Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Мер на виконкомі прозвітував про виконану роботу

Сторожинецька міська рада

На минулому тижні відбулося засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради.

На порядку денному було 9 питань, зокрема звіт міського голови Миколи Карлійчука, затвердження розпоряджень міського голови, про надання одноразової грошової допомоги, про впорядкування нумерації будинків, про надання дозволу на реалізацію продуктів із спеціально обладнаних автомобілів, про зріз дерев тощо.

З технічних причин провести відеозапис засідання нам не вдалося, тому публікуємо аудіо. 

Магазин Водолій
 • Гость: Шановні жителі.Дуже часто доводилося чути про те що у нас найкращий мер усіх часів.Що найбільше саме він зробив доррих справ для міста. Воно так і є по тій причині шо ми не маємо з чим і з ким порівнювати.До 2009р місто ніколи не мало коштів на розвиток і було дуже багато проблем які дуже важко вирішувались.Починаючи з 2009року відбулись зміни які в податках і місто з кожним роком отримувало все більше і більше грошей.Тому і появлялися плитка лавочки квіточки.На це витрачалися богато млн наших з вами грошей.Тільки за минулі два роки еа благоустрій було витрачено майже 20млн грн .Вам не страшно чути за такі суми?Мер весь час говорить про європейське місто яке він нібито будує.Але чи знає мер що таке європейське місто?У такому місті має бути цілодобова вода повинна працювати очистна система має бути прибране сміття.Для жителів повинні працювати спорт майданчики.То у мене дуже просте питання це все у нас є? Нажаль немає.Хто не давав меру це робити протягом семи років? Тому якщо Карлійчук буде обраний головою громади такої перспективи розбудови справді європейського міста у нас не буде.Можно без кінця говорити про інвесторів і про те що у нас дуже працьовиті люди але при цьому за сім років не зробити нічого щоб у місто справді прийшов хоть один інвестор.У місті не створено жодного підприємства де могли би працювати наші люди.Насправді зараз на цих виборах є можливість обрати нових кандидатів які трошки по іншому уявляють розвиток громади.Вибачте але навряд чи людина в 70 може жити в ногу з вимогами часу.З Карлійчуком буде повний застій як при Брежневі.
 • Гость: ну-ну.. перестройка. стабильность.да или нет? ничего нового или опять разпределение власти(дилёжка и т. д.) идите те кто пиздит и не ничего не делает в АТО...
 • Гость: ти щоб мер зовсім в голову замерз. чи тебе маразм хватає. вчора ти в банилові розповідаєш що коли ти очолиш громаду то відкриєш лікарню в селі. в який спосіб? УВАГА для всіх .лікарня було закрита у 2007 році тоді коли головою РДА був карлійчук. значить ти її закрив . то якого милого ти діду брешеш народу. а ти що такий всемогутній, що скасуєш приказ з києва. задовбав ти брехати.
 • Гость: На жаль Ви праві пане депутат. Вся біда в тому, що величезна частка людей не розуміє або не хоче розуміти, що краще вода в хаті та очисні споруди в місті, а потім лавочки. Величезна біда буде, якщо виберуть карлійчука не тому, що він добрий чи поганий , а тому, що він позавчорашній. Будемо надіятися на краще, потрібно обирати до влади молодих.
 • Гость: Карлійчук - найгірший мер Сторожинця. Те, що комусь здається інакше, це лише завдяки його рисам характеру - лукавство та хитрість. Про це говорять факти. Наприклад, він був першим директором лампового заводу, який був забеспечений багатотонними автівками та станками на 95%. Залишилися руїни. В Сторожинці Карлійчук займав кирівні посади в період, коли були знищені всі заводи (тобто маслозавод, майонезний і інши цехи та заводи). Карлійчук поміняв не одну партію і кожний раз бив себе в груди та хаяв попередню партію, в якій був і яка уже не була при владі. В своїй статті в газеті "Рідний край" Карлійчук агітував за Януковича, де говорив, що тільки Янукович "може". Тобто Карлійчук в якийсь мірі винень в роскраданні України і в війні, де гинуть наші люди. Карлійчук не має нічого святого, так як використовує церкву в агітаціі за себе тоді, як інші оппоненти такого кощунства навіть не можуть собі уявити. Карлійчук хитро використовує незадоволення людей владою, роблячи собі саморекламу. Наприклад, всі спостерігали не раз, як він "уходить", що йому заважає чинна влада, але тем не менше ніяк не піде на пенсію. Він вміло маніпулює людьми, особливо людьми в віці. Хто такий Карлійчук можно побачити ще по його дітям, тобто те, які цінности він привив своїм дітям. Одного він, "патріот" України, взагалі відправив за кордон, щоб він не "мучився" в Україні, а що представляє собою його дочка - ви знаєте самі. Задайте собі питання: чому багаторічний пенсіонер рвется до влади в той час, коли молоді, перспективні, чесні та порядні люди не мають роботи и не можуть самореалізуватися. Карлійчук і його команда, враховуючи зарплати, надбавки, премії, гроші на автомобіль, який він використовує в особистих інтересах і своєї сімї, офіційно обходяться бюджету дуже дорого, а неофіційно його так звана "господарска діяльність" (тобто розпилення коштів на всякі непотрібни дрібниці і показуху), виплати по судовим рішенням з вини мера "і т.д.", взагалі переросли в астрономічні суми, а це гроші з наших кишень. Але це тільки невеличкий мізер тих фактів, які підтверджують, що Карлійчук - найгірший мер Сторожинця. Те що, він поки вищий ростом з мерів, то це може бути.
 • Гость: не дуже хочу захищати мера, але це вже якийсь гон і обсир++я .Що взагалі так манічка в українців ,якщо хоче вигородити себе обіс+и сусіда. Краще напиіть "якби я був мером то я зробив би то то." Та вже всі поняли хто є хто.ПОЧНІТЬ З СЕБЕ нарешті. А то базар-вокзал. Противно вже читати це.Чесно.Бабські сплєтні.
 • Гость: Не судіть і несудимі будете. Завтрашній день покаже себе. У кожного свій хрест. Бог воздасть за все і вам, і їм. Голосуй за кого собі хочеш, а хочеш балотуйся, не лий болото- тобі гірше буде, бійся Бога.
 • Гость: послухай попадя,ти задовбала писати. всі знають , що у кожного свій хрест. але мер за яким ти тягнеш хоче завжди свій хрест всадити комусь на плечі. їздить селами і бреше, і так все життя він викручується , як вуж на сковороді.
 • Гость: Домко, ти наведи факти, якщо це не так, а я добавлю і в суді доведу. Не обзивай людей і не використовуй Бога в своїй агітації. Він не на службі у Карлійчуків. А то з вас, лукавих ліцемірів, уже люди в церкві сміються, бо справи ваші про інше говорять. Хто не вірить, запитайте у сусідки Карлійчука Людмили або у Кордубанів. Останні розкажуть, як дочка Карлійчука оппоїла всяким зіллям їхнього сина Віталія Кордубана і розбила сімью, в якій лишилося 3 діточок. А з бувшим зятем що вони виробляли - в тюрму сажали, з церкви виганяли. Запитайтеся його родичів, то тоді зрозумієте, хто є хто.
 • Гость: Не потрібно дублювати один і той же коментар на різні статті.
 • Гость: КОМЕНТАРІ РІЗНІ, ПРАВДА ЄДИНА ТОМУ ОДНАКОВА.
 • Гость: Я не суддя, щоб визначати правду чи не правду. Просто прошу не дублювати однакові коментарі в різні теми.
 • Гость: Це Лягу Поліна з однієї сторони гонить на Миколу Миколайович, а здругої Деліцой.
 • Гость: Ні, не Лягу і Деліцой. Не треба чорнити людей. Я така, як всі - громадянка Сторожинця. І не йду до влади. І не треба мене звинувачувати в наведені фактів, неприємних для Карлійчука. Він повинен нести хоть якусь відповідальність за свої дії. І взагалі той, хто йде в мери, повинен знати, що він публічна особа, і кожний виборець повинен знати, що собою представляє кандидат і його родичі. А то нафотошопять старого пердуна, напишуть за нього статейку, а він два слова не може грамотно звязати. Його рідні підуть до церкви, начнуть привселюдно перед іконами поклони бити, щоб думали: "О, це віруюча сімя, о, цей красти не буде". А що маємо насправді? Тай це й факти, а не плітки, і їх спростовують, а не очирняють. Можети подзвонити в дитсадок в мікрорайоні. Там багато хто знає, як колишнього зятя намагалися очорнити і посадити за грати... Вам не гитко, що у владі буде зовсім не та людина, яку малюють? Хіба можна надіятися на безсовісного Карлійчука, що він, будучи при владі, щось змінить на краще? Чому про інших кандидатів і їхні сімї нічого поганого не скажеш? І не можна відкидувати, що вони набагато більше зроблять хорошого для міста, так як їм треба себе зарекомендувати, а Карлійчуку вже нічого втрачати. Він просто буде відсижувати свою каденцію і жалітися, що йому всі заважають, що коштів з Києва не дали і т.д. А хто від того буде страждати? Ні, не Карлійчуки, а ми всі. Що залишиться? Знову майдан? Але вже місцевий. Знову кров? Ви цього хочете ?
 • Гость: Скільки можна хаяти нашого кандидата на посаду голови Сторожинецької громади? В людей вже терпець обірвався, вже не видержуємо бачити ті брехливі наклепи! Ми питали Миколу Миколайовича чому він їм рота не закриє, бо всі знають вже хто тими брехнями займається і чому, бо проплачені гроші мусять відробляти і тому як та заїжджена пластинка: крав, крав… і гав і гав, але вітер, то несе! А він, як мудра і скромна людина, каже, що навіть читати то не хоче, нехай Бог їх судить! Молодець, бо люди добре знають і поважають Карлійчука як людину діла і добре, що не кладе з ними розум, нема з ким там дискутувати. Там трудяться хами і наклепники, щоб збити голоси у М.М.! Не тратьте свої сили і не паскудьтеся, бо ви і так уже на саме дно опустилися зі своїми «коментарями». Ви, як перевертні, все те добре, що зроблено і для міста, і для людей обертаєте на «зло»? Не мають чим реально похвалитися і вибрали метод приниження суперника, який не по зубах їм, щоб себе возвеличити? Як ви не розумієте, що так поступати не гідно і підло? Де ваша чесна конкуренція? Вже по хатах дзвонять, щоб не голосувати за М.М.! Яка ганьба! Чим більше брешете, тим більше себе і принижуєте! Вам нічим не вдасться затьмарити той багаторічний і сумлінний вклад М.М. в справу служіння людям, як би ви там, купка наклепників, не бісилися! І відповідальність за війну на Карлійчука звалили, і що завод украв(?), ніби після нього там директорів більше не було… Добра людина, по своєму милосердю, нещасливим погорільцям організувала і довела до завершення будівництво добротного будинку від фундаменту і до кінця, всього за два місяці!.... А то де б ті дітки, 6 осіб(з яких 3 інваліди) зимували? Чи мали б по сусідам і далі скитатися? Ви думаєте, що тих грошей, які сусіди скидалися, вистачило б, якби М.М. не організував це питання? Навіть окремих депутатів Верховної Ради залучав і людей з інших районів… Усі зібрані кошти були оформлені через бухгалтерію міськради і М.М. настоював, щоб ми йшли це перевірити. Він щодня був на цьому будівництві і розказував нам все, бо ми цікавились про це. Це питання може перевірити будь хто, якщо має таке бажання. А ті люди, які дах робили, хотіли щоб їм заплатили по 10000грн кожному всього за 1 робочий тиждень. Гарно і так отримали, бо як це на бідноті наживатися? Звідки такі суми було брати, а ви ще про якісь «відкати» мелете? Ганьба вам, нехрести! Господи, дай здоров’я і витримки М.М., що він зумів вирішити для тих нещасних діточок таку велику проблему. М.М., може хтось вам передасть цю подяку і доземний уклін за вашу доброту від усіх сусідів, які були свідками, як ви щоденно, як виконроб, все організовували на тому будівництві. Ви сильна і мужня людина і все переживете, бо народ за вас, як би там не сирчали ті змії-гориничі і вогнем і димом! Все їм обернеться, бо до вас не пристане нічого поганого осільки у вас є сильний охоронець – Святий Миколай! А тим опонентам вашим ніхто не заважає їхати куди хочуть і агітувати за себе і рекламувати себе, які вони білі і пухнасті. Нехай вони розкажуть, що планують доброго зробити для кожного села і міста та де думають на це кошти брати, яких в селах немає, бо там немає ніякого виробництва і звичайно податків також немає. Себе і тільки себе рекламуйте і перестаньте паклюжити так злісно М.М.! Так можуть поступати лише сатаністи…. У них все навпаки: і хрест низом до верху і молитву «Отче Наш» навпаки кажуть… Не сподобляйтесь їм, розбудіть свою совість, бо це голос Божий у душі людини! Така агонія у Різдвяний піст!!! Хто ви після цього? Прости вас Боже.
 • Гость: Звідки така обізнаність за карлійчука? Ти , що в любовницях ходиш чи годують тебе з руки? Задрав своїм карлійчуком, сам сатаніст разом з ним, як можна вірити людині, яка за останні роки побувала у всіх існуючих партіях починаючи з рухів, сдпо, народних, аграрних, регіонах, бют, тепер бпп. Про віру вже немає, що і казати була б у нас в місті мечеть і синагога обрізався і туди пішов би. Хоч трішки думай. Влада чеше за ним бо зручний, от і все. Про Господа Бога і не згадуй бо в тобі його немає.
 • Гость: Яка ахінея! "Ми за Карлійчука" переводиться як "Карлійчуки за Карлійчука". Почитайте статьї, які писала колись його дружина про духовність в Рідному Краї, стилістика однакова. "Шауновна" перестаньте згадувати Бога в вашій смердючій агітації за Карлійчука це вже неймовірне кощунство. Яка служба Карлійчука народу, про що ви "шауновна" мелете.Своїм інтересам і своїй кишені він служив. Служака "хренов".
 • Гость: Ще раз повторюю для "Ми за Карлійчука", не розповідайте байки. Ви як ті фальшиві жебраки зраділи, що згоріла хата, аби нажитися на милосердних людях; нікому не сказали, що то згоріло ваше комунальне майно, а не майно тієї людини. Ніхто б навіть не подумав помогати міській владі, яка наліво і направо висмоктує з бюджета мільйони. Ви використали людське горе, щоб "вбити двух зайців" - пропіаритися і нажитися. Цікаво, а в бухгалтерії ви пожєртву людей міській владі оформили як спонсорську допомогу? І не треба ганьбити людей: ви просили їх, а якщо домовилися за таку суму, то розрахуйтеся, а то коли вони зробили, ви почали крутити, що забагато їм цих грошей. Європейські розцінки... А за європейські ціни на плитку з сусідньої області мовчите, як риби? Що, роботяги не захотіли дати "відкат"?
 • Гость: А де той хакір?Дорогі, в прямому розумінні, Карлійчуки і його команда з двох. Я - ваша совість. Я щаслива з того, що ми можемо сваритися, відстоювати різні думки, може, емоційно і образливо, але вільно і свої, а не загальноприйняті. Мені страшно подумати, що ми можемо жити, як в сусідній державі зазомбовані, і все і вся "одобрям", бо так сказав Путлер, який "бог і царь". Так ми вже жили в совковій державі, і Карлійчукові, як представнику того часу, мріється, щоб ми всі разом скандували: "Слава Карлійчуку М.М.!". І самі ж відповідали: "Слава! Слава! Слава!". Можна й так. Можна взяти і все простити і забути. І його повну вину в знищені лампового заводу, на 95 відсотків готового до роботи з тисячами робочих місць. Йому, як першому директору, доручили добудувати його і запустити, а він розікрав. Нове обладнання продав на металолом і звільнився. Його часткову, але вину як кирівника району, за копійки продані і знищені підприємства і заводи. Сторожинецький майонезний... Згадайте, яким дифіцитним товаром був майонезик "Провансаль". Маслозавод наш яке масельце, і не тільки, випускав - пальчики оближеш. Таких продуктів нашим дітям вже не попробувати. Шкода, дуже шкода. Але й це можна простити і забути. І його багатопартійність - ну всі партії йому довподоби. Головне, щоб партія кирівна, і його любов до неї буде віддана і міцна, ну поки провладною буде. І це можна простити і забути. І участь в банді і агітацію за їх пахана Януковича, а одже і співвинуватість у всіх їх злочинах, в тому числі війні і вбивстві наших людей. І це можна простити і забути. І його сімейку, яка спричинила стільки горя людям в нашому місті. І це можна простити і забути. І втрачені час, можливості, ресурси, яких до Карлійчука ні один мер не мав, а він профукав на показуху, не вирішивши жодної серйозної проблеми в місті. І це можна простити і забути. І його постійні саморекламні вибрики на фоні невдоволення людей владою, яка йому чомусь постійно заважає, і він йде і знову йде і ніяк не піде. І хочь уже його посилають, а він знову вертається, мало того, прямо дряпається, як той кіт до сметани. І на це можна закрити очі і простити. Маніпулювання людьми, його неймовірну хитрість, лукавство, брехливість, безсовістність. І на це можна закрити очі і простити. Всі ми маємо недоліки в тій чи іншій мірі. І його безграмотність, азаровський суржик, нелогічність і невнятність його мови, що часом не розумієш, до чого він це ляпнув і що це було. І багато-багато чого Карлійчуку можна простити і забути. Але от біда - він навіть не думає хоть в чомусь маленькому розкаюватися. Він рахує себе героєм, незамінимим, таким собі Сторожинецьким месією. Сколотив навколо себе таку собі секту, орден "почитання його величності спасителя всіх і від всього непривзойденного Карлійчука". Ви тільки подивіться, як він преться до влади, трясе одним місцем по селах і місту, розмахує своїми руками, дроти від світлофора перед камерою тримає, показуючи "я все можу - і так можу, і в таку позу можу, ми побудуємо нову громаду такі собі "Нью Васюки". Остап Бендер може відпочивати. І він ні в чому поганому не замішаний і не винуватий, така собі невинна жертва обставин, бо це все та триклята влада винна. Оце страшно, страшно, що людина хвора, і я б сказала, що, навіть, невиліковно хвора самозначимістю, "праведністю", непогрішимістью, бо не бачить нікого кращього і достойнішого за себе. Я, Я, Я, я зробив, то я зробив, то я зробив. Він навіть не розуміє того, що його найняли люди, що з людських кишень (а не з його, бо він не створив за своє життя ні одного робочого місця і ні копійки не заплатив податків) оплачуються його показушні проекти, і ще й як оплачуються, так що й його банді непогано перепадає. Я особисто буду голосувати за Сумарюка або за Деліцоя, тому що їм треба себе зарекомендувати і показати. Вони будуть землю під собою рити, щоб вирішити наші проблеми, і, саме головне, вони вміють визнавати свої помилки і вчитися на них. І я впевнена, що вони будуть успішними. А Карлійчуку буде вже нічого втрачати, навіть, якщо і не буде красти на останок, це буде балаган розпускання шмарків, бридзькання слюною, що мені Київ гроші не дав, мені влада заважає, плітки, склоки, втікання від камер, і т.д. І знову тої самої. І ми знову втратимо час і можливість. Навіть, якщо взяти і повірити в чудо, що Карлійчук вирішив працювати, то вимоги нашого часу такі, що тієї інтенсивності, щоб продуктивно працювати, він вже фізично і розумово просто не витримає. Його винесуть вперед ногами з мерії. Пожалійте діда, 5 онуків має, він їх через суди залишив без батька і без його навіть прізвища, а ви хочете лишити їх без діда? І знову вибори, знову гроші з нашої ж кишені. А якщо станеться майдан? Ну не захочуть люди чекати, поки Карлійчук шмарки буде жувати, і візьмуться за зброю. Що тоді? А тоді Карлійчук втече до Канади, куди гроші вклав, до сина, а нам чубатися і шукати, хто винуватий. Має величезну пенсію, таку, що роботягам і не снилося, не можу сказати, що заслужену, але нехай буде йому. Що ще треба дідові? Преться до влади, ніби там медом намастили. Аж гитко.
 • Гость: ти не совість, екслюдина...