Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Стара Жадова вирішила приєднатися до Сторожинецької громади

Збори в Старій Жадові

Сьогодні, 7 липня 2017 року, відбулися збори громади Старої Жадови та сесія сільської ради. В Народному домі зібралися більше 180 жителів села, а ось керівників районної ради, РДА чи міської ради не було.

Після обговорення прямо в залі скликали сесію ради, де 11 голосами було прийнято рішення приєднатися до Сторожинецької громади. Тепер міська рада має сформувати робочу групу, яка й буде займатися процесом приєднання та готувати проекти відповідних рішень.

Наступним може бути приєднання Верхніх Петрівців. Наразі там готують громадські слухання щодо цього.

Магазин Водолій
 • Гость: Нагнули
 • Гость: Повний піпец. Народ хто такий цей неук Швондер- Кухарук? Він не має зеленого поняття шо таке ГРОМАДА.Цей клоун хоть розуміє які гроші треба дати на підтримку села?Нехай розкаже про затримку зарплат у громаді. Розкажи про скорочення кадрів бо нема чим зарплату платити.Бо Карлійчук докерувався з такими помічниками далі вже нема куди.У селах треба лишити по два працівника але і це похоже ситуацію не врятує.Починати треба з таких неуків як цей Кухарук.Абрамчука гнати бо засрав Банилів дальше нема куди а тепер просить 5млн грн і це лиш початок.За чий рахунок?
 • Гость: Ще дякую скажіть, шо Кухарук приїхав. Що хоть хтось приїхав. Мер болт забив, звалив в свій любимий Банилів, де якогось хера прикармлюють постоянно кучою грошей. Шо важніше - звіт Майі чи приєднання чотирьох тисяч жителів? Непонятно, чого Лосік з Бартошом не приїхали - це ж важливо було. Отака повага до громади. Главне - вкрасти. І хай старости розкажуть, шо нехватає і кому нехватає. Треба було до того думати, як в штат брати всяке ніяке, абрамчуків з копчиками. Найшли спеціалістів. Десятки тисяч получають грошей, бензін, лікарняні-х*йрняні, а толку ноль. Вкрасти знають лиш. Повиганяють старост, будете бачити. Начнуть з самих хавкатих, решту до ногтя поставлять. Ніби шо крім Бажури - та сама зубата, але і результат має.
 • Гость: Треба було мерові відправити в Жадову свого "великого" секретаря Матейчука. Як іти по садочках волни нарізати то він бігом сів у мерса і поїхав. А чому тут не поїхав і не виступив перед людьми. Кухарук не погано виступив , і навіть пару цифр назвав. А Матейчук і того не знає. Знає тільки зранку каву попити, а потім вийти на вулицю і демонстративно покурити, а потім пройтися по мерії і своїм наглим і нерозвинутим виглядом похизуватися. Думає що його хтось поважає. А то навпаки. Роботи не знає, керувати не вміє а лиш показатися хоче, а в мерії треба робити. З таким показниками в мери ще далеко, і навіть на спеціаліста відділу кадрів не тягне.
 • Гость: Дурочка, до чого це. Цікаво в яких садочках він волни нарізає. І навіщо йому це*? А пишеш бо мабуть страшно, да?
 • Гость: Да на кресло мера он давно глаз положил,но не известно когда оно освободится.Потому что мер врос в него и пустил корни,наверное надолго.так что Игорек скорее смениш своего патрона Лосика,чем ММ
 • Гость: Да.скоро узнаєте дорогі виборці якого порядного мера обрали і які великі гроші ідуть через Банилівський "овшор"Діма вам прорекламує усі реальні і не реальни витрати мера.Він думає що ці депутати кнопкодавці,ні шаноуний,на цей раз прольот.Основна маса депутатів без понятія,пішли за ради гонору та своіх інтересів,але слава БОГУ що є такі як Балінов,Чорнолюк,Деліцой,Антонюк та ще пару молодих, які вболівають за місто і людей,та й сображають,а решта нулі.
 • Гость: А що Доліцой такого зробив, тільки сидить у мера в кабінеті іроздає вказівки. Разом з Маряном мутять, ходять по селах і пропонують свої послуги що кому треба зробити. Надходження по землі в громаді мінус 500 тис.грн. Вот як працюють земельники во главне з головою земельної комісії великим рішалою Деліцоєм. Пане мер,і секретар, жиніть в шию цих двох проходимців, а то хлебнете горя від цих проходимців, а в першу чергу це секретарь, якого вони вже підставили по декількох рішеннях.
 • Гость: А, що до повноважень голови депутатської земельної комісії та землевпорядників хіба належить збір податків? Якщо надходження по землі мінус півмільйона, то чи це не питання до Курчака Василя? Хто, що думає з цього приводу?
 • Гость: Жадівчани, не слухайте що вам втирають. Підете до Сторожинця , буде застой ще гірше ніж до тепер. Ідіть краще з Лукавцями до Берегомету. Не слухайте Кухарука. Чим більша громада тим гірше. В Сторожинці вже проблеми з виплатою зарплати. Запросіть Старостів з Сторожинецької громади і нехай вони розкажуть як їм живеться. Бажуриха з Комарівців могли би вийти з громади, вийшла би вже давно.Дивіться добре, влізите в лайно і все, дороги на зад не буде. Подумайте добре.
 • Гость: Це часом не той Кухарук, що на зборах 5 серпня 2016 року (https://storozhynets.info/archives/16222) розказував жителям Старої Жадови про те, що їм краще бути маленькою громадою і не лізти у великий колхоз Сторожинецької ОТГ. Цікаво, що заспіває ще через рік
 • Гость: Дужу цікаво кого Карлійчук відправить до людей пояснювати шо грошей не хватає.Невже Кухарука чи Матейчука? В громаді уже не вистачає грошей.У чиновників зарплати просто не пристойно високі.У мера тисяч 20 у замів і старост по12-15тисяч. Ну якийбюджет це витримає?Проїдають все шо можно.Опомятайтеся.Вас люди обрали щоб ви змінили ситуацію з поставками води каналізації дороги.А ви пане мер далі кладете плиточки і в селах клуби і стадіони.А хтось скаже а що буде якшо в наступному році грошей на розвиток не дадуть як все це буде жити.Чи керівникам -пенсіонерам це по барабану?
 • Гость: Так, справи кепські. Розвели відділи, а начальників??? Скажіть, нашо було начальника собезу, культури...співпрацюйте, башляйте якусь частину, так нє- бабло є, давай плодити нездар. А які у них "конкурси"- позор!!!яке це все жалюгідне...
 • Гость: А Верхнім Петрівцям лищ до Сторожинецької ОТГ іти , там ще живуть в епоху комунізма то навіть по сільській раді видно , розвалене все і дальше головою не думають створювали би свою громаду з своїми мозгами , а то знов ідуть до трочки загального користування, ні дороги, ні нормального дитячого садочка, вікна падуть на дорогу а за місце в садочку платять не малі гроші . Ні тобі влади нормальної , секретар сільської ради одна грамотна людина і та втікла звідти у мене десь така думка , що це село кинути на призволяще не було і не має там господаря людського , тепер якщо приєднаються до Карлійчука , ніхто їх там чути не буде. Мені дуже обідно бо я там родилася нажаль не живу , але коли приїджаю дуже боляче дивитись на те як керують селом.
 • Вася: Мене дуже обурила *ЖІНКА* яка розпиналась про Субвенцію, вона взагалі знає,що таке Субвенція?????Субвенція надається з державного бюджету місцевим бюджетам, а не Сторожинецькою громадаю!!!!! Старожадівська громадо!!!!!!!!!! за всі негаразди і незручності які чекають на вас в Сторожинецькій громаді подякуйте цій жінці............!