TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Черговий вандальний “вікенд” по Сторожинецьки

Антиблагоустрій

Черговий раз на вихідних в Сторожинці провели спонтанну акцію “Антиблагоустрій”. На цей раз дісталося декоративній квітковій вазі на Центральному майдані Незалежності – комунальники виявили сьогодні одну з бетонних ваз з відбитою чашою.

Міська рада звернулася в поліцію та правоохоронці провели заходи по встановленню особи, яка пошкодила комунальне майно. За допомогою камер зовнішнього спостереження виявили, що в суботу вночі чоловік напідпитку йшов через площу, зашпортався, впав, після чого підвівся, пройшов декілька кроків, знову зашпортався та впав вже на бетонну вазу, пошкодивши її.

Треба зазначити, що чоловік намагався поставити вазу на місце, але йому не вдалося. Після чого він пішов в невідомому напрямку.

Особу порушника встановили, він вже був на “співбесіді” у відділі поліції, де на нього склали адміністративний протокол за перебування в громадському місці в стані алкогольного сп’яніння, а в подальшому в кабінеті мера він зобов’язався повністю відшкодувати завдані громаді збитки.

Міська рада дякує за оперативне реагування співробітникам Сторожинецького відділу поліції.

Категорія: Події
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ