TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Увага! Очікується значне погіршення погодних умов!

Штормове попередження

Завтра, 21 квітня 2017 року, на території Сторожинецького району та загалом Чернівецької області очікується сильний сніг, налипання мокрого снігу, утворення снігового покрову, посилення вітру 15-20 м/с.

Рятувальники попереджають – дотримуйтесь елементарних правил безпечної поведінки, зокрема під час керування автомобілем.

Поліція нагадує водіям, що необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу.

Слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці.

Шановні громадяни! Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101″.

Читайте також:  Повідомте, якщо ви стали свідком або об’єктом незаконних, неправомірних чи корупційних дій з боку працівників системи ДСНС
Категорія: Інформація
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

Viber: 066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ