TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Молодь міста прибрала парк “Молодіжний”

Вчора, 27 квітня 2017 року, небайдужі жителі Сторожинця самотужки, попередньо оголосивши збір в нашій групі ВК, прибрали алеї та територію біля річки в парку Молодіжному.

Бажаючих взяти участь в прибиранні було багато, але на саму акцію прийшло лише сім чоловік. Не зважаючи на малочисельність, хлопці та дівчата зібрали порожні пляшки, упаковки від продуктів харчування, порожні пачки від цигарок, шприци, стаканчики, покришку від вантажного автомобіля тощо.

В хащах Молодіжного знайшли навіть барсетку з мобільним телефоном та двома запакованими тестами на вагітність. Можливо, хтось упізнає.

Вже пізно ввечері все зібране сміття винесли в мішках до смітника, залишивши після себе чисто прибрані місця для відпочинку.

Але чистими вони були лише протягом ночі. Сьогодні, 28 квітня, невідомі “покращувачі” благоустрою повернули все до першопочаткового вигляду.

Пусті пляшки, стаканчики, упаковки від соку – на радостях від чистоти невідомі “безгосподарники” забули винести за собою сміття, тим самим підтвердивши просте правило: “Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять”.

Категорія: Важливо Події
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ