Середа, Лютий 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Попередні результати виборів до Сторожинецької громади

Вибори

Сьогодні вранці, 19 грудня 2016 року, Сторожинецька міська комісія закінчила приймання протоколів від всіх дільничних виборчих комісій і вже є попередні результати.

Під час виборів депутатів ради недійсними було визнано 319 бюлетенів, а у голосуванні взяли участь 9599 виборців. Голоси розподілилися наступним чином:

Назва Кількість голосів У відсотка
РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ 1091 11,37%
БПП “СОЛІДАРНІСТЬ” 1770 18,44%
НАШ КРАЙ 1346 14,02%
АГРАРНА ПАРТІЯ 1160 12,08%
НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ 667 6,95%
СВОБОДА 167 1,74%
НАРОДНИЙ ФРОНТ 343 3,57%
БАТЬКІВЩИНА 2306 24,02%
САМОПОМІЧ 134 1,40%
НАРОДНА ПАРТІЯ 615 6,41%
Загальна кількість голосів, поданих за місцеві організації політичних партій 9599 100,00%

У новій раді буде 34 депутати. За попередніми даними, ВО “Батьківщина” отримає 9 депутатських мандатів, БПП “Солідарність” – 7, “Наш Край” – 5, Аграрна Партія – 4, Радикальна Партія – 4, Громадський рух “Народний Контроль” – 3 та Народна Партія – 2.

Не пройшли 5% бар’єр ВО “Свобода”, Народний Фронт та Об’єднання “Самопоміч”.

На виборах Сторожинецького міського голови 268 бюлетенів було визнано недійсними. У голосуванні взяло участь 9649 виборців. Голоси за кандидатуру голови громади розподілилися наступним чином:

П.І.Б. Кандидата Кількість голосів У відсотках
БАЖУРА СВІТЛАНА ІВАНІВНА 1046 10,84%
ГУЦУЛЯК КАТЕРИНА ГЕОРГІЇВНА 1437 14,89%
ДЕЛІЦОЙ МИКОЛА АРТЕМОВИЧ 442 4,58%
КАРЛІЙЧУК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ 4952 51,32%
СУМАРЮК ВОЛОДИМИР ІЛЛІЧ 1772 18,36%
Загальна кількість голосів виборців, поданих за кандидатів 9649 100,00%

Таким чином, найбільшу кількість голосів набрав діючий мер Сторожинця Карлійчук Микола Миколайович.

Магазин Водолій
 • Гость: Один розумний аналітик і політолог дуже гарно описав всю цю ситуацію. Він ввів таке поняття як закон Моісея, який доводить, що для того, щоб сформувалася нова держава, а саме індентичність, патріотизм і відчуття власної гідності (а без цього нема незалежності), щоб суспільство очистилось від всякого болота, треба, щоб пройшло не менше 40 років. Ми вийши з "Советського Союзу", як вийшов Моісей зі своїм народом із Египту. Він водив свій народ 40 років по пустині для того, щоб вимерло те покоління, яке привикло жити в рабстві, а саме головне - привикло поклонятися цярю і ідолам, як Богу. Привівши Моїсей б це покоління в Землю Обітовану, він би її осквернив, так як ці люди зразу ж побудували б золотих ідолів і їхні храми, а вибравши царя, поклонялися і ставили б його більше за Бога. Що процвітало в "советах"? По перше, це брехня, яку ще називають "советскою" пропагандою, на яку працювали всі без виключення газети, радіо, телебачення і "всесильне" КДБ. Нам говорили що, Бога нема, а в "советах" нема проблем - ні проституції, ні наркоманії, ні крадіжок і т.д. По друге, це вибудовувалася чітка ієрархія ідолів - єдина партія і "святі" кирівники, як живі, так і подохлі (Ленін, Сталін і т.д.) постійно обіцяли і обіцяли світле майбутьнє в комунізмі, а їм співали диферамби і мріяли хочь трохи приблизитися до них. Так виховували не одне покоління, і це залишило свій слід в нашій голові. В нас ще нема незалежності, ми ще є раби тієї кровавої і брехливої держави. Тому не дивно, що переміг самий що не є яскравий представник - "советский" ідол. Брехливий і лукавий старий пердун знову наобіцяв світле майбютьнє, а ми, ще радянські люди, знову залишимось обманутими. Ще зіграло велику роль те, що в селах залишилося мало молодих людей, багато з них не голосувало з різних причин. Це прекрасно розуміє Путін. Поки живі такі, як Карлійчук і його лекторат, він не переможний. Сьогодні ми побачили, що ми програли ще одну битву. Але брехуни не вічні. Головне - не набратися від них цієї зарази.
 • Гость: Згідний з вами на всі 100 %.На жаль наші пенсіонери віддали свій голос саме за пенсіонера, якщо Карлійчук М.Г. вболівав за місто то чисто по людські дав би "догору " молодим, так ні треба все більше та більше ( звісно 5 онуків потрібно піднімати на ноги), а поки є можливість чому б не скористатися. Шкода що молодь не пішла на вибори, чи не хотять боротися за своє майбутнє, чи просто байдужі.
 • Гость: Карлійчук це один з усіх тих мерів, який для міста хоть щось робить! До нього скільки їх було і що ми бачили у місті? А зарез подивись парк ,освітленя, дороги, іт далі.
 • Гость: Згідний на 100%
 • Гость: Я не згідна. Так як фінансування міста в останні роки виросло в десятки раз, тому відкидувати те, що інший мер за ці кошти не зробив би те саме, а, скорше вього, значно більше, не можна. Тай говорити про те, що хтось зробив, неправильно. Зробили все це люди, тобто всі платники податків. Сам шауновний профінансований величезними коштами з людських кишень. Бізнемен, який заробив кошти і на них зробив, наприклад, ремонт дороги, то про нього можна сказати, що це він зробив.
 • Гость: Та він за своі гроші за все життя навіть напевно пива не випив,все шара.А на спекулянтах(бізнес)все життя іде
 • Гость: Ви праві на всі 100% для міста він зробив хоть шось,а для себе дофіга.А тепер цей пенсіонер разом з тим ворюгою родичем будуть красти у чотири руки+та красуня в шубах,а ім уже пофіг буде народ.Бо це на 5 років.А церкви і покаіти на мм робили це правда.Ти діду уже оприділися з ким ти?
 • Гость: Цілком з Вами погоджуюсь.
 • Гость: До чого тут Карлійчук. Така система оподаткування і зміни у податковому кодексі могли зробити класним мером любого жителя громади. Коли до бюджету міста надходив 1 мільйон гривень, ледве на заробітні плати та обов"язкові платежі вистачало. А сьогодні бюджет міста 10 мільйонів. Кожен мастак з такими сумами працювати на благо міста. Шкода що Карлійчук ці кошти тратив на плиточку. Розумна людина на 10 мільйонів затягнула б до бюджету міста ще порядка 50-80 мільйонів з Євросоюзу шляхом залучення інвесторів та транскордонних проектів. Чомусь районна рада зробила це а в результаті місто, знов ж таки місто а не села району має сміттєзбиральну спеціалізовану машину та сміттєзвалище облаштоване. А що зробив Карлійчук для міста : самий дорогий тариф на воду в Україні - тому, що не замінений водопровод і вода яка доходить до споживача - золотою обходиться. Де проект на будівництво очисних споруд- немає, тому і нечистоти викидаються у річку Сірет, а жителі Глибоки з Сірета воду п"ють, садочок по Гвардійській давно б був запущений, то ні треба було поверхи підіймати - теж ініціатива Карлійчука, і т.д. Багато можна писати, тільки б толк з цього був. Люди як обирали його так і обиратимуть, а нам усім з цим миритись приходиться.
 • Гость: Для непросветленных !!! В Сторожинце уже есть давно инвесторы , просто почему то Сторожинец.инфо не вкурсе того что румыны купили фильтровый завод и сейчас решается документация , второй объект американцы будут строить завод по переработки стружки в юсб плиту !! Потому если вы сидите в доме и сутками из него не вылазите а информацию берете з интернета не означает что вы что то знаете !!!
 • Гость: Я от вчора вивчала це питання. По перше, дуже багато молоді повиїзжало. Молоді люди чоловічої статі знялися з реєстрації, а інші стараються не "світитися" на офіційних заходах із-за можливих мобілізацій. А от питалася стареньких чому проголосували за Карлійчука, вони всі відповідають, що так батюшка казав. Не секрет, що церковні кирівники в якійсь ненормальній залежності від Карлійчука. Я чула,що навіть в угоду Карлійчуку вони вигнали з церкви його колишнього зятя, який був священником. Але, щоб не бути голословною я звязалася з родичами колишнього зятя Карлійчука які пообцяли, що після посту дадуть мені контактні дані його і я думаю він прояснить цю ситуацію.
 • Гость: От тут ти і проявився колишній зятьок. Сам же і строчиш ці коментарі під бабським іменем. Кому зараз інтересно про його зятя. Ну ти і дебіл. І до речі ні в одній церкві не агітували за ММ. А скільки він для міста зробив і ще зробить для громади ти ж не напишеш, правда. Сидиш гад жовч лиєш на людину, а сам бувший священник. Тому тебе і з села і з церкви вигнали. А перед богом ти ще відповіш якщо я тебе раніше не вичислю. Гнида.
 • Гость: виборець Roma • 41 минуту назад Ви праві на всі 100% для міста він зробив хоть шось,а для себе дофіга.А тепер цей пенсіонер разом з тим ворюгою родичем будуть красти у чотири руки+та красуня в шубах,а ім уже пофіг буде народ.Бо це на 5 років.А церкви і покаіти на мм робили це правда.Ти діду уже оприділися з ким ти?
 • Гость: Не наговрюй на людину він звідси далеко але в ньго тут багато родичів. Можеш дуже пошкодувати за свої слова. А від себе добавлю те, що ти підписався під своєю "фантазією" я повністю згідна і підтверджую ти дійсно гнида.
 • Гость: Є таке поняття як гермафродит якщо ти розумієш мешканка Сторожинця так що сиди в Комарівці і чекай
 • Гость: Так чого сиди, пане Гнидо, давайте зустрінемося, поговоримо, розкажеш як ти до такого життя докотився, змиєш з себе це болото. Не встидайся, таких як ти плазунів в історії багато було.
 • Гость: Ну да, Карлійчук мав би у вас дозволу спитати - балотуватись йому чи ні. Люди за нього віддали свої голоси, а якщо за інших більшості немає, то до то їхні проблеми, значить немає такого авторитету і довіри. І досить скиглити отут, працювати треба і тоді буде результат. А то лише звикли всіх обгажувати....хороше щось не помічають, а лише підозри та підозри. Кожен рівняє всіх по собі.
 • Гость: Мені залишається вас тільки привітати, платіть і надалі найвищу ціну в Україні за воду, подивитесь скільи прийдеться людям в 2017р. платити податок з нерухомості, податок за землю і так далі, про дирявий водогін та забиті каналізації і залиті водою підвали і годі говорити. Якщо у вас вистачить розуму, то порівняєте з іншими містами, а потім напишете чиї у нас проблеми.
 • Гость: Ну і що далі??? Може і я не голосував за М.М , але результат виборів сприймаю з повагою. Чому ж не голосувала молодь, голосувала. А прийшли на вибори свідомі громадяни, бо по такому холоду дійсно не хотілось іти. І не вмішуйте церкву- будьте людьми, таке враження, що у всіх ідилія в сім'ях, мовчіть бо про кожну з вас є що писати...
 • Гость: А де є про церкву? І в загалі хто хотів той і голосував і за кого хотів. При чому тут сім"ї?
 • Гость: У коментарі "жительки Сторожинця"
 • Гость: Я ж не вона, нашо це до мене писати? Взагалі вибори закінчились і нема чого вже мити кістки ні кандидатам ні їхнім зятям, краще слідкуйте чим закінчиться "САНТА БАРБАРА" місячної давнрсті бо герої одні і ті.
 • Гость: Вибачте, так получилось.
 • Гость: Тепер пройшли розумні,не голодні,це все передивляться і провірять.І тоді люди побачуть за кого вони віддали своі голоси.Хоть щось там не пройде.По закону газди робити будете,аж бігом.
 • Гость: Тепер пройшли молоді, розумні,не голодні,це все передивляться і провірять.І тоді люди побачуть за кого вони віддали своі голоси.
 • Гость: Поясніть ще раз методику розрахунку голосів за партії. А то виходить що народний контроль набрав майже на 400 голосів менше за радикалів і на 500 менше ніж аграрники і має на одного депутата менше.
 • Гость: Коли вже будуть остаточні дані.Прохання виставити на все людне хто там буде зами ,секретарь,головний бугалтер? Надіємось що пан мер не залише,ото подобіє мудре,що людей за людей не рахують.
 • Гость: Теперь надежда только на новых депутатов.А договорится сейчас трудно ,разнобой.бют уже не те крикухи и мм сейчас зайдет в полный тупик.Поддержки нет.Работать надо чесно.И тогда увидим на сколько это "хоть шось зробыв" протянет.Тут уже не скажет что нема с кем работать.А Равлюк,Карличук И,Оленюк и Брыжак уже не поддержка.
 • Гость: Пока рано радуетесь, Равлю+еще 6 членов с этой партии договорятся, но нету Шульгиной от нее было больше толку, чем от тех крикух, которые что называется докричались.
 • Гость: Не важливо як люди голосують , важливо хто рахує!