Сторожинецька міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад

Сторожинецька міська рада

Сторожинецька міська рада Сторожинецького району Чернівецької області (адреса: м. Сторожинець, вул. М. Грушевського, 6; тел. 2-12-00) оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

  • Начальник юридичного відділу Сторожинецької міської ради Сторожинецького району Чернівецької області.

Кваліфікаційні вимоги:

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: наявність громадянства України,  вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр/спеціаліст зі стажем роботи за фахом на керівних посадах в органах місцевого самоврядування чи на державній службі або за фахом в інших сферах не менш як п’ять років, вільне володіння державною мовою, роботою на персональному комп’ютері.

  • Провідний спеціаліст з кадрової роботи відділу організаційної та кадрової роботи Сторожинецької міської ради Сторожинецького району Чернівецької області

Кваліфікаційні вимоги:

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: наявність громадянства України,  вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр/спеціаліст зі стажем роботи за фахом не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, роботою на персональному комп’ютері.

  • Начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та інфраструктури Сторожинецької міської ради Сторожинецького району Чернівецької області.

Кваліфікаційні вимоги:

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: наявність громадянства України, вища юридична, економічна або  технічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр/спеціаліст зі стажем роботи на керівних посадах в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 3 років, або за фахом в інших сферах не менш як п’ять років, вільне володіння державною мовою, роботою на персональному комп’ютері.

  • Начальник відділу документообігу та контролю Сторожинецької міської ради Сторожинецького району Чернівецької області.

Кваліфікаційні вимоги:

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: наявність громадянства України, вища юридична або економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр/спеціаліст зі стажем роботи на керівних посадах в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 3 років, або за фахом в інших сферах не менш як п’ять років, вільне володіння державною мовою, роботою на персональному комп’ютері.

  • Провідний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та державних закупівель Сторожинецької міської ради Сторожинецького району Чернівецької області

Кваліфікаційні вимоги:

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: наявність громадянства України, вища юридична або економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр/спеціаліст зі стажем роботи в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 1 року, або за фахом в інших сферах не менш як два роки, вільне володіння державною мовою, роботою на персональному комп’ютері.

  • Провідний спеціаліст-інспектора з благоустрою відділу житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та інфраструктури Сторожинецької міської ради Сторожинецького району Чернівецької області.

Кваліфікаційні вимоги:

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: наявність громадянства України, вища юридична, економічна або технічна освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр/спеціаліст зі стажем роботи за фахом не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, роботою на персональному комп’ютері.

Для участі в конкурсі подають наступні документи: заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка форми П-2 ДС, 2 фотокартки розміром 4 х 6, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копію документу, що посвідчує особу, копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, копію трудової книжки.

Документи подаються до 27 лютого 2017 року за адресою: 59000, Чернівецька обл., м. Сторожинець, вул. М. Грушевського, 6, тел. 2-12-00.

Категорія: Інформація
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ