Вночі в Нових Бросківцях горів житловий будинок

2

Сьогодні вночі, 10 листопада 2016 року, у 03:59 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в селі Нові Бросківці (хутір Забагна).

На місце події було направлено підрозділи ДПРЧ-12, ДПРП ДПРЧ-12 та МПО Нових Бросківців. Діставшись до місця події, вогнеборці локалізували загоряння в тих межах, в яких застали по прибуттю та в подальшому ліквідували.

ДСНС

Завдяки діям пожежників, від знищення було врятовано житловий будинок та прилеглу до нього господарську будівлю. На щастя, ніхто не постраждав.

Причина загоряння встановлюється. Попередня версія – несправне пічне опалення.

Щоб попередити загибель людей на пожежах та застерегти громадян, Сторожинецький районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області звертається  до мешканців Сторожинецького району: будьте обачні у поводженні з вогнем та дотримуйтесь правил пожежної безпеки.

Як правило, пічне опалення використовують у житловому секторі сільської місцевості. В основному лихо приходить в будинки пенсіонерів, інвалідів та безробітних людей.  Адже вони  здебільшого мешкають у старих дерев’яних будівлях, де пічне опалення не обслуговується та не ремонтується.

Рятуючись від холоду, чимало мешканців не звертають увагу на дотримання правил пожежної безпеки. Це рано чи пізно призводить до пожежі і трагічних наслідків. Щоб не допустити лиха пожежі, пам’ятайте кілька корисних правил:

  • не користуйтеся піччю, в якій утворилися тріщини;
  • не слід палити грубки і печі з незакритою топкою;
  • не використовуйте для розпалення печей легкозаймисті речовини;
  • не залишайте доглядати за пічним опаленням дітей;
  • не розміщувати меблі менше 1 метра до печі;
  • не залишати поблизу легкозаймисті речі та легкозаймисті матеріали.

Також поширеною причиною пожеж являється коротке замкнення через перевантаження електромережі. В осінньо-зимовий період мешканці району намагаються якомога краще обігріти власну оселю, використовуючи при цьому обігрівальні прилади,  але не  зважають на те, що перевантаження електромережі може призвести до пожежі.

Також потрібно звернути увагу і на те, що останнім часом на ринок України надходить значна кількість приладів та обладнання іноземного виробництва, якість яких ніякими документами не підтверджена. А у побуті для живлення електропобутових приладів досить часто використовуються подовжувачі та різного роду розгалужувачі.

Для власної ж безпеки у побуті використовуйте лише ліцензовані прилади та подовжувачі.

Пам’ятайте, для запобігання виникненню пожеж кожний громадянин зобов’язаний суворо доримуватись встановлених правил. Бережіть своє життя, адже нічого ціннішого у нас немає.

Джерело: Сторожинецький районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Категорія: Події
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ