В суботу, 19 листопада 2016 року, в районному Будинку національних культур відбулося концертно-театралізоване дійство “Душа моєї Буковини” за участю кращих художніх аматорських колективів краю.
Захід проходив в рамках Всеукраїнської ради директорів обласних учбово-методичних центрів. Головуючою ради була заступник міністра культури України Іонова Оксана Володимирівна.
Для гостей свята була організована виставка народних майстрів, а на сцені аматорські ансамблі, хорові колективи, оркестри, солісти та троїсті музики виконували хореографічні сюїти, пісні, народні танці, хореографічні композиції.