Понеділок, Лютий 19
Білий Ангел - Центр яскравих подій

На позачерговій сесії райради кошти для придбання Бобовецького шкільного автобуса в громаду так і не передали

XV сесія райради

Сьогодні, 20 квітня 2017 року, відбулася XV позачергова сесія VII скликання Сторожинецької районної ради. На порядку денному стояло питання щодо внесення змін до районного бюджету.

Дискусія на засіданні виникла через звинувачення РДА в тому, що вони не виконали рішення бюджетної комісії та колегії районної ради про передачу Сторожинецькій міській громаді коштів на придбання автобуса для Бобовецького НВК в повному обсязі. Голова РДА відповідав, що до адміністрації рішення не надходило, їх представників на бюджетній комісії та колегії не було. Більше години депутати виясняли, хто в цій ситуації правий.

В результаті голосів для передачі коштів на шкільний автобус не набрали (18 – “За”, 9 – “Проти”), гроші залишилися в районному бюджеті.

Магазин Водолій
  • Гость: Бартош, ти шо рамси попутав? ти з ким говориш у такому тоні, перед тобою депутати, а не бічі, а ти не князьок. Ти забув хто грішми розпоряджається? тебе вже пора гнати в шию, бо вже мальохо забуваєшся!!! недовіру виразити та й кінець. Ти диви, уявив себе пупом землі... Вже одна репетувала...то тепер сидить в портері та іноді слиною бризкає....
  • Гость: Шановні депутати мене дивує що Ви іще не до сьогодення не ключили в порядок денний питання про не довіру цьому мудаку бартошу ГАНЬБА! тобі вусатий покідьок.
  • Гость: Скільки ця гнида Барт буде сидіти тут і напихати свої кишені. Він і вставляє палки в колеса і по здачі садка на Гвардійській. Йому вигідно тримати велику чергу дітей у садочки, бо в кишеню сунуть хабарі завідуючі які беруть у бідних батьків. Це велика годівничка для цього козла. Дійсно треба шановні депуати вже зробити порядок з цим цапом.
  • Гость: ММ та зробіть вже щось, щоб пустити новий садок.вже і завідуючим набридло чути про ці хабарі, і вихователям важко працювати в такому режимі по 30 дітей у групах. Ви ж голова громади а не відстоюєте інтереси громадян перед цими сволочами. Боріться бо недовіру оголосимо Вам!