Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Сходка Красноїльської громади щодо мисливських угідь закінчилася під стінами Чернівецької обласної ради

Вчора, 5 липня 2017 року, жителі Красноїльської громади разом з депутатами обласної ради, селищної ради, керівниками селища зібралися в клубі, щоб обговорити виділення 4155 га лісу під мисливські угіддя та передачу їх чернівецькій громадській організації строком на 30 років.

Сам факт обурив краснян, оскільки ще в березні громада бурхливо обговорювала виключення площі Лаурського лісництва з лісового фонду ДП “Сторожинецьке лісове господарство”. Тоді було прийнято рішення, підтримане сесією селищної ради, з проханням до облради не надавати в користування мисливські угіддя біля Красноїльська.

Також в селищі зареєстрували громадську організацію “Товариство мисливців “Красна-Лаура”, яка зверталася до обласної ради за наданням саме їм цих мисливських угідь.

Після нетривалих дебатів в залі селищного клубу, жителі громади організованою колоною в супроводі двох екіпажів поліції вирушили до обласної ради, щоб поспілкуватися з її керівником.

Спочатку до краснян вийшла перший заступник голови Чернівецької облради Інга Маковецька, а згодом прибув і голова обласної ради Іван Мунтян.

Тривала розмова закінчилася обіцянкою Івана Миколайовича дати час ГО “Товариство мисливців “Красна-Лаура” пройти всі погодження і на наступній сесії облради переглянути рішення щодо виділення мисливських угідь.

Магазин Водолій
  • Гость: ЧТО ГОСПОДА КОНТРОБАНДИСТЫ, КЛЮНУЛ ЖАРЕНЫЙ ПЕТУХ В ОДНО МЕСТО, ВЫХОДИТ ЧТО ВЫ С ОДНИХ ГРИБОВ ЖИВЕТЕ, ВВЕСТИ СПЕЦНАЗ В КРАСНОИЛЬСКЕ ТАК КАК В ПУТИЛЬСКОМ РАЙОНЕ. НА ВИДЕО ВИДНО ЧТО ТУКУ ВСЮ ЖИЗНЬ ГРИБЫ И МАЛИНУ СОБИРАЛ. ВСЕ ПРАВИЛЬНО ОБЛРАДА СДЕЛАЛА.. ЕСЛИ КОМУТО НЕ НРАВИТСЯ ИДИТЕ В СУД И ТОГДА СПРАВЕДЛИВОСТЬ ВОСТОРЖЕСТВУЭТ. ОТ ЭТИХ КОНТРОБАНДИСТОВ УЖЕ ЖИЗНИ НЕТУ. ТУКУ ЗАЙМИСЬ СВОИМИ ДЕЛАМИ НА ПРОИЗВОДСТВЕ, МАФИЯ НЕ В ОБЛРАДЕ А В КРАСНОИЛЬСКЕ.
  • Гость: На якому снованії Мунтян припинив дію рішення, скзав що будемо чекати поки інші нададуть документи, депутати прийняли рішення і його треба виконувати. А Красняни коли виготовлят відповідну документацію нехай звертаються до облради і депутати розглянут
  • Гость: Депутат ти клоун сесія неиімела право виносить решения без обсуждения в ЗМИ и решения сесии Красноильськой громади так што иди соси свой депутатский чл...н
  • Гость: Сесія зробила все правильно. А со...ти ви будете по черзі у всіх депутатів коли подасте документи в облраду. Так що можете починати вже зараз, ато потім буде пізно.
  • Гость: не гикай кажи сокиру зловив чи ні