Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

На позачерговому виконкомі змінили список об’єктів, на які планують витратити інфраструктурну субвенцію

Сьогодні, 4 липня 2017 року, відбулося позачергова засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради. На порядку денному було питання щодо зміни переліку об’єктів, які будуть реалізовуватися за кошти інфраструктурної субвенції на розвиток громади та затвердження їх проектно-кошторисної документації.

При натисканні на зображення, воно відкриється в збільшеному розмірі

Попередній перелік був затверджений рішенням виконкому №110 від 27 червня 2017 року. Тепер замість улаштування даху на недобудованій Давидівській школі та ремонту покрівлі будинку по вул. Чернівецька, 13 в список додали капітальний ремонт лікарні села Банилів-Підгірний на 1,4 млн. грн., та ремонт клубу в селі Слобода-Комарівці на 145 тис. грн. 

Магазин Водолій
  • Гость: Все зробив Абрамчук за своє багаторічне головування в Банилові і лікарню і обласну швидку, і ремонти в лікарнях, підлоги забув тільки побудувати аеропорт і свисток. Треба відремонтувати панський маєток з двома гектарами землі, а потім приватизувати, а лохи схавають. За що нам така кара?
  • Гость: Нєєєє! Не приватизувати, а (голосом карлійчука): Шаноуна громадо! Шаноуні депутати! Нам не вистачає коштів для утримання Банилівської лікарні! Є інвестор! Він купить лікарню за сто тисяч! Ми перекриємо витрати! Прошу підтримати! Хто за? Проти? Утримався? Рішення прийнято
  • Гость: А як це так Абрамчук зумів "лизнути" і в мера і в старостів і в членів виконкому. Навіть Бажура промовчала. Напевно центр громади переведуть в Банилів. А громада буде називатися Абрамкарло_Баниліус . Шановні депутати ще одна надія на Вас залишилась. Розпустіть той долбаний виконком, і прийміть нормальні рішення.Ви представники від жителів громади, а виконком це ті хто повинен виконувати рішення які ви приймаєте.
  • Гость: Гидотне видовище це засвдання виконкому.Де та молодь яка так рвалася бути при владі? Ніколи не думав що всі ці нові люди будуть такі безхребетні.Ви всі сидите просто як лохи.Цей старий маразматик вішає лапшу на вуха пропихає все що на голову не налазить і ніхто не задав питання. Депутати розженіть нахрен цей виконком бо скоро будуть вибори і вам треба буде багато шо пояснювати.
  • Гость: Стаять, придурки! На сесії прийняли рішення затвердити план соціально-економічного розвитку і точно написали, що має фінансуватися за бабки інфраструктурної субвенції. Це шо за ахінєя? Виконком може тільки затвердити кошториси, і всьо. Якого х*ра виконком виключає чи включає об"єкти в перелік? Взагалі офанарєлі? Це порушення рішення сесії! Це перевищення службових повноважень! Агов! Прокуратура? Поліція? Ви де? Більше півтора міліона кудись пустили, непонятно куди. А ви куда дивитеся?