TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Міська рада провела конкурс на заміщення першої черги вакантних посад

Конкурси

Сьогодні, 1 березня 2017 року, Сторожинецька міська рада в приміщенні Сторожинецької Центральної районної бібліотеки провела перший конкурс по першій черзі оголошених вакантних посад.

Відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії №1 від 27.02.17 р., було вирішено не допустити до участі в конкурсі на посаду провідного спеціаліста відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та державних закупівель дві кандидатури через те, що їхні документи не відповідали кваліфікаційним вимогам. Комісією було прийнято рішення про повторне оголошення конкурсу на цю посаду.

Повторний конкурс також буде оголошений на посаду начальника відділу житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та інфраструктури, оскільки єдиний кандидат на цю посаду не з’явився на конкурс по стану здоров’я.

На посаду провідного спеціаліста з кадрової роботи відділу організаційної та кадрової роботи було дві кандидатури, на решту посад – по одній.

Конкурси наступної черги будуть проведені пізніше.

Попередні оголошення можна знайти за посиланнями:

Документи подаються до Сторожинецької міської ради за адресою: 59000, Чернівецька обл., м. Сторожинець, вул. М. Грушевського, 6, тел. 2-12-00.

Читайте також:  XLVII сесія VII скликання Сторожинецької міської ради
Категорія: Події
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ