П'ятниця, Листопад 16
PapaKarlo - вироби з дерева

Кандидати на голову громади та у депутати міської ради

3

Вчора, 24 листопада 2016 року, відбулося засідання Сторожинецької міської виборчої комісії об’єднаної територіальної громади, на якому реєстрували кандидатів на голову та депутатів ради громади, а також шляхом жеребкування визначили черговість організацій політичних партій в виборчих бюлетенях.

Всього зареєстровано 276 кандидатів від десяти партійних організацій та 5 кандидатів на голову громади.

Найбільше кандидатур подали БПП “Солідарність”, Радикальна Партія Олега Ляшка, ВО “Батьківщина”та ПП “Наш Край” – по 35 осіб (34 плюс перший кандидат).

Громадський рух “Народний Контроль” – 33 особи, Народна Партія – 31 особа, ПП “Народний Фронт” – 29 осіб, Аграрна Партія – 23 особи, Об’єднання “Самопоміч” та ВО “Свобода – по 10 осіб.

Через те, що не всі організації партій подали кандидатів на всі округи, 10 кандидатів буде в бюлетені тільки на 12 окрузі. Найменше кандидатів – по 6 осіб – буде в 13, 17, 19, 23 та 28 окрузі.

З партійною приналежністю – 95 осіб, або 34%, решта – безпартійні. Базова вища та вища освіта у 193 кандидатів, середню та середню спеціальну освіту вказали 83 особи.

Середній вік кандидатів – 43 роки.

Найменший середній вік кандидатів у ПП “Громадський рух “Народний Контроль” – 34 роки, найбільший середній вік у ВО “Батьківщина” – 49 років.

Наймолодшому кандидату – 21 рік (ПП “Наш Край”), найстаршому – 80 років (“ВО “Батьківщина”).

Середній вік кандидатів на голову громади – 56 років. Наймолодшому – 51 рік, найстаршому – 66 років.

1

Кандидати на голову Сторожинецької міської ради об’єднаної територіальної громади:

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
Бажура Світлана Іванівна 02.11.1965 Самовисування Безпартійна
Гуцуляк Катерина Георгіївна 16.10.1961 ВО “Батьківщина” ВО “Батьківщина”
Деліцой Микола Артемович 11.12.1962 ПП “Наш Край” ПП “Наш Край”
Карлійчук Микола Миколайович 10.06.1950 БПП “Солідарність” БПП “Солідарність”
Сумарюк Володимир Ілліч 03.03.1960 Самовисування Безпартійний

Перші кандидати у виборчих списках партійних організацій:

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
Перший кандидат Матейчук­ Ігор Григорович 18.08.1966 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ”
Перший кандидат Карлійчук Ілля Васильович 27.07.1954 Радикальна партія Олега Ляшка Голова Сторожинецької організації РПЛ, член РПЛ
Перший кандидат Серецький Михайло Миколайович 07.02.1965 Народна партія член Нар. Партії
Перший кандидат Деліцой Микола Артемович 11.12.1962 ПП “Наш Край” Член ПП “Наш край”
Перший кандидат Брижак Петро Михайлович 14.11.1964 Аграрна партія член Аграрної партії України
Перший кандидат Пансик Максим Михайлович 22.08.1984 Об’єднання “Самопоміч” Безпартійний
Перший кандидат Равлюк Лідія Георгіївна 02.01.1957 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
Перший у списку Коржан Володимир Миколайович 24.10.1967 Народний Фронт Член ПП “НАРОДНИЙ ФРОНТ”
Перший кандидат Панкратова Ірина Петрівна 06.08.1994 ВО “Свобода” Член ВО «Свобода»
Перший кандидат Балінов Дмитро Миколайович 20.02.1986 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний

Кандидати по виборчих округах, які сформовані на території об’єднаної громади:

м. Сторожинець
Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
1 Євдокименко Анатолій Олександрович 02.07.1956 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
1 Кислінський Олександр Володимирович 02.10.1958 Радикальна партія Олега Ляшка Член РПЛ
1 Драганчук Олександр Михайлович 11.05.1960 Народна партія член Нар. Партії
1 Кіф’як Олена Миколаївна 16.12.1985 Наш Край безпартійна
1 Чепурна Жанна Михайлівна 10.10.1982 Об’єднання “Самопоміч” Безпартійна
1 Шульгіна Ганна Василівна 26.09.1957 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
1 Макарова Анна Сергіївна 05.10.1995 Народний Фронт Член ПП “НАРОДНИЙ ФРОНТ”
1 Фіявчук Максим Вікторович 09.09.1987 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
2 Гаврилюк­ Анатолій Ілліч 24.05.1977 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ
2 Казюк Олександр Олександрович 18.05.1990 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
2 Кушнір Олександр Анатолійович 30.04.1987 Народна партія б/п
2 Чоботар Роман Романович 31.08.1967 Наш Край безпартійний
2 Бойчук Василь Олексійович 30.05.1963 Аграрна партія член Аграрної партії України
2 Бужняк Андрій Георгійович 16.04.1981 Об’єднання “Самопоміч” Безпартійний
2 Шульгін Андрій Вікторович 05.04.1978 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
2 Мельничук Сергій Дмитрович 30.12.1972 Народний Фронт Член ПП “НАРОДНИЙ ФРОНТ”
2 Бліжинець Ярослав Мірчович 01.01.1983 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
3 Смоляк Марина Іванівна 25.03.1972 БПП “Солідарність” Безпартійна
3 Бойчук Маріяна Тоадерівна 08.02.1992 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
3 Баланчук­ Наталія Михайліна 07.08.1989 Народна партія член Нар. Партії
3 Щербатюк Андрій Іванович 19.01.1976 Наш Край безпартійний
3 Антонюк Василь Степанович 20.12.1958 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
3 Заблоцький Денис Олександрович 03.08.1992 Народний Фронт Безпартійний
3 Стоколос Максим Михайлович 02.03.1985 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
4 Водославський­Іван Іванович 20.01.1963 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
4 Місікевич Андрій Миколайович 22.12.1989 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
4 Косован Ольга Дмитрівна 26.05.1984 Народна партія б/п
4 Козьма Світлана Валер’янівна 17.12.1984 Наш Край безпартійна
4 Косован Наталя Миколаївна 16.06.1975 Аграрна партія безпар-тійна
4 Рогатюк Марина Ігорівна 16.08.1991 Об’єднання “Самопоміч” Безпартійна
4 Глядченко Раїса Радівна 14.06.1962 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
4 Мазур Наталія Вікторівна 02.05.1988 Народний Фронт Безпартійна
4 Поповецький Вадим Іванович 05.07.1987 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
5 Сеник­ Андрій Володимирович 22.01.1982 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
5 Гетманчук Ірина Василівна 23.01.1971 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
5 Бужак­ Василь Іванович 10.02.1956 Народна партія член Нар. Партії
5 Плегуца Ігор Матвійович 31.05.1981 Наш Край безпартійний
5 Багрій Віктор Іванович 07.08.1961 Аграрна партія безпартійний
5 Рудий Олександр Валерійович 19.06.1978 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
5 Чепіга Інна Іллівна 13.04.1987 Народний Фронт Позапартійна
5 Лягу Павлина Юріївна 13.09.1959 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійна

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
6 Унгурян­ Василь Іванович 16.03.1957 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
6 Жар Світлана Володимирівна 17.12.1972 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
6 Корчева Віоліна Василівна 24.05.1980 Народна партія б/п
6 Поляк Валерій Михайлович 23.03.1955 Наш Край безпартійний
6 Прокопенко Галина Іванівна 04.06.1968 Аграрна партія член Аграрної партії України
6 Карлійчук Валентина Миколаївна 01.08.1986 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
6 Місюра Едуард Анатолійович 07.12.1973 Народний Фронт Член ПП “НАРОДНИЙ ФРОНТ”
6 Дробот Володимир Олександрович 24.12.1989 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
7 Палій ­Василь Миколайович 17.12.1961 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
7 Костилюк Наталя Сергіївна 04.02.1975 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
7 Ковалюк Леонід Михайлович 22.03.1942 Народна партія б/п
7 Манчук Ярослав Васильович 22.08.1978 Наш Край безпартійний
7 Бойчук-Щітка Марина Василівна 15.09.1990 Аграрна партія член Аграрної партії України
7 Зайончик Максим Едуардович 22.07. 1986 Об’єднання “Самопоміч” Безпартійний
7 Ракоча Юрій Борисович 05.05.1983 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
7 Фештрига Ігор Михайлович 19.10.1972 Народний Фронт Позапартійний
7 Кухарук Андрій Анатолійович 19.04.1977 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
8 Яреміца Ілля Васильович 22.03.1949 БПП “Солідарність” Безпартійний
8 Заня Наташа Аурелівна 15.06.1985 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
8 Савчук Валерій Андрійович 21.03.1958 Народна партія б/п
8 Луцу Алла Віталіївна 10.02.1994 Наш Край безпартійна
8 Лукенюк Петро Ілліч 01.06.1949 Аграрна партія член Аграрної партії України
8 Белінський Віктор Іванович 25.10.1960 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
8 Олар Іван Георгійович 20.01.1981 Народний Фронт Позапартійний
8 Мисько Валерій Ігорович 26.10.1993 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
9 Верхоляк Ярослав Ілліч 13.03.1981 БПП “Солідарність” Безпартійний
9 Рибак Іван Григорович 15.05.1960 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
9 Помуц­ Михайло Кузміч 17.10.1954 Народна партія член­ Нар.­Партії
9 Маніліч Денис Васильович 28.05.1994 Наш Край безпартійний
9 Прокопоє Василь Іванович 18.02.1974 Об’єднання “Самопоміч” Безпартійний
9 Дарабан Катерина Степанівна 16.10.1966 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
9 Луговий Олег Олексійович 28.07.1970 Народний Фронт Безпартійний
9 Доніченко Ярослав Романович 02.09.1960 ВО “Свобода” Член ВО «Свобода»
9 Гаврилюк Микола Пилипович 17.02.1959 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
10 Оленюк­ Анатолій Вікторович 30.06.1958 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
10 Кожукаренко Василь Іванович 03.02.1978 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
10 Крушельницька Валентина Григорівна 12.01.1984 Народна партія б/п
10 Петиляк Дмитро Володимирович 14.06.1982 Наш Край безпартійний
10 Олексюк Павло Мірчович 01.07.1969 Аграрна партія безпартійний
10 Корочук Ольга Семенівна 07.07.1962 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
10 Сокирко Оксана Іванівна 26.02.1981 Народний Фронт Член ПП “НАРОДНИЙ ФРОНТ”
10 Корецька Олеся Володимирівна 15.09.1980 ВО “Свобода” безпартійний
10 Козак Марина Василівна 03.08.1989 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійна

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
11 Філіпович Володимир Миколайович 24.07.1961 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
11 Довбуш Олексій Іванович 24.10.1975 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
11 Павлюк Михайло Іванович 05.06.1956 Народна партія член.­НаПартії
11 Шубран Михайло Ілліч 13.03.1965 Наш Край безпартійний
11 Демчук Марія Троянівна 21.02.1959 Аграрна партія член Аграрної партії України
11 Казюк Олександр Георгійович 08.09.1973 Об’єднання “Самопоміч” Безпартійний
11 Митрик Михайло Іванович 31.10.1958 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
11 Семанчук Іван Миколайович 08.03.1971 Народний Фронт Член ПП “НАРОДНИЙ ФРОНТ”
11 Кривко Сергій Сергійович 03.05.1982 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
12 Войцеховський Олександр Францович 22.08.1962 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
12 Кусяк Ігор Іванович 15.09.1969 Радикальна партія Олега Ляшка Член РПЛ
12 Бойчук Іван Олексійович 30.05.1963 Народна партія член Нар. Партії
12 Малованюк Дмитро Михайлович 31.10.1995 Наш Край безпартійний
12 Дудко Валентин Сергійович 01.02.1963 Аграрна партія безпартійний
12 Корецький Йосип Степанович 19.03.1951 Об’єднання “Самопоміч” Безпартійний
12 Конечний Юрій Валерійович 09.05.1983 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
12 Чумак Володимир Володимирович 03.02.1953 Народний Фронт Член ПП “НАРОДНИЙ ФРОНТ”
12 Грень Олександр Володимирович 18.09.1983 ВО “Свобода” Член ВО «Свобода»
12 Гринчук Мар’ян Юрійович 28.08.1989 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
13 Беленчук ­Альона Олексіївна 28.10.1972 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
13 Горюк Василь Іванович 10.11.1958 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
13 Дульгер Лариса Вікторівна 09.03.1979 Наш Край безпартійна
13 Тодореску Петро Петрович 10.06.1968 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
13 Фестей Анатолій Володимирович 25.10.1977 Народний Фронт Член ПП “НАРОДНИЙ ФРОНТ”
13 Скрипа Максим Валерійович 30.04.1984 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
14 Кричка­ Наталія Володимирівна 31.10.1975 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
14 Трипалюк Володимир Ярославович 12.09.1961 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
14 Куцак Микола Дмитрович 21.05.1975 Наш Край безпартійний
14 Сорока Лідія Андріївна 21.01.1955 Аграрна партія безпартійна
14 Мартинюк Наталія Василівна 27.07.1964 Об’єднання “Самопоміч” Безпартійна
14 Корочук Сергій Іванович 30.03.1963 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
14 Сокирка Іван Євстафійович 10.10.1955 Народний Фронт Член ПП “НАРОДНИЙ ФРОНТ”
14 Стецюк Ігор Пилипович 16.11.1971 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
15 Парайко­ Домніка Валер’янівна 13.06.1970 БПП “Солідарність” Безпартійна
15 Чорногуз Дмитро Іларійович 07.11.1990 Радикальна партія Олега Ляшка Член РПЛ
15 Івасюк Петро Троянович 27.06.1957 Народна партія член­На­Партії
15 Сенюк Олег Степанович 03.06.1974 Наш Край безпартійний
15 Мітрік Гергій Ілліч 28.04.1968 Аграрна партія безпартійний
15 Шушайло Тетяна Василівна 06.08.1982 ВО “Батьківщина” Позапартійна
15 Верхоляк Олена Тодорівна 08.07.1957 Народний Фронт Безпартійний
15 Длужанський Денис Станіславович 24.11.1988 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний
с. Банилів-Підгірний
Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
16 Мандрик­ Марія Стеліанівна 21.08.1962 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
16 Червоняк Олександр Сильвестрович 20.02.1961 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
16 Лугомирський Борис Олександрович 25.09.1994 Народна партія б/п
16 Середюк Михайло Михайлович 26.09.1984 Наш Край безпартійний
16 Чернявська Тамара Костянтинівна 20.10.1964 Аграрна партія член Аграрної партії України
16 Червоняк Галина Євгеніївна 10.12.1975 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
16 Фраюк Ілля Георгійович 02.08.1961 Народний Фронт Позапартійний
16 Сметанюк Микола Олексійович 16.11.1984 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
17 Пресяжнюк­ Борис Миколайович 08.04.1971 БПП “Солідарність” Безпартійний
17 Козьмич Дмитро Григорович 25.10.1967 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
17 Мотовилець Дмитро Юрійович 13.09.1967 Народна партія б/п
17 Микайло Василь Орестович 02.11.1964 Наш Край безпартійний
17 Гнатюк Іван Георгійович 13.06.1954 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
17 Галінський Юрій Дмитрович 12.04.1979 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
18 Кириляк ­Тодор Григорович 06.06.1968 БПП “Солідарність” Безпартійний
18 Марфічук Микола Миколайович 22.05.1993 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
18 Сметанюк Іван Георгійович 06.10.1963 Народна партія б/п
18 Гаманюк Тетяна Василівна 01.10.1968 Наш Край безпартійна
18 Боднарюк Олена Вікторівна 08.08.1970 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
18 Бартош Любов Йосипівна 30.10.1959 Народний Фронт Безпартійна
18 Орищук Павло Іванович 19.01.1971 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
19 Коземчук Віталій Володимирович 22.01.1974 БПП “Солідарність” Безпартійний
19 Штефюк Павло Іванович 27.04.1973 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
19 Сметанюк Василь Георгійович 02.03.1978 Народна партія позапартійний
19 Штефюк Павло Михайлович 20.05.1973 Наш Край безпартійний
19 Боднарюк Василь Миколайович 24.04.1967 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
19 Прохорчук Марія Василівна 03.04.1980 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійна
с. Бобівці
Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
20 Івончак­ Людмила Вікторівна 29.11.1983 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
20 Лучишин Євген Михайлович 01.07.1948 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
20 Петрюк Микола Васильович 12.03.1983 Народна партія б/п
20 Мосоровчан Володимир Іванович 12.04.1963 Наш Край безпартійний
20 Григорчук Юрій Михайлович 02.12.1983 Аграрна партія безпартійний
20 Попович Микола Григорович 19.06.1969 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
20 Федорюк Володимир Тодорович 27.05.1960 Народний Фронт Позапартійний
20 Токарюк Марина Василівна 27.08.1990 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійна

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
21 Цуркан­ Ярослава Василівна 28.03.1975 БПП “Солідарність” Безпартійна
21 Олар Юлія Анатоліївна 01.07.1995 Радикальна партія Олега Ляшка Член РПЛ
21 Собко Михайло Филимонович 12.10.1955 Народна партія б/п
21 Жалоба Володимир Михайлович 14.06.1973 Наш Край безпартійний
21 Малованюк Орест Орестович 09.05.1962 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
21 Демчук Віталій Іванович 06.06.1980 Народний Фронт Безпартійний
21 Козак Вадим Михайлович 18.05.1987 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний
с. Давидівка
Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
22 Бергоміцький­Дмитро Михайлович 20.10.1968 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
22 Горшовський Юрій Петрович 12.04.1970 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
22 Стоколос Мар’ян Петрович 27.08.1978 Народна партія б/п
22 Шестакович Тамара Петрівна 01.06.1969 Наш Край безпартійна
22 Ільченко Андрій Степанович 27.07.1977 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
22 Кирстюк Олександр Денисович 23.05.1964 ВО “Свобода” Член ВО «Свобода»
22 Дрозд Олександр Сергійович 13.08.1991 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
23 Артюхов ­Ігор Сергійович 17.02.1977 БПП “Солідарність” Безпартійний
23 Моцак Вадим Петрович 30.10.1978 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
23 Тоненький Іван Іванович 19.02.1983 Народна партія б/п
23 Пуршега Ольга Іванівна 04.10.1977 Наш Край безпартійна
23 Войцицький Станіслав Леопольдович 21.04.1967 ВО “Батьківщина” позапартійний
23 Франчук Дмитро Михайлович 28.10.1983 ВО “Свобода” безпартійний

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
24 Мелещук Валентин Васильович 07.01.1980 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
24 Нікіфоряк Домніка Георгіївна 15.06.1967 Радикальна партія Олега Ляшка Член РПЛ
24 Данилюк Іван Георгійович 23.03.1965 Народна партія б/п
24 Сумарюк Вадим Іванович 06.01.1989 Наш Край безпартійний
24 Лупан Карпо Іванович 26.04.1985 Аграрна партія член Аграрної партії України
24 Сироїжко Петро Миколайович 30.05.1946 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
24 Мігалецький Руслан Михайлович 26.02.1989 Народний Фронт Позапартійний
24 Нікіфоряк Станіслав Васильович 29.08.1958 ВО “Свобода” Член ВО «Свобода»
с. Зруб-Комарівці
Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
25 Романюк­ Михайло Теодорович 20.11.1962 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
25 Стоян Володимир Миколайович 05.09.1978 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
25 Орендович Віктор Романович 25.01.1968 Народна партія б/п
25 Крушельницька Віра Василівна 08.11.1961 Наш Край безпартійна
25 Павлюк Василь Миколайович 16.01.1955 Аграрна партія безпартійний
25 Сумарюк Григорій Миколайович 22.02.1961 ВО “Батьківщина” Позапартійний
25 Сумарюк Іван Миколайович 05.10.1966 Народний Фронт Позапартійний
25 Косован Тетяна Михайлівна 10.03.1977 ВО “Свобода” безпартійний
25 Лупан Леонід Сидорович 14.04.1976 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний
с. Комарівці
Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
26 Бакрев­ Іван Григорович 27.12.1966 БПП “Солідарність” Безпартійний
26 Гринчук Сергій Васильович 07.02.1989 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
26 Савчук Павло Георгійович 10.03.1964 Народна партія б/п
26 Триколіч Олег Анатолійович 07.04.1985 Наш Край безпартійний
26 Скицько Любов Олексіївна 24.04.1973 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
26 Мангер Світлана Степанівна 30.10.1980 Народний Фронт Член ПП “НАРОДНИЙ ФРОНТ”
26 Ончу Юлія Іллівна 03.05.1995 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійна
с. Костинці
Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
27 Гринчук Степан Георгійович 04.09.1990 БПП “Солідарність” Безпартійний
27 Андрійчук Олег Васильович 07.08.1978 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
27 Мірон Степан Іванович 07.01.1988р Народна партія б/п
27 Гаврилюк Григорій Георгійович 20.07.1965 Наш Край безпартійний
27 Торський Петро Іванович 01.01.1956 Аграрна партія безпартійний
27 Медвідь Дмитро Ілліч 11.10.1962 ВО “Батьківщина” позапартійний
27 Панчук Семен Оттович 27.06.1967 Народний Фронт Позапартійний
27 Крушніцька Леонтіна Георгіївна 03.05.1964 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійна
с. Ясено
Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
28 Сакало Юрій Георгійович 27.04.1991 БПП “Солідарність” Безпартійний
28 Рудий Євген Іванович 20.01.1978 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
28 Божескул Віктор Іванович 03.02.1960 Наш Край безпартійний
28 Альбота Григорій Євгенійович 02.05.1969 Аграрна партія член Аграрної партії України
 28 Попадюк Людмила Романівна 02.01.1977 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
28 Слюсарчук Надія Миколаївна 03.09.1987 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійна
с. Нові Бросківці
Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
29 Кривко ­Іван Миколайович 15.06.1970 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
29 Кислінський Олександр Олександрович 12.07.1994 Радикальна партія Олега Ляшка Член РПЛ
29 Броска Петро Васильович 31.10.1986 Наш Край безпартійний
 29 Кордубан Марія Георгіївна 25.08.1960 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
29 Соломон Світлана Георгіївна 02.05.1964 Народний Фронт Позапартійна
29 Грубий Олександр Федорович 22.10.1954 ВО “Свобода” Член ВО «Свобода»
29 Дарчук Павло Петрович 27.05.1984 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний
с. Заболоття
Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
30 Галицький­ Михайло Михайлович 22.11.1965 БПП “Солідарність” Безпартійний
30 Савчук Михайло Ярославович 16.11.1989 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
30 Нестор Володимир Іванович 16.02.1961р Народна партія б/п
30 Маніліч Павло Васильович 10.07.1983 Наш Край безпартійний
30 Гречка Юрій Васильович 24.02.1980 Аграрна партія безпартійний
 30 Кудельницький Микола Петрович 28.11.1962 ВО “Батьківщина” позапартійний
30 Іванов Анатолій Олексійович 16.03.1959 ВО “Свобода” безпартійний
30 Ходан Руслана Михайлівна 02.03.1988 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійна
с. Панка
Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
31 Берчук ­Ілля Іванович 31.07.1969 БПП “Солідарність” Безпартійний
31 Войцицька Світлана Станіславівна 03.07.1986 Радикальна партія Олега Ляшка Член РПЛ
31 Данилюк Роман Михайлович 06.06.1989 Народна партія член Нар. Партії
31 Ріпка Дмитро Васильович 29.10.1953 Наш Край безпартійний
31 Красовська Тетяна Михайлівна 01.05.1970 Аграрна партія безпар-тійна
31 Баланюк Микола Миколайович 19.12.1981 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
31 Мельничук Степан Миколайович 09.01.1980 Народний Фронт Позапартійний
31 Гаврилюк Богдана Іванівна 15.04.1992 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійна

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
32 Грендей­ Світлана Анатоліївна 01.05.1977 БПП “Солідарність” Безпартійна
32 Демедюк Леокадія Борисівна 22.08.1984 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
32 Крупчак Володимир Васильович 24.09.1971 Народна партія б/п
32 Вольська Альона Анатоліївна 22.02.1984 Наш Край безпартійна
32 Гаврилюк Максим Миколайович 17.11.1989 Аграрна партія безпартійний
32 Красовський Олександр Михайлович 11.07.1987 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
32 Казюк Сергій Олексійович 04.10.1964 Народний Фронт Безпартійний
32 Павлюк Олексій Дмитрович 27.04.1985 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний

 

Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
33 Петращук ­Іван Миколайович 10.06.1969 БПП “Солідарність” Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
33 Красовська Олена Аркадіївна 06.12.1966 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
33 Наліпа Тетяна Сидорівна 14.05.1973 Народна партія б/п
33 Красовський Йосип Михайлович 21.11.1965 Наш Край безпартійний
33 Лазарюк Андрій Іванович 07.10.1987 Аграрна партія безпартійний
33 Гуцуляк Григорій Танасійович 15.05.1936 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
33 Апостолюк Юрій Дмитрович 05.04.1972 Народний Фронт Член ПП “НАРОДНИЙ ФРОНТ”
33 Нікіфоряк Дмитро Дмитрович 15.05.1984 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійний
с. Слобода-Комарівці
Номер виборчого округу Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Партійна приналежність
34 Ткачук­ Ольга Мартинівна 07.10.1961 БПП “Солідарність” Безпартійна
34 Бойчук Дмитро Олексійович 26.07.1990 Радикальна партія Олега Ляшка позапартійний
34 Косован Андрій Григорович 26.11.1984 Народна партія член Нар. Партії
34 Смерека Наталія Миколаївна 30.09.1989 Наш Край безпартійна
34 Дульгер Олексій Васильович 28.03.1972 Аграрна партія член Аграрної партії України
34 Гуцуляк Василина Василівна 15.01.1962 Об’єднання “Самопоміч” Безпартійна
34 Косован Василь Іванович 21.08.1971 ВО “Батьківщина” ВО «Батьківщина»
34 Мелещук Володимир Данилович 21.04.1976 Народний Фронт Позапартійний
34 Ковцун Любов Олексіївна 20.04.1964 Громадський рух “Народний Контроль” Безпартійна

В бюлетенях кандидати на голову громади будуть розташовані в алфавітному порядку, а організації політичних партій – згідно результатів жеребкування.

2

Черговість буде наступною:

  1. Радикальна партія Олега Ляшка
  2. БПП “Солідарність”
  3. ПП “Наш Край”
  4. Аграрна партія
  5. Громадський рух “Народний Контроль”
  6. ВО “Свобода”
  7. ПП “Народний Фронт”
  8. ВО “Батьківщина”
  9. Об’єднання “Самопоміч”
  10. Народна Партія
Магазин Штіль