Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В Кучурові відкрили ЦНАП та презентували оновлену сільраду

Вчора, 26 грудня 2016 року, в Великокучурівській громаді відкрили Центр надання адміністративних послуг та презентували оновлену сільську раду. Кошти на реалізацію проекту були надані за програмою співпраці з Німеччиною GIZ “Реформа управління на Сході України” та Міністерством регіонального розвитку.

На відкритті були присутні голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук, голова Сторожинецької РДА Ярослав Бартош, заступник голови Сторожинецької райради Володимир Філіпович, голова Глибоцької громади Григорій Ванзуряк, голова Красноїльської громади Степан Драгун, голова Чудейської громади Анатолій Піцул, керівник проекту GIZ “Реформа управління на Сході України” Тарас Журавель, представник проекту Олексій Кубарь, працівники сільради, громадські активісти, жителі громади.

Під ЦНАП обладнали зал засідань, а нову залу для депутатів та нові приміщення для апарату ради громади розмістили в оновленому та реконструйованому приміщенні сільради. Загалом на ремонт та реконструкцію витратили біля 1,3 млн. грн.

Для гостей заходу організували круглий стіл, на якому розповіли про реалізацію проекту, а голова Великокучурівської сільської ради Василь Тодеринчук розповів про роботу, яка була виконана радою за минулий рік.

Тепер жителі громади зможуть отримувати високоякісні послуги, вирішувати найпоширеніші питання – земельні, паспортні, реєстрацію бізнесу та майнових прав, отримання довідок та консультацій, – у оновленому приміщенні, обладнаному за сучасними стандартами, що показує потужний розвиток Великокучурівської громади та стає каталізатором для їх майбутнього економічного зростання.

Магазин Водолій
  • Гость: Кучурівці молодці! Процвітання вам і нашій Україні! Слава таким людям! Слава УКРАЇНІ!
  • Гость: Да, дуже круто виглядає. Після цього наша міська рада - як якесь заплішене село на 500 чоловік. І в міліон триста вклалися. І за три місяці. Наші би робили за 5 мільйонів і за рік не зробили би.
  • Гость: Сільва Петрівна, подивився на фото і "на очах бринить сльоза". Ви - керівник органу місцевого самоврядуання з майже півстолітнім стажем, подаєте ножниці для перерізання стрічки... Кому? Вибачте, але людям, які примазалися до державотворчості і державності, які своїм вкладом в розвиток державного управління і місцевого самоврядування крім їх улюблених фраз "ганьба" нічого не заслужили! Сором, прикрість і глибокі слова вибачення "хотіли як краще, а вийшло як завжди".
  • Гость: Марія Іванівна вибачте, але в повній мірі мої слова стосуються і Вас! За Ваше служіння громаді, Вам доземний уклін, але не принижуйте свою гідність перед людьми, які і близько не заслуговують на місце поряд з Вами!!! Вам респект!!!
  • Гость: Кучурівці молодці, поважаю. В Сторожинці такого не буде ніколи. Подивіться уважно на першу світлину і все зрозумієте.