Для вирішення питання здачі в експлуатацію будинку по вул. Чаплигіна, 47а потрібно більше 2 млн. грн.

Будинок по Чаплигіна, 47а

Вчора, 4 липня 2017 року, в Сторожинецькій міській раді відбулася нарада за участю представників Управління капітального будівництва (УКБ) Чернівецької ОДА щодо вирішення питання здачі в експлуатацію будинку по вул. Чаплигіна, 47а.

У жителів п’ятиповерхівки є багаторічна проблема – будівля, в яку вони заселилися ще у 2000 році, досі не здана в експлуатацію.

Депутати Сторожинецької міської ради виділили 9,6 тис. грн. для виготовлення кошторисної документації наприкінці зими. Кошти були перераховані Чернівецькій ОДА для перерахунку УКБ для оплати за виготовлення цих документів, але станом на сьогоднішній день дана сума не проплачена.

Більше того, на адресу Сторожинецької міської ради надійшов лист від департаменту фінансів ОДА, що кошти і не можуть бути проплачені, в зв’язку з тим, що зазначений об’єкт не знаходиться на балансі УКБ. Фактично, зараз будинок “підвішений” у повітрі – ні в Управлінні капітального будівництва, ні в Сторожинецькій міській раді його на балансі немає.

За результатами наради було прийнято рішення, що до п’ятниці УКБ відшукує будь-яку документацію на дану будівлю для підготовки акту прийомки-передачі будинку на баланс Сторожинецької міської ради.

Ще однією проблемою є введення будинку в експлуатацію. Проектно-кошторисна документація передбачає на ці цілі суму в 2,015 млн. грн. – сюди входить організація водопостачання, водовідведення, теплоізоляції, благоустрою прибудинкової території тощо. Окрім того, після проплати за проектно-кошторисну документацію, необхідно буде провести експертизу проекту, вартість якої 2,2 тис. грн.

Наразі на зазначені цілі двох мільйонів в міському бюджеті немає. Але є рішення виконкому Сторожинецької міської ради від 9 серпня 2000 року щодо видачі ордерів на заселення жильців у зазначений будинок під їх письмові зобов’язання самостійно завершити всі роботи для введення будинку в експлуатацію. Ці зобов’язання наразі зберігаються в мерії.

Категорія: Відео Новини міста
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ