Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради

Вчора, 14 березня 2017 року, відбулося засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради. На порядку денному було 11 питань.

Питання порядку денного

На виконкомі озвучили суми матеріальної допомоги та загальний звіт про її надання. У загальному із запланованих 400 тис. грн. на сьогодні використано вже 72,45 тис. грн., або 18,1%

Коментуючи питання щодо Програми соціально-економічного розвитку, голова громади Микола Карлійчук зазначив наступне: “Обленерго по інвестиційних програмах району виділили 15,6 млн. грн. Ні один населений пункт не включений з нашої громади в інвестиційну програму Обленерго з подачі району. Сказали мені, що з подачі “другого поверху” і Мельника. Це я офіційно заявляю. Я ставив питання перед Обленерго, направив листа туди, що так не можна. 30% ми займаємо району по населенню і більше чим 30% – по площі. І по інвестиційних програмах Обленерго із 15,6 млн.грн. – нуль. Включили тільки центральну підстанцію, яка йде на район.”

Магазин Водолій
 • Гость: оголосіть список тих хто пропускає виконком не залежно від їх причин
 • Гость: Члени Виконкому не є обрані виборцями нашої громади тому буде правильно показати як відвідують сесії депутати новообраної громати
 • Гость: Добрий день дорогі Роман Романович та Дмитро Миколайович! Звертаються до вас жителі міста з проханням взяти інтервью у шановного депутата Войцехівського,просимо нам пояснити,як виписують ліки по лікарняній касі.Тому що лікарі перестали виписувати нам ліки.Сказали що у них були збори і Карлічук ММ,Лосик ІІ,ВойцехівськийОФ заборонили виписувати ім для людей ліки,інакше у них будуть утримувати з іх зарплати.Але ми платимо увесь час у касу лікарняну і що тепер робити?Наперед дякуємо вам за підтримку.Ви наша надія і підтримка.
 • Гость: Так,ви задали дуже болюче питання для багатьох платників каси.Вже люди возмущаються що пан Карлійчук ММ починає економити за рахунок хворих людей.Зато може якась качелька чи вазонок появляться.Ганьба вам пане мер.
 • Гость: толи еще будет!!!!!!!!!! ой-ой-ой!!!!!!!!!!!!!
 • Гость: Нема ой ой ой і не буде.Бо Дмитро Миколайович вже не підвласний собі та свободній пресі,так що питань та відповідей не буде. Так що платники мед каси не платіть бо всерівно будете купувати ліки за гроші.
 • Гость: А звідки така обізнаність?
 • Балінов Дмитро: Я навіть не знаю, що тут можна відповісти.
 • юрий Сhokanuk: який ремонт в в банилові -підгірному уточніт школа яка , коли ви були в клубі , Я проживаю в банилові -підгірному ви говорити про пільги які , сімя моя 6 дітей пільг немає , про що ви говорити
 • Гость: Банилів дочого ти дожився? Спочатку цей лодарь Абрамчук нічого для села не зробив тільки всім брехав тай брехав.Клуби просто розвалюються.Лікарня так само скоро впаде ні вікон ні дверей. А тепер появився ще більший брехун Карлічук.Подивимся коли ці обидва брехуни зроблять усе що набрихали. Бо сам Абрамчук не зумів у центрі навіть поставити туалет.
 • Гость: Самі за них голосували, самі тепер і терпіть.
 • А А: У Вас проблеми з органами травлення та кишківником??? Ви вже декілька разів Абрамчуку згадуєте туалет в центрі села. Смішно читати. Чи інших претензій немає? І чого ж лодиря, як Ви кажете, декілька разів переобирали??напевно тому, що зробив для села чимало. Якби лишень брехав, то на одній брехні далеко б не поїхав, наступні рази б не переобирали.