TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Наш спортсмен взяв срібло Чемпіонату України з дзюдо

14-15 травня в Львові відбувався Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат молодшої вікової групи. В турнірі взяли участь близько 700 спортсменів з усіх куточків України.

У складі збірної області честь Буковини на цих змаганнях захищали і  представники Сторожинецької школи дзюдо. В динамічних та складних поєдинках вагової категорії до 42 кг (в молодшій віковій групі до 15 років) єдину для Чернівецької області на цих змаганнях срібну медаль здобув Матейчук Олександр, учень відомого сторожинецького тренера Іллі Гаврилюка.

Інші Сторожиницькі спортсмени – Кухарук Кирило, Звоздецький Василь, Цурик Станіслав – показали високий рівень боротьби, але вибули зі змагань в попередніх раундах. Наші спортсмени здобули безцінний досвід виступів на змаганнях національного рівня.

Сторожинецька районна федерація дзюдо і самбо вітає медаліста Олександра Матейчука та його тренера Гаврилюка Іллю Михайловича з хорошим результатом, а також висловлює щирі слова вдячності тим, хто допомагав нашим спортсменам взяти участь у цих змаганнях!

Читайте також:  У Сторожинці відбувся професійний Міжнародний турнір з кікбоксингу К-1 "FANAT FIGHT"
Категорія: Важливо Спорт
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ