Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

За роботу на будівництві по вул. Прутській не розрахувалися?

Будівельники

До нас звернулися будівельники, які зводили та накривали будинок погорільцям по вул. Прутській.

Ще 12 липня там сталася пожежа, внаслідок якої було сильно пошкоджено покрівлю, стіни та перекриття, а без житла залишилася сім’я із шести чоловік.

За ініціативою Сторожинецької міської ради будівлю зводили всім миром – благодійні внески надавали підприємства, підприємці, депутати всіх рівнів – міської, районної та навіть Верховної Ради, небайдужі громадяни. Допомагали всім – хтось грошима, хтось матеріалами, хтось власним часом тощо.

Вже сьогодні можна сказати, що будинок майже готовий – сім’я задоволена, всередині вже більш-менш можна жити і не боятися холодів.

Все було би добре, якби не одна деталь – будівельники запевняють, що з ними повністю не розрахувалися. Сума досить значна – біля 20 тисяч гривень.

Як вони пояснюють, курирував збором коштів заступник міського голови Ілля Карлійчук. Саме у нього всі відомості щодо того, хто скільки надав для будівництва і куди ці кошти були витрачені. Всі, до кого зверталися робітники, включаючи мера міста, “переводять стрілки” саме на заступника міського голови.

Ілля Васильович зараз на лікарняному, тому зустрітися з ним не вдалося. Телефоном він повідомив, що “можливо і не розрахувався, грошей було багато…”. Він запевнив, що в понеділок вже буде на роботі, тоді й будуть розбиратися.

Ще є одна деталь – як виявилося, цей будинок належить КП “Сторожинецьке ЖКГ”, а не сім’ї погорільців.

Магазин Водолій
 • Гость: О, та невже. Цікаво, чи когось у Сторожинці дивує те, що Карлійчук Ілії не доплатив зароблене трудягам? Чи може хтось зможе аргументовано назвати більшого у Сторожинецькому районі злодія за Ілію Карлійчука? Адже, де б він не працював він завжди з усього знаходить чималий зиск. Чи хтось забув, як працюючи на Красноїльському ДОЦі саме з його вини спричинилася нестача кількох тисяч кубометрів ділової деревини. Але тоді він викрутився - підкупивши інспекторів, що перевіряли роботу ДОКу. Ще свіжо у пам яті зникнення чавунних лугованих труб прокладених через Сторожинець ще Австрійцями та дбайливо викопаних і реалізованих поза касою міськради Ілією, ще коли він керував міським ЖКГ. І знову всі проковтнули. Тим не менш людина і далі рветься до корита розраховуючи стати депутатом вже об єднаної громади де бюджет в рази більший буде за теперішній. І щось мені підказує, що воно таки знову обереться туди адже, не даремно він йде першим номером по списку від Радикальної партії, а значить шанси величезні. А чи хтось забув, як зовсім недавно Ілія невинно заперечував свою причетність до спроби передачі 1,4 га землі Івану Манілічу при цьому стверджуючи, що його бачите підставили. І дійсно підставили адже, все мало пройти тихенько і свої 5 тис. баксів він вже отримав від Маніліча. Але, стався витік інформації і прийшлося прикинутись шлангом, якого нібито використали у сліпу. Сараков ти наш. Але дивує в цій ситуації позиція мера. Чи він сліпий і не розуміє, що ця злодюга портить меру імідж або йому дійсно вигідно через Ілію заробляти і собі до зарплати ще й вкрадене своїм заступником. Та згадуючи, як яро на сесії мер відстоював призначення своїм замом саме цього талановитого злодія - більш ймовірною є друга версія. Тож, думаймо кого обиратимемо 18 грудня. Може досить вже делегувати злодіїв до управління громадою, а потім тільки розводити руками та скиглити на ті чисельні проблеми рідного міста на вирішення яких завжди, чомусь, не вистачає коштів.
 • Гость: Який Ви дивний, невже думаєте, що мер не отримує свою долю від злодійства. Знаючи їх , роботяги нічого не отримають.
 • Гость: БОЖЕ какой ужас и снова хочу сказать спасибо ребятам из Стожинец инфо.если бы не вы никто бы и не знал что творится в мерии.а так информированые люди хоть скажут напишут на ваших страницах понятно что это пишут люди которые знают изнутри всю ту кухню.но боятся открыто сказать и я их понимаю потому что зависимы.а то что у семьи погорельцев еще получается не их дом? ужас люди добрые смотрите кого выбираете.потому как сейчас есть из кого выбрать и контролировать их
 • Гость: Смішно, поки Чоботар з Оленюком чубились хто більше допоміг бідній родині, Копчик тихенько робив свою звичну справу...
 • Гость: Великий комбінатор Копчик проявив себе як завжди талановито.Все своє життя цей пройдисвіт крав брав привласнював народне добро.Для мера він був дуже необхідним бо мер ніби чесний прямо як Ющенко про руки які нічого не крадуть .Мер для всіх показує шо він *чесний* але біля нього самий фірмовий аферист Карлійчук І В саме через нього всі схеми проходили.Шановні друзі назовіть або пригадайте може хоть одну земельну ділянку в нашому місті продали через аукцион ну шоби великі гроші прийщли у місто.Я такого не помятаю.А запитайте у мера чи є у нас земля він скаже шо нема то тоді акуда ділася земля? Правильно цю земельку в тіхаря роздерли між нужними людьми не безплатно .А цю ізбушку де кімнати по 9-8кв метрів кожна що там мер не мав би де свої ноги розтягнути можно було збудувати за гроші міста спокійно а підприємці допомогли би завести все до хати тай було би все добре.Але треба щоб не було жуліків тіпа Карлічуків.
 • Гость: Таким як копчик замість привітання треба бити морду а він здогадається за що.
 • Гость: М-да, та коли вже нажеруться???
 • Гость: потрібно розуміти що без М.М.Карлійчука там ніхто не може навіть пальцем шевельнути тому вина копчика тільки в тому що він чітко виконує вказівки свого жефа.
 • Гость: Не шукайте того чого не має гроші пішли на виборчу компанію М.М.Калійчука який балотується на голову об'єднаної громади, та І.В.Карлійчука який очолює список Радикальної партії.
 • Гость: Як Вам не соромно обговорювати таких "поважний людей" замість того щоб тут писати ПРО ЛЮДСЬКУ БІЛЬ краще дайте ще грошей на виборчу компанію кАРЛІЙЧУКІВ
 • Гость: Тай до чого це? Ти мабуть якись"обіжений". Щей нік"міська рада". Якщо ти звідти, чекай перемєн, якщо виберуть абажур чи СумарЮка, то вони своїх позапихають. Починаючи главбухом і закінчуючи виділою. ..
 • Гость: Да ці Карличуки так запаковані що ім стане на виборчу компанию в верховну раду.а М М уже свою дочку підтягує у депутати баче що учитель з неі ніякий. іди діду на пенсію та бав онуків
 • Гость: Ясно,що рвотний рефлекс важко зупинити. ригати так ригати на всіх! У які депутати і яку дочку? Не заганяйся так стрімко іван клім, можна і чоло розбити і буде буба, як не на цьому світі,то на тому. Є таке поняття як однофамільці. Але на цьому сайті щось комусь доводити- марна справа. Одне болото і гівно щедро лиють без страху і совісті. Це діагноз...
 • Гость: Проблема не тільки з травленням у пана кліма, а й з очима теж. Чи може він свої списки має? Біда не приходить одна: сліпий, блює, язик хаотично телепає. дивно що земля носить. Та Бог всемилостивий до усіх. Прости Господи.
 • Гость: Ви шановний помилились.Ця дівчинаТеслюк-Карлійчук дружина племінника Карлійччука малого.І вона хороша дитина,привітна і до цього водовороту ніяким боком не відноситься.Діти не повинні відповідати за батьків,а навпаки.І дочка ММ не винна в тому
 • Гость: Хіба він один ,що помиляється?? Та тут усі не розібравшись помиляються,не відають,що кажуть. Як люди не бояться возмездия свише?
 • Гость: Ой, Сухомлинський намалювався. Навігатор мєсний. Розбереться М.М.і без тебе сусаніна куди іти. Дивись собі під ноги.
 • Гость: що не стає вам пане мер на вибори?.що почали гроші спонсорів несчасноі сім"і собі забирати.не стидно щоб роботяги бігали за вами це ж не державні гроші ви попутали це людскі кровні пожертви нічого святого у вас нема подумайте що за ваші гріхи будуть відповідати невинні діти
 • Гость: Грабіжники віддайте людям гроші то ж не ваші майте хоть свинячу совість як людскоі нема
 • Гость: Як господарник міста може сказати простим людям, що він ніякого відношення до цього будинку не має , що цим займається його заступник. микола миколайович ну ти і Гамнюк
 • Гость: Не уважаемый мер неужели вы сами не видите что вокруг вас творится.Как можно так нагло врать людям.Собери народ и скажи людям в глаза что это не правда.не сваливай на такого же как и ты однофамильца всю гадость которую вы вместе сотворили.Оддайте людям деньги заработанные.Это же роботяги а не ворюги.Руками заработали.Люди пожертвовали а ты со своим замом украл стыдно в вашем то возврасте или они прилипли к вашим рукам?
 • Гость: Робочі,які змонтували ДАХ будинку, отримали за тиждень на трьох 10 тис.грн., хоча мали б отримати 6тис грн. (за діючими розцінками в Україні), оскільки робота була виконана якісно і в установлений термін. І.В.Карлійчук, коли домовлявся ПОПЕРЕДНЬО і не володів точними розцінками, а потім дізнався вартість і заплатив 10 тис..Усі гроші йшли через бухгалтерію по відомостях. Робочі просять зверхдоплати, ніби за кордоном крили дах. В Ураїні 1кв.м.даху коштує 80 грн, а не 300грн, як вимагаютьС ці люди. УСІ ПОЖЕРТВИ БУЛИ ЗАФІКСОВАНІ БУХГАЛТЕРІЄЮ І ВИДАВАЛИСЯ ЗГІДНО ДОКУМЕНТІВ. Можете самі переконатися. НІХТО НЕ ПРИВЛАСНИВ ЖОДНОЇ КОПІЙКИ.
 • Гость: Не розповідайте байки. Ви як ті фальшиві жебраки зраділи, що згоріла хата, аби нажитися на милосердних людях; нікому не сказали, що то згоріло ваше комунальне майно, а не майно тієї людини. Ніхто б навіть не подумав помогати міській владі, яка наліво і направо висмоктує з бюджета мільйони. Ви використали людське горе, щоб "вбити двух зайців" - пропіаритися і нажитися. Цікаво, а в бухгалтерії ви пожєртву людей міській владі оформили як спонсорську допомогу? І не треба ганьбити людей: ви просили їх, а якщо домовилися за таку суму, то розрахуйтеся, а то коли вони зробили, ви почали крутити, що забагато їм цих грошей. Європейські розцінки... А за європейські ціни на плитку з сусідньої області мовчите, як риби? Що, роботяги не захотіли дати "відкат"?
 • Гость: Добре що вони за міст спочатку давали 6000000гр ,а потім чомусь ціна виросла до 36000000гр коли люди сказали дайте нам тих шість мл гр ми самі зробимо заткалиси,Люди збиралиси у неділю у клуб піти,а він припер до нас і ще з якимос файно убраним просити би ми за него голосували.У нас є своі достоні люди,а ти іди гет,дай дорогу розумним.бо дограіси.Люди вже не терпя