайте це буде історична подія.
 • Гость: Шановний депутат. Якщо вони зараз проголосують про об"єднання, то на наступних виборах до нашої міської ради прийдуть депутати з сіл, а виконком повністю стане підконтрольним нинішнім сільським головам. І голова буде громади з села. Біда в тому, шо керуючи Сторожинцем, вони не будуть в нього вкладати, а будуть тільки витягувати. Це десятки мільйонів гривень. І вони це розуміють - це шанс продовжити їхнє політичне безхмарне життя. Якщо вони зараз проголосують за об"єднання, то без посад залишаться майже ВСІ ПРАЦІВНИКИ СІЛЬСЬКИХ РАД! Про це ви подумали? Зараз в снячівській сільській раді - 2 людей. А було більше десяти. І по-друге. Шо Бартош, шо Лосік остануться, бо ще є необ'єднані села. І вони будуть до самого кінця. Хватить одного Череша. Так шо не пудріть людям мозги будь ласка. Наїлися вже вашого депутатського тупого популізму. Інколи включайте і свою голову.
 • Гость: Якщо ви не розумієте.що пишите то краще мовчіть ніхто містом керувати не буде і такі срані комуняки як чеботар підуть пасти кози яке право він має вриватися в кабінет мера як в сталінські часи він що забув що він робив також морда в пушку бо комуняки і регіонали бойчук не хочуть міняти .чим гірше тим ліпше. Чи може вони чекають на визнальну армію
 • Гость: Шо ти несеш, дурню? Містом ніхто керувати не буде? Твоя тупа морда хоть раз ознайомилася, як будуть проходити вибори? Твоя тупа морда хоть раз порахувала економічний ефект від об"єднання? Комуняхи-ху*ки-бютосраки-порошенки най ідуть лісом нах*й разом зі своїми депутатами. Ці срані партії довели вже нашу державу до ручки і тепер надо знову всьо продовжити? Якби не хотіли міняти, не ходили би з камерами по кабінетах. Як Карлійчуку горить, коли його в лоба щось питаються. Він не може відповідати, бо сам вже себе так обклав, шо страшно. Чесній людині немає чого приховувати. Чесна людина не боїться своїх виборців і свою громаду. І мер, і депутати, і сільські голови - СЛУГИ НАРОДУ! Це під час сталіна слуги народу цей народ розстрілювали. А зараз народ питається і народ хоче знати, шо його СЛУГИ вирішили робити. Смію нагадати, що мерія нашому місту обходиться в ДВА З ПОЛОВИНОЮ МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ на рік із 10 мільйонів бюджету. Так що громада хоче знати, хто і що робить за ці гроші. Просрали все, тепер роздерибанити субвенції решили? Всіх цих горе-керовничків треба судити і садити, а не оправдувати.
 • Гость: А такі як ти безхребетні жлоби і регіоналів захищали, і СДПУошників, і Нашоукраїнців, і зараз Бютівців. Я би більше хотів, щоб в кабінет мера так увірвалися СБУ або прокуратура, і вивела цього хапугу в наручниках разом з його замами і бухгалтерією. Вже так накрали, що більше нема куди. Странно, що ніхто не пише почом плитка і лавки виходять в місті. Золотенькими.
 • Гость: Ти гнида підпольна навчися грамотно писати і свої думки правельно висловлювати .Нічого в твоїх словах немає сформованого і доречного до теми ....Спочатку порядок потрібно робити з верхів,а потім коріння чистити. Ніхто з влади за людей не думає, кожний думає за свою пику.Пане Петро тобі ,що Бойчук та Чоботар не по зубам, не по карману, тому ти заздрощів пишеш,вони кози не підуть пасти з власним бізнесом і з кар'єрою їм влада до одного місця. просто стали за людей Ти спитай скільки вони грошей дали для розвитку міста .Да прийде село буде вам керувати містом і ще будете плакати гіркими сльозами за цими депутатами та мером, що тримають за народом нашого міста ....
 • Гость: І ще одне. Ці депутати, яких ви називаєте "шановними", могли зробити громаду ще в минулій каденції, коли могли приєднати пять сіл і жити зараз спокійно. Вони могли проголосувати за малу громаду і не боятися. ВОНИ МОГЛИ ПРАЦЮВАТИ З ЛЮДЬМИ! Вони могли пояснювати людям! Вони зараз згадали, що громада щось вирішила? Ці позорні 40 чоловік на зборах міста - це громада? Хоч один з депутатів щось розказав своїм виборцям про громаду? Рідний Край писав про громаду? Якби не Інфо, х*й би хтось шось знав. Гнули рийку в ту сторону, в яку Карлійчук скаже. Безголове стадо, кому вони потрібні такі тупі і безхребетні. Вони навіть у мера звіт за виконану роботу витребувати не можуть, бідолахи. Ви хоч розумієте, чим погрожує пропорційна система виборів у форматі Сторожинець+12 сіл? Це ХАОС! Це загальна БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ! Це ПАРТІЇ!!! Що ви мелете? Куда ви штовхаєте місто?
 • Гость: Кожна нормальна громада об"єднується по два-три населених пункти, а тут вирішили зробити колгосп, щоб в темній воді рибку ловити. Суки. Валіть з нашого Сторожинця і об"єднуйтесь там самі як хочете, хоть догори ногами. Решати вони прийшли. Рєшали великі.
 • Гость: Да наконец то люди начинают прозревать.Таких как наш мер.Лосик.Матейчук и прочая нечесть.привыкшая жрать из гос корыта и доить предпринимателей гнать надо в шею пускай они перед людьми скажут о своих доходах.Лосик вообще у нас звезда успел при Януковиче зазвездится как супер вор области.Матейчук попробовал немного вести свой бизнес понял что это не его что ложить готовые бабки в карман легче чем заробатывать горбом пошел на гос работу.Ну а сам мер во всех видит только воров.лентяев и тд наверное по себе судит.И вот сейчас хочет под себя депутатов прогнуть.Но не то время и не те люди сейчас.Таких как Бойчук.Чоботарь.Сокирко.Евдошак и др куском мяса не купиш.они за людей стоят.за права своих избирателей браво вам хлопцы.честь и хвала
 • Гость: Завтра побачимо!
 • Гость: Чоботар за людей стоїть ???? Ви що зовсім белени об'їлися ????? Будинки виманювати ,пенсії забирати ,торгувати хернею ,це по вашому за людей стояти ????
 • Гость: було б не погано щоб ви написали конкретні факти, і яВам обіцяю розібратися з цим депутатом. Що до Вас Пані Сенюшко - Савчук Тамара також ходять чутки що ви допомогу для учасників АТО яку Вам передавали в Італії клали собі в карман. Чутки чутками дайте нам факти.
 • Гость: Всі звіти по коштах зібраних ви можете знайти у мене на сторінці , там чітко вказагі всі прізвища та суми , проаналізуйте все гарно Романе ,а потім дурниці пишіть !!!! Чіткий звіт та висвітлення надходжень завжди доступний всім !!!
 • Гость: На рахунок фактів щодо Чоботаря то це ощадкнижка мого покійного брата де Роман сам розписувався та отримував пенсію за брата , взявши в залог його паспорт на роки ,а також хата мого двоюрідного брата Савчука Михайла в Бобіацях !!!!! Це те , що стосується моєї родини , про інших нехай інші говорять !!!
 • Гость: Как ни крути, но респект в этой ситуации Романычу и Ко. Ибо нехер кулуарными договоренностями заниматься. Без ведома общины города "решают" кто, на каких условиях, дальше будут у руля "рулить". Ребята storinfo молодцы!!! В правильном направлении работаете. Электорат должен знать своих "героев". Так, что побольше таких мероприятий...
 • Гость: Микола Миколайович Ви все правильно робите, а на цю писанину на сайті не обращайте внімані .Пише чотири чоловіка і возомниле себе громадою міста . Вони вас ввели в оману на попередній сесії, а тепер ви робите правильні висновки а всі ці Роми ,Васі , Юзики даже близько не розібрались в децинтралізації . Вони Всі лиш переживають за своє крісло депутата . Да Ромчик правильно переживаєш бо на виборах до громади ти близько не вийдеш . Це тобі не по майдану бігати по пару рублів давати. Рома спустись на зкмлю і не роби з себе клоуна
 • Гость: а ти то в децИнтралізації розібралося? Мер не привів громаді жодного розрахунку, жодного економічно обгрунтованого прикладу. Він совковий дінозавр і він повинен піти. З високо піднятою головою - ще є шанс. Якщо завтра проголосують за велику громаду - то грош йому ціна. Він не очільник міста, а простий чиновник, яких у нас в україни, нажаль, мільйони.
 • Гость: Як проголосують за велику громаду то це буде нправил ний вибір . А тобі раджу почитати хоть щось про децентралізацію а не слухати трьох людей.
 • Гость: Матейчук ти привильно сказав ,що бардак бо цей м...ак Чоботар немає чого там бігати з камерою і завалювати в кабінет як до себе додому і вобще пора ,щоб цим шахрайом занялись органи ,бо Чоботар уже перейшов разом з бандою молдована не лише хати забирати а і бізнеса тай машини забирають . Депутат хренов .
 • Гость: Так може меру руцю цьомати і на колінця припадати, коли він по вулиці ходить? Взагалі ох*їли! Ми, жителі міста, платимо йому зарплату. І КОЖЕН житель міста має право знати, шо він там сидить в НАШОМУ кабінеті і шо він на НАШІ гроші робить. І щось я не помню, щоб хоть одна падла з мерії ХОТЬ РАЗ звітувала місту, куда вона наші гроші... НАШІ ГРОШІ просрала.
 • Гость: Слухайте, якщо є факти по щахрайсству чи ще якісь інщі, чому не звертаєтесь в органи та до суду? Бо такі дії не припустимі і винні повинні бути покараними, а що стосується завалюватись до кабінетів з камерою, то це правильно, ми живемо у 21 столітті і інформація в наш час відіграє дуже велику роль, люди повинні знати своїх "героїв" Якщо хтось ще думає, що можна повернути нерозповсюдження інформації, то ви дуже помиляєтесь,
 • Гость: Вася Бойчук а ти що там гавкав? Ти за рахунок села і маєш свій бізнес . І сиди і не переживай не будеш депутатом то будеш бізнесом займатись але коли буде уже громада то прийдеться всі податки платити а нє лиш карман набивати. Да забув Вася прикращай пальонкою торгувати, ти бачеш скільки людей потравилось.
 • Гость: Ви так само гавкали за Кучурівську громаду ,а тепер подивіться , скільки за такий короткий період там зроблено і які кошти та громада має . А такі як Чоботар і ще парочка лиш за себе переживають а не за місто .Правильно Роман переживаєш бо при об'єднаній громаді ти за приміщення у центрі міста ,за яке ти зараз плотиш 500 гривень будеш платити 2000 так як має бути . І твої різні махінації будуть прекращатись.
 • Гость: ти дебіл чи лише притворяєшся? У кучурівців депутати - мажоритарщики. А тут всі будуть по партійних списках. Разніцу чуствуєш?
 • Гость: Розслабся знаток тут тоже вибори будуть по мажоритарній системі . А даже якщо і не будуть то ,що боїшся що твоя партія не набере голосів,?
 • Гость: Розслабся знаток, тут будуть вибори за пропорційною системою з партійними списками. Якщо думаєш інакше, предостав мені закон, який говорить інакше. Цитата з Закону України про місцеві вибори: "3. Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах рад проводяться за пропорційною виборчою системою в багатомандатному виборчому окрузі за виборчими списками місцевих організацій політичних партій (далі - виборчі списки) із закріпленням кандидатів за територіальними виборчими округами, на які поділяється багатомандатний виборчий округ, що збігається з територією відповідно Автономної Республіки Крим, області, району, району в місті, територією міста згідно з існуючим адміністративно-територіальним устроєм або територією утвореної відповідно до Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" об’єднаної міської територіальної громади (далі - територія об’єднаної територіальної міської громади)." Уразумів? Свої сказочки остав своїм брехунам.
 • Гость: І сільські голови прекрасно знають диспозицію і прекрасно володіють ситуацією. Вони знають, хто буде керувати Сторожинцем і загальну ситуацію по результатах виборів представляють собі. Тому і рвуться так. Бюджет такої громади буде під 50 мільйонів - злегка. Додати ще освітню і медичну субвенції - вся сотня. І цим всім будуть керувати сільські голови, які в своїх селах за все життя крім відремонтованої сільради нічого не зробили. А нє, зробили. Пальонку по зрубах продавати і дошки на пилорамах пилити навчилися.
 • Гость: Кухарук ти нормальний адекватний хлопець . Чого ти пішов на поводу у цих комуняк і зрадників батьківщинф .Ти ж знаєш що вони лиш за себе думають.
 • Гость: Веселі ви пацани ,поудаляли всі коментарі на захист об'єднаної громади і Мера . Гидко з вас.
 • Гость: Якщо у вас є якісь питання саме до нас, то ми ні від кого не приховуємося. На сайті є наші телефони та електронні адреси, ви завжди можете з нами зв'язатися. Контакти: https://storozhynets.info/контакти Ми маємо власну думку, але не збираємося її публічно висловлювати. Також не будемо ставати на жодну сторону цієї немаленької дискусії.
 • Гость: підмочили ви собі репутацію, хлопці(...упередженість матеріалу аж світиться...шкода... певний час вас можна було вважати непоганим і досить обєктивним джерелом....викликала повагу ваша невтомність і всюдисущність... і так ослюнявитися ... та йще було би через кого... а мер нормальний... ми його знову оберемо, як би його посада не стала називатися... ну не рому ж в мери обирати)
 • Гость: Ви можете обирати кого завгодно і куди завгодно - це основні громадянські свободи українців. Щодо матеріалу. Він не наш - автор його підписав. Мені не зрозумілі ваші звинувачення.
 • Гость: Ми не видаляємо коментарі. Коментар, який отримує багато скарг - автоматично приховується на премодерацію. Я десь раз в добу (іноді частіше, іноді рідше) заходжу та відновлюю такі коментарі, якщо вони не містили нецензурну лексику. Коментар, який отримає три "прапорці" від різних користувачів, приховується автоматично. Якщо у нього були підкоментарі, то він згортається. https://uploads.disquscdn.com/images/be5ff08e984384035992aa17deee7e49fdb47bc39269c71dc7c613ae3e103031.jpg Про те, як взагалі користуватися системою Дискус, я описав в окремому матеріалі: https://storozhynets.info/система-коментарів-на-сайті
 • Гость: Дуже влучно сказав Матейчук що у міській раді БАРДАК .Треба чесно признати що цей бардак заварили саме Карлічук Лосік Матейчук.Ви несете повну відповідальність за цей позор за цю зневагу до депутатів до сільських голів зрешту це зневага до всі жителів району.ПОЗОР вам.
 • Гость: Я лично видел как депутату угрожали хабарем
 • Гость: Ну і помилок у коментарях;;; що ви всі в школах робили??