Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

На розширеному засіданні бюджетної комісії міської ради обговорили розподіл 2,3 млн. грн. перевиконання

Сьогодні, 20 квітня 2017 року, відбулося розширене засідання бюджетної комісії Сторожинецької міської рад за участі голів інших депутатських комісій.

Необхідність скликання комісії виникла у зв’язку з тим, що за результатами трьох місяців перевиконання бюджету громади склало 2,3 млн. грн. і необхідно було провести обговорення розподілу цих коштів перед позачерговою сесією, яка, згідно розпорядження міського голови, відбудеться завтра, 21 квітня 2017 року.

У плані роботи сесії мало бути три питання:

Після обговорення, було додане ще одне питання щодо інформації від голови депутатської комісії по перевірці роботи КП “Сторожинецьке ЖКГ”.

Депутатам на обговорення був винесений попередній розподіл перевиконання бюджету загальною сумою майже 2 млн.грн.

Решту коштів від перевиконання залишать для фінансування зарплат бюджетникам, зокрема вчителям, оскільки освітня субвенція, за інформацією фінансиста, до бюджету громади ще не надійшла.

Магазин Водолій
  • Денис Семенюк: Францович правильно наголосив про бардак! Коли слухаєш запис, то здається, що в дитячий садок попав. Дмитро теж молодець стосовно нагляду та контролю якості ремонту Кобилянської.
  • Гость: Хтось пояснить логіку в розподілі вказаних коштів? Бо мені здається що до проекту розподілу цих коштів готується ввезення до нашого міста пам'ятника Флондору, помпезного ввезення його в місто по свіжовимощеній вул. Кобилянській з подальшим перейменуванням Сторожинця в Флондорель. Бо навіщо нашому М.М. було приймати участь у відкритті в Опришенах (див. Глибока.Інфо) пам'ятника Штефану чел Маре? Таким собі сепаратизмом можна прикривати й наступні дерибанчики бюджетику...
  • Гость: А дійсно Микола Миколайович,що пов'язує Вас з селом Опришани? Чи обмінювались досвідом дерибану бюджету? PS А асфальт у них в селі кращий,ніж у нас в місті...
  • Гость: Оце людина за неповних 50 років зробив стільки,що його згадують більше чим через 500років,а наших забудуть на другий день.А ММ молодець замість того щоб у себе щось робити,поіхав до сусідів.
  • Гость: в тому році і в цьому році були запити щодо виділення коштів на дитячу площадку на заріччі, щось на комісії не було чути про ці запити, що в громаді є тільки один Б.Підгірний, що постійно туди виділяються кошти, що біля Кайзера яму прорвало що там необхідно асфальтувати, чи біля типографії неможна проїхати. Який принцип розподілення коштів. Не зрозуміло хто подавав пропозиціїї. Напевно заступники чи чихто?. Дмитро Миколайович опублікуйте кошториси та експертизи на сайті. І ще одне питання чоиу тільки одна комісія вирішує розподіл, напевне треба було почути і інші комісії, чи це дуже горяще, асфальт стине? Раніше на комісії перший заступник обіцяв виділення коштів на продовхення робіт на дорогах на Заріччі.
  • Гость: Після обрання міської ради було сформовано 6 комісій, бюджетна там не названа. Це що, уже сьома ?
  • Гость: а дісно,чого розбили на три рази оплату за кобилянску?а тобі Францович пора самому у свому закладі полічитись,бо нервішки тютю,так і до психозу не далеко.бідному слово не дали та на кожній сесіі лиш ти і говориш,шо мер тобі уже зауваження робив.А до Гудими звернися він розумний,поможе.
  • Гость: У Деліцоя аж челюсть відвисла.Сидів чоловік,мовчав,тихенько руку підняв,а тут "ГАВ"збоку,аж не спам"ятався бідний,чи то його соратник пошуткував чи дійсно мозок заклинило.У Войциховского на регіоналів алергійка,причому стійка.Він іх ригами називає.Сам чув.Так що пан Деліцой тримайтесь О Ф як най далі,бо він може не стриматись.Тут навіль Анатолій вже не допоможе,на Мусорського треба звертатись.Добре що хоть стало совісті пробачення попросити.
  • Гость: Ну це йому не підлеглі,на яких він гавкає постійно.По привичці гавкнув,а потім отямився де він сидить.Да ці депутати його як пес тряпку порвать можуть,але не кладуть розум з дурнем хворим.