Понеділок, Серпень 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

«Максимум» здобув перемогу у Відкритому чемпіонаті області

1

21 нагороду різного ґатунку записали нещодавно до свого активу вихованці сторожинецької школи карате у чемпіонаті Чернівецької області, який гостинно приймав фізкультурно-оздоровчій комплекс “Олімпія”.

2

3

У змаганнях прийняли участь спортсмени від 6 років до найтитулованіших бійців з усіх спортивних клубів карате Буковини – Тайсен, Досінтай, Бусідо, Лідер, Дзаммай та Максимум, а також команди з Івано-Франківської та Тернопільської областей. Загалом змагалось 370 учасників.

4

5

Приємно відзначити, що наш “Максимум” у напруженій конкуренції завоював перше загальнокомандне місце та поповнив скарбничку районної федерації 10 золотими, 4 срібними та 7 бронзовими нагородами.

6

7

За словами головного тренера СК “Максимума” Павла Шестакова, спортсмени готувалися до чемпіонату України серед молоді, який проходив у Києві 19 листопада, а 3 грудня у Львові наші спортсмени змагатимуться на Чемпіонаті України серед школярів. Тому обласні змагання непогана “контрольна робота” перед всеукраїнськими стартами.

8

9

Золоті медалі здобули:

  1. Горобець Олег – ката чоловіки
  2. Шаповалов Ігор – ката кадети
  3. Букачук Валентин – куміте (-46 кг)
  4. Ілько Денис – куміте (-52 кг)
  5. Мельничук Владислав – куміте (12 р. абс)
  6. Піцул Гергій – ката 10-11; куміте (-32 кг)
  7. командне куміте – 10-11 р. (за яку виступав Піцул Георгій)
  8. командне куміте – 12-13 р. (Ілько Денис, Мельничук Владислав, Букачук Валентин)
  9. командне куміте 16-17 р. – Кліх Рудольф

10

12

Срібні медалі:

  1. Кліх Рудольф – куміте юніори
  2. Урсулян Маряна – куміте юніори
  3. Малованюк Вікторія – куміте 12-13 р.
  4. Ілько Денис – куміте 12-13 р.

11

Бронзові медалі:

  1. Гоцуляк Олексій – куміте кадети
  2. Лунгуляк Андріан – ката кадети, куміте кадети
  3. Букачук Валентин – куміте абс.
  4. Малованюк Вікторія – ката 12-13
  5. Мельничук Владислав – куміте 12-13
  6. Гімінчук Денис – ката 12-13
Магазин Водолій