Понеділок, Лютий 19
Білий Ангел - Центр яскравих подій

На Сторожинеччині гостює делегація польського міста Жгув

3

Вчора, 13 жовтня 2016 року в кабінеті голови Сторожинецької РДА Ярослава Бартоша за участі голови Сторожинецької районної ради Івана Лосіка відбулася зустріч з делегацією міста Жгув Лодзького воєводства Республіки Польща.

Гостями Сторожинеччини стали бургомістр Жгова Матеуш Камінські, голова міської ради Жгова Ян Міхалак, головний спеціаліст з питань комунальної власності та енергетики міської ради Жгова Влоджімєж Качмарек, заступник очільника Добровільної пожежної частини села Бронісінь Дворскі Мачєй Садовскі та бізнесмен Ярослав Міжеєвскі.

1

Разом з першим заступником голови РДА Діаною Ковальчук, заступником голови районної ради Володимиром Філіповичем, сільськими головами Комарівців Світланою Бажурою та Зрубу-Комарівського Володимиром Сумарюком, депутатом Сторожинецької міської ради Анатолієм Оленюком присутні обговорили питання євроінтеграції та досвіду поляків по впровадженню реформ місцевого самоврядування.

2

Гості розповіли, що найближчим часом планують передати для рятувальників району автомобіль Peugeot 406 в якості гуманітарної допомоги та снігоприбиральний відвал для пожежної машини.

Місто Жгув Лодзького воєводства має з Сторожинеччиною партнерські відносини згідно договору про співробітництво, який був підписаний ще в 2011 році. Представники саме цієї гміни вже подарували нашому району два пожежних автомобілі.

Магазин Водолій
  • Гость: Звертаємо увагу, що на цю сходку запросили тільки представників угодних бартошу та партії БЮТ жодного працівника міської ради не було запрошено.
  • Гость: а не розповіли польські гості скільки населених пунктів входить до їхньої громади? дуже цікаво!!!
  • Гость: Бартош вже почав передвиборну агітацію. А не здається вам дорогі громадяни що цих старперів пора відправляти на відпочинок. Молодь беріться до роботи. Подавайте кандидатури на мера.
  • Гость: Цікаво, як-що у нас голова адміністрації буде мати зв язки з Гандурасом, ми теж будемо "отримувати" всю допомогу звідти.
  • Гость: молодь сидить без роботи старпери кирують и никого не допускають