TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Підсумки районної виставки-конкурсу “Край, де я родився і живу”

1

4 листопада 2016 був оголошений районний конкурс “Край, де я родився і живу…”. До 20 листопада 2016 року в організаційний комітет конкурсу Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості надійшло понад 50 малюнків учнів та вихованців ЗНЗ та ДНЗ району.

2

24 листопада відбулось засідання журі конкурсу на якому і було визначено найкращі роботи:

  «Під небом – на землі»
Гран-прі – Виконавець: Олійник Марина, 15 р.
Заклад: Сторожинецька районна гімназія
Керівник: Баришева А.Ю.
 
«Добрий ранок»
І місце – Виконавець: Якобчук Станіслав, 10 р.
Заклад: Тисовецька ЗОШ І-ІІ ступенів
Керівник: Якобчук С.Д.
«Перший сніжок у моєму саду»
І місце – Виконавець: Черней Інеса, 14 р.
Заклад: Банилово-Підгірнівська гімназія
Керівник: Полянська В.С.
«Осінні барви Карпат»
І місце – Виконавець: Полянський Ростислав, 14 р.
Заклад: Банилово-Підгірнівська гімназія
Керівник: Полянська В.С.
 
«Весняні колорити рідного краю»
І місце – Виконавець: Панімарчук Олександра-Євгенія, 12 р.
Заклад: Банилово-Підгірнівська гімназія
Керівник: Полянська В.С.
 
«Молюся за свій рідний край»
ІІ місце – Виконавець: Липовецька Ольга, 10 р.
Заклад: Банилово-Підгірнівська гімназія
Керівник: Олійник Г.В.
 
«Мирний світанок»
ІІ місце – Виконавець: Якобчук Станіслав, 10 р.
Заклад: Тисовецька ЗОШ І-ІІ ступенів
Керівник: Якобчук С.Д.
 
«Дендрологічна перлина Сторожинеччини»
ІІ місце – Виконавець: Бетян Михайло, 13 р.
Заклад: Сторожинецька ЗОШ І-ІІ ступенів №3
Керівник: Павел Я.І.
 
«Цвіти і розквітай, рідна земле»
ІІ місце – Виконавець: Королюк Олеся, 10 р.
Заклад: Сторожинецька районна гімназія
Керівник: Баришева А.Ю.
 
«Садок вишневий біля хати….»
ІІ місце – Виконавець: Колектив 6-б класу
Заклад: Красноїльської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
Керівник: Фокша К.І.
 
«Грай, трембіто, грай»
ІІІ місце – Виконавець: Крючко Анна, 14 р.
Заклад: Тисовецька ЗОШ І-ІІ ступенів
Керівник: Уреке С.С.
 
«Старовинна церква»
ІІІ місце – Виконавець: Дущак Каріна, 14 р.
Заклад: Тисовецька ЗОШ І-ІІ ступенів
Керівник: Уреке С.С.
 
«У моєму серці – Україна»
ІІІ місце – Виконавець: Сіміонович Джесіка, 14 р.
Заклад: Снячівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Керівник: Єреміца Ф.В.
 
«Молитва за Україну»
ІІІ місце – Виконавець: Падуре Василь, 15 р.
Заклад: Чудейська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
Керівник: Падуре О.К.
 
«Рідна українська земля»
ІІІ місце – Виконавець: Питиляк Діана, 12 р.
Заклад: Сторожинецький районний ліцей
Керівник: Косован Ю.А.
 
«Буковинське літо»
ІІІ місце – Виконавець: Ілинчук Владислав, 7 р.
Заклад: Панківський НВК
Керівник: Ілинчук М.В.

Переможці будуть відзначені районними грамотами, а кращі малюнки продовжать свою мистецьку подорож містами Украни.

Джерело: директор Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості І.О.Корчинська

Категорія: Дозвілля
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ