TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Засідання депутатської комісії з питань ЖКГ, комунальної власності, транспорту та зв’язку

Сьогодні, 5 липня 2017 року, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, промисловості, транспорту та зв’язку, впровадження енергозберігаючих технологій, охорони навколишнього природного середовища, розвитку середнього та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування.

Народні обранці обговорили порядок денний майбутньої сесії, яка призначена на 3 серпня 2017 року.

[toggle title=”Плановий порядок денний наступної чергової сесії”]

[/toggle]

Основну дискусію викликало питання ремонту доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах громади, про яке доповідав Сергій Шелємін, т.в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, ЖКГ, транспорту, благоустрою та інфраструктури.

Сергій Анатолійович представив депутатам інформацію про виділені кошти на ремонти доріг. Загалом за шість місяців 2017 року, міська рада витратила на поточний ремонт 2,24 млн. грн. 

Також обговорення викликало питання щодо клопотання КП “Сторожинецьке ЖКГ” стосовно затвердження нових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Було вирішено отримати від керівництва комунального підприємства розширену інформацію стосовно деяких статей розрахунку витрат і повернутися до розгляду питання пізніше.

Категорія: Відео ЖКГ
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ