Субота, Лютий 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

На зборах в Старій Жадові так і не надумали об’єднуватися з Сторожинецькою громадою

Збори в Старій Жадові

Вчора, 29 червня 2017 року, в Народному домі Старої Жадови відбулися збори села. На порядку денному був звіт сільського голови Івана Савчука, інформація комісії з ТЕБ та НС і питання щодо добровільного об’єднання села з Сторожинецькою громадою.

Після довгого обговорення присутні так і не проголосували за дооб’єднання, але і не проголосували проти. Було прийнято рішення перенести громадські слухання на кінець наступного тижня, а в понеділок на 11 годину провести в Народному домі спільні збори активу села, на які запросити всіх керівників організацій, депутатський корпус та членів виконкому для обговорення цього важливого питання.

Магазин Водолій
 • Гость: Я проживаю в громаді. Але ніяк не второпаю - з якого такого ляду Бартош спочатку чинив всілякі перешкоди при створенні громади (та й чинить при її функціонуванні), а тепер вже став полум'яним агітатором за приєднання до громади ще й Жадови. Хто роз'яснить мені, як члену громади, так само і жадівчанам - чому так р'яно агітують за об'єднання (приєднання) саме чиновнички різних рівнів. Кому саме буде вигода від приєднання - ЧИНОВНИКАМ чи НАСЕЛЕННЮ ???
 • Гость: Погано ти торопаєш.Бо якби ти мав відношення до створення громад або бодай до обговорення,то ти би зауважив шо Я М Бартош говорив про ці речі ще на початку 15року.Але були ті хто робив все можливе щоб громади не були сформовані.
 • Гость: Я так само, як people погано торопаю та не маю відношення до створення громад. Якщо ти, староста, такий розумний, то просто поясни читачам, а заодно й жителям громади та жителям Жадови: ЩО ВИГРАЄ ГРОМАДА ВІД ПРИЄДНАННЯ ЖАДОВИ, та ЩО ВИГРАЄ ЖАДОВА ВІД ПРИЄДНАННЯ ДО ГРОМАДИ ???
 • Гость: Староста сиди і мовчи. Ви, як голови колгоспів пустили все на вітер, тепер держава дала можливість спригнути з теми без наслідків, прикрившись громадою. 75% старост потрібно гнати Карлійчуку геть з посад, як "не оправдавших доверия". Тепер давай зберемо весь кагал. Карлийчук не любить Бартоша, Бартош не любить Лосіка, а Лосік не любить їх обох. Створять величезну громаду тільки для того щоб когось з них не було на посаді. А люди громади - Що?
 • Гость: А "бабки"-що? забув, діду?
 • Гость: people, ви дійсно такі недалекі, чи прикідуєтесь? ну скільки можна шукати якісь вселенські заговори на теренах нашого району...ну у всіх на очах Бартош тягнув Карлійчука до громади, ледве з Рибаком, народним депутатом, затягнули, по ходу Бартош збувся з свого підпорядкування одну третину району, а з іншими громадами і дві третини поза впливом адміністрації, і далі агітує за громади. бо за посадою йому так передбачено, зарплата при цьому не зменьшується...а як ви у громаді, то скажіть, що змінилося на краще за пів року, а лише то, що школи і бібліотеки віддали у громади на фінансування, та й дороги грейдером трохи чухають, і почуття великої гордості, що живимо у громаді...а до Бартоша які претензії, ви живете у громаді, питайте з керівництва цієї громади, якщо шось не так...я не є адвокат Бартоша, і міг би просто пройти повз ваших слів, але вже бісить загальна маргінальність ваша і основного населення нашого краю...неосвіченість, недалекість і є причиною, що так живимо, що готові один одному очі видрапати...далі не можу, бо заблокують...
 • Гость: Ну то й женись зі своїм бартошем...
 • Гость: Лікуйся, Люся!
 • Гость: Вам ще не ясно, що при владі ХАМЕЛЕОНИ?
 • Гость: Нє, ну людина добре каже. Які питання, ми громада- всі питання до міської ради.
 • Гость: Рекомендую подивитися на голову Глибоцької громади. Сам подивився з задоволенням. Це наші сусіди і у них є шо вчитися. Особливо про партійні системи у місцевих радах цікаво було. Після того, як подивитесь, представте в студії Карлійчука.. бубубу, плитка лавка мир і злагода бубубу шукаєте негатив бубубу https://www.youtube.com/watch?v=6mypQqFOM4Y