TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Зустріч кандидатів на голову та у депутати громади з виборцями

Зустріч з виборцями

Вчора, 11 грудня 2016 року, в Сторожинецькому районному Будинку культур відбулася зустріч з виборцями кандидатів на голову та перших номерів у списку політичних партій.

Сторожинецькою міською виборчою комісією був розроблений регламент та офіційно запрошені всі кандидати. Кожному надавалися рівні можливості для виступу.

На зустріч з’явилися перший номер у списку “Об’єднання “Самопоміч” Максим Пансик, перший номер у списку ВО “Свобода” Ірина Панкратова, перший номер у списку “Аграрної партії” Петро Брижак та перший номер у списку “Громадського руху “Народний Контроль” Дмитро Балінов. З кандидатів на посаду міського голови були присутні кандидат від “Нашого Краю” Микола Деліцой та самовисуванець, Комарівський сільський голова Світлана Бажура.

За об’єктивних обставин не був присутній самовисуванець, Зруб-Комарівський сільський голова Володимир Сумарюк.

Чинний мер Сторожинця, кандидат на голову від БПП “Солідарність” Микола Карлійчук, кандидат на голову від ВО “Батьківщина” Катерина Гуцуляк, а також перші кандидати від БПП “Солідарність” Ігор Матейчук, від “Радикальної Партії” Ілля Карлійчук, від “Народної Партії” Михайло Серецький, від ВО “Батьківщина” Лідія Равлюк та від “Народного Фронту” Володимир Коржан причини своєї відсутності не повідомили.

Присутнім на зустрічі були задані питання з коментарів, а також питання з залу.

Читайте також:  Колишній головний редактор "Сторожинець.Інфо" має намір балотуватися на посаду Сторожинецького міського голови
Категорія: Важливо Вибори
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ