Рятувальники провели профілактичні рейди в громадах

Вчора, 8 лютого 2017 року, працівники Сторожинецького РС УДСНС провели подворові профілактичні обходи в Сторожинецькій та Чудейській громаді.

Рятувальники зазначали про правила пожежної безпеки під час опалювального сезону та застерігали щодо небезпеки перебування на кризі.

 

Громадянам роздали листівки та буклети з збірками правил, які допоможуть їм бути обачними та обережними при поводженні з опалювальними приладами.

Рятуючись від холоду, чимало мешканців не звертають увагу на дотримання правил пожежної безпеки. Це рано чи пізно призводить до пожежі і трагічних наслідків.

Щоб не допустити лиха пожежі, пам’ятайте кілька корисних правил:

  • не користуйтеся піччю, в якій утворилися тріщини;
  • не слід палити груби і печі з незакритою топкою;
  • не використовуйте для розпалення пічок легкозаймисті речовини;
  • не залишайте доглядати за пічним опаленням дітей;
  • не розміщувати меблі менше 1 метра до печі;
  • не залишати поблизу легкозаймисті речі та легкозаймисті матеріали.

Також поширеною причиною пожеж являється коротке замкнення через перевантаження електромережі.

В осінньо-зимовий період мешканці району намагаються якомога краще обігріти власну оселю, використовуючи при цьому обігрівальні прилади, але не зважають на те, що перевантаження електромережі може призвести до пожежі.

Також потрібно звернути увагу і на те, що останнім часом на ринок України надходить значна кількість приладів та обладнання іноземного виробництва, якість яких ніякими документами не підтверджена, а у побуті для живлення електропобутових приладів досить часто використовуються подовжувачі та різного роду розгалуджувачі.

Для власної ж безпеки у побуті використовуйте лише ліцензовані прилади та подовжувачі!

Пам’ятайте, для запобігання виникненню пожеж, кожний громадянин зобов’язаний суворо дотримуватись встановлених правил. Бережіть своє життя, адже нічого ціннішого у нас немає!

Категорія: Події
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ