Середа, Лютий 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

День виборів в Сторожинецькій громаді закінчився. Явка – 39%

Вибори

Сьогодні в Сторожинецькій об’єднаній громаді відбулися вибори. О 20:00 виборчі дільниці закрилися.

Дільничні виборчі комісії почали підрахунок голосів та заповнення протоколів по багатомандатному та одномандатному виборчому округах.

Загальна кількість виборців в громаді – 26,2 тис. За попередніми даними, на вибори прийшли 10 тисяч жителів. Явка склала 39,19%.

Найбільше виборців прийшло у Заболотті (дільниця 730374) – 371 із 593 осіб, що склало 62,56%, найменше проголосувало на спецдільниці 730394, яка працювала в Сторожинецькій ЦРЛ – 4 із 15 осіб, або 18,18% та на дільниці 730343 у Сторожинці – 456 із 1624 виборців, що складає 28,08%.

Станом на 20:00 порушень спостерігачами не було виявлено, інформації про надані скарги до дільничних або міської виборчої комісії немає.

Попередні результати виборів голови та депутатів громади мають бути відомі завтра.

Магазин Водолій
 • Гость: Здрасвуйте народ!Поздровляю вас с праздником Николая Чудотворца!!!Ну что прошли выборы и как я прогнозировал так и получилось.ММ у корыта.Но в этот раз ему там мед не нальют.Придется отвечать и делать все что опять налапшал.Ну а ребятам удачи новым депутатам
 • Гость: Да народ че бідні?бо дурні.Зомбі бренди,Наш народ чим нижче нагинаєш,тим краще.А потім жаліються що недобра влада,а самі ж обрали.Ну побачимо як ваш мм тепер керувати буде.А ти мм готуйся до того як маєш людям доповідати о проделанно работе.Народний контроль рядом
 • Гость: Что-то вы рано радуетесь, пока непонятно из кого большинство, кто будут замы, секретарь, кто возглавит комиссии? Пара новых ребят-это мало.
 • Гость: Громада сказала своє слово, і хто б що не казав, а люди вірять Миколі Миколайовичу. Бо його роботу видно, він мовчить, але працює. А ті, що лише язиками плескає та робить чорний піар, займає лишень третє місце....Отож, зі святом, громадо!
 • Гость: 39% - це лиш чверть громади! А з тої чверті лиш якась доля вірить.
 • Гость: Чверть-це 25%, а 39%-це навіть не третина, а майже половина!!!
 • Гость: На те що займає 3 місце не працювали церви,украінського та російського патріархату.Не працювали усі покаянні району.Усі голови сіл і тд.
 • Гость: Ага, паршивому танцюристу і я....ця заважають, і усюди "заговори"...."заговори"..."заговори".....
 • Гость: хоч результати і попередні, але задоволення від них уже отримали... народ у нас таки мудрий....ще б стало мудрості у карлійчука найти формат з сумарюком спрацюватися, то було би взагалі фест....
 • Гость: Сумарюк мудрий чоловік,упевнений- спрацюються. Вибору нема, треба працювати.
 • Гость: Спрацюється з ким?
 • Гость: Хлопці ви результати кинете ?ви прошли?
 • Гость: Результати кинули вже. Ми пройшли. Попередньо - три мандата.
 • Гость: Супер хлопці!Ура.Фальші там не було?, голова комісіі то бютівка? Най би попробували,як ви з нуля без бренду пройти.Я дивуюсь нашим людям.Удачи
 • Гость: Надіюся, що фальші не було. Голова комісії - від Самопомочі, а не від Батьківщини. Вадим Анатолійович =)
 • Гость: А ота чорна жінка то хто?Я думав вона голова мені здається що вона з бюту
 • Гость: Чувик Світлана Миколаївна. Вона заступник від ВО "Батьківщина"
 • Гость: Хлопці а по округах за депутатів кинете дані?Щоб бачити де хто скільки набрав.Дякую
 • Гость: Кинемо завтра, скоріше за все. Після підписання протоколу міської комісії виставлю файл з підрахунками на загальний доступ, щоб кожен міг ознайомитися.
 • Гость: Один розумний аналітик і політолог дуже гарно описав всю цю ситуацію. Він ввів таке поняття як закон Моісея, який доводить, що для того, щоб сформувалася нова держава, а саме індентичність, патріотизм і відчуття власної гідності (а без цього нема незалежності), щоб суспільство очистилось від всякого болота, треба, щоб пройшло не менше 40 років. Ми вийши з "Советського Союзу", як вийшов Моісей зі своїм народом із Египту. Він водив свій народ 40 років по пустині для того, щоб вимерло те покоління, яке привикло жити в рабстві, а саме головне - привикло поклонятися цярю і ідолам, як Богу. Привівши Моїсей б це покоління в Землю Обітовану, він би її осквернив, так як ці люди зразу ж побудували б золотих ідолів і їхні храми, а вибравши царя, поклонялися і ставили б його більше за Бога. Що процвітало в "советах"? По перше, це брехня, яку ще називають "советскою" пропагандою, на яку працювали всі без виключення газети, радіо, телебачення і "всесильне" КДБ. Нам говорили що, Бога нема, а в "советах" нема проблем - ні проституції, ні наркоманії, ні крадіжок і т.д. По друге, це вибудовувалася чітка ієрархія ідолів - єдина партія і "святі" кирівники, як живі, так і подохлі (Ленін, Сталін і т.д.) постійно обіцяли і обіцяли світле майбутьнє в комунізмі, а їм співали диферамби і мріяли хочь трохи приблизитися до них. Так виховували не одне покоління, і це залишило свій слід в нашій голові. В нас ще нема незалежності, ми ще є раби тієї кровавої і брехливої держави. Тому не дивно, що переміг самий що не є яскравий представник - "советский" ідол. Брехливий і лукавий старий пердун знову наобіцяв світле майбютьнє, а ми, ще радянські люди, знову залишимось обманутими. Ще зіграло велику роль те, що в селах залишилося мало молодих людей, багато з них не голосувало з різних причин.
 • Гость: Ну ти і дибіл. Іди в своє задрипане село шановний Семчук і там гавкай разом з таким ж. До речі у Панці живе гарний психіатр Ляпчук. Заїдь по дорозі.
 • Гость: А я і не знала про це. Але зрозуміло чому ти так добре знаєш про психіатра Ляпчука. Сумніваюсь, що він настільки хороший, як ти кажеш, якщо тебе так і не вилікував. Продовжи лікування пане Гнидо, може ще не все так погано.
 • Гость: Тепер мені тебе навіть шкода, ти ж просто хворий. Так би зразу б сказав і я б тобі і не відповідала .
 • Гость: Победителей не судят. так что успокойтесь,
 • Гость: Не судять якщо ця перемога чесна .Я от вчора вивчала це питання. По перше, дуже багато молоді повиїзжало. Молоді люди чоловічої статі знялися з реєстрації, а інші стараються не "світитися" на офіційних заходах із-за можливих мобілізацій. А от питалася стареньких чому проголосували за Карлійчука, вони всі відповідають, що так батюшка казав. Не секрет, що церковні кирівники в якійсь ненормальній залежності від Карлійчука. Я чула,що навіть в угоду Карлійчуку вони вигнали з церкви його колишнього зятя, який був священником. Але, щоб не бути голословною я звязалася з родичами колишнього зятя Карлійчука які пообцяли, що після посту дадуть мені контактні дані його і я думаю він прояснить цю ситуацію.
 • Гость: Як це вигнали з церки зятя? Ти хоч знаєш про шо пишеш? Для того, щоб писати плітки багато розуму не треба!!!! Отець Володимир ( зять Карлійчука) був головою Старобросковецької сільської ради, сам добровільно балатувався на цю посаду, люди його свідомо обирали, з цих причин він перестав правити в своєму приході!!!! З призирством ставлюся до "брехунів", але безграмотних також не поважаю - кЕрівники пишеться через букву Е"!!! P.S. коли йшли голосувати, то моя дитина (школяр початкової ланки), сказав, щоб я голосувала, за Карлійчука М.М., тому що завдяки йому і саме йому у нас є чудовий дитячий майданчик!!!
 • Гость: Не шо, а що. Пишіть без помилок. Наскільки я знаю від родичів, його вимусили піти з церкви. З усіх боків на нього чинили тиск. Карлійчук навіть посилав службовий автомобіль і людей, які їздили від хати до хати в с. Ст.Бросківці і просили, щоб ті гнали його з церкви. Я можу це перевірити, запитатися у моїх знайомих з Бросківців. Ну а ви можете запитатися у Василя з румунської церкви, і тоді будемо знати правду, а не сперичатися. Як мені ще розповіли, насправді колишній зять просився в школу с. Ст.Бросківці, так як закінчив Чернівецький університет і мав педагогічну спеціальність, щоб хочь мати можливість більше платити аліменти, так як Карлійчуки багато раз судилися з ним, тому що в церкві він получав копійки, і Карлійчуки цим скористалися, щоб довести його до того, щоб він звідти пішов. Але директор школи в с. Ст.Бросківці спочатку пообіцяв взяти на роботу, а потім відмовив, так як головою адміністрації був Карлійчук, і відділ освіти в його руках. І він був вимушений піти на виборну посаду, хоча, як я зрозуміла, він продовжував служити в церкві. Але буде краще, коли сам Володимир це підтвердить. Мені пообіцяли, що дадуть його контактні дані, і я з ним звяжуся, так як мені сказали, що він в Канаді.
 • Гость: І не завдяки йому, а завдяки тим податкам за які ми всі цей майданчик купили.
 • Гость: З дурнем сперечатися — тільки сорому набиратися.
 • Гость: Які податки? Микола Миколайович вранці і ввечері приходив на майданчик, інколи давав прочухана. нам жителям щоб підрівняли, прибрали, побілили, до цього нас не було кому згуртувати! Він коли почув, що ми зібрали кошти щоб озеленити територію, то сам привіз директора лісового коледжу, порахували скільки треба рослин, і коштів ніяких не взяли! Микола Миколайович в присутності нас подзвонив до директора ринку і попросив насіння трави! Взяв нас в машину і відвіз до Ілька де ми всі разом просили декораціїї ( машинки, грибочки, будиночок)! Ось у чому заключається робота - вміння організувати, знайти благодійників, спонсорів, називайте як хочете, але з бюджету кошти не витратили. А тим більше "ВИ" майданчик не купляли! На рахунок зятя, ще раз переконуюся, що Вам б тільки писати, правду чи ні це для Вас бачу не принципово!!! Один раз пишете його вигнали, в іншому пості пишете сам пішов! Як будете спілкуватися з паном Володимиром не забудьте написати весь бруд і абсурд, що про нього тут писали! Людина сама керманич свого життя і можливо Володимир - Вам розповість, що і міліціонером працював колись, але Ви ж напевно через знайомих звичайно дізнаєтесь і зв"яжетесь, а можливо десь почуєте (Вам головне не з перших уст), що також залишив цю посаду! І в кінці все ж будете звинувачувати Карлійчука М.М. , що мовляв ніде не дає працювати!
 • Гость: Шрек, хватит завидовать , все твои посты на этом сайте это твоя трата времени, иди лучше внуков няньчи и воспитывай детей , а не сиди тут сутками и обмывай чужие кости , могу написать одно от тебя уже тут все провоняло завистью !!!
 • Гость: Извиняюсь это не вам!!
 • Гость: В чём нечестность победы? В том, что за него проголосовало большинство? Странно...
 • Гость: В том, что девочки обижены...
 • Гость: Шрек, хватит завидовать , все твои посты на этом сайте это твоя трата времени, иди лучше внуков няньчи и воспитывай детей , а не сиди тут сутками и обмывай чужие кости , могу написать одно от тебя уже тут все провоняло завистью !!!
 • Гость: В декларації М.М.Карлійчука написано що він має у власності 1,6 гектара землі, хто з Вас може похлалитися такою земелькою. Правди не має і покики цей МЕР керує містом не буде.
 • Гость: Та хай має, заробити багатство, працюючи на землі не можпиво, можна хіба лиш геморой заробити!