Неділя, Лютий 18
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В Банилові-Підгірному відбулися збори громади села

Сьогодні, 7 липня 2017 року, в Народному домі Банилова-Підгірного відбулися збори громади села, на яких були присутні депутати міської ради, керівництво громади та більше сотні місцевих жителів.

З громадою обговорили перспективи розвитку села, питання щодо благоустрою та утримання сільських кладовищ.

Магазин Водолій
 • Гость: Хочу подякувати Валерію Антоновичу за його добрі справи які Він зробив для села .Міцного вам здоров,я,терпіння,миру і спокою в державі та особистому житті.
 • Гость: Антонович мужик СУПЕР! Таких голів треба побільше...Немало свого здоровя збувся, але люди поважають. Канешно всім не вгодиш,бо скільки людей стільки думок.Бережи себе!
 • Гость: Назвіть хоть один приклад що цей "супер мужик" зробив доброго для Банилова. А то що здоров'я позбувся, то менше бухати треба було, а краще роботою би займатися. Якщо хочете знати його рейтинг в селі, зробіть офіційне опитування. Алкашіі і крадії гравію та лісу будуть за, остальні проти нього.
 • Гость: Да, гість із Гільчі, ти скажи що ти зробив для свого села? А бруд лити непотрібно. Зроби ти стільки як зробив Антонович.Звідки в тобі стільки гніву,брехні? А рейтинг хіба тобі треба,а не йому.
 • Гость: Не шаноуний мер перед тим як когось вихваляти то бодай поінтересуйся хто є хто. Абрамчук у Банилові розвів ціле кубло крадіїв які йому помогали піднімати будиночок і квартиру у Чернівцях. Микайло його права рука.Вже просто гидко слухати шо Микайло чуть церкву не збудував.Але ніхто не каже шо Ротор давав на ці діла тисячі кубів лівого лісу для Микайла .Він давав трохи для церкви трохи Ротору а решту собі. Микайло має фірму де майже всі працюють ліваком. За оренду землі нуль бо так дозволив Абрамчук. Присяжнюк один із чемпіонів по розкраданню.Цей хлопець навіть не знає що за землю треба платити податок.Про Штефюка говорити це себе треба не поважати.Просто су3пер злодій який у Банилові набрав десятки гектарів і не платить нічого до казни.І цей мер хвалить цих злодіїв і кладе їх у приклад для інших. Якщо у мера такі авторитети то очевидно одне що він і сам такий.Тому на Банилів так багато грошей йде з громади.Бо там все шито -крито і можно красти.
 • Гость: Ось і є питання до земельної комісії і до начальника земельного відділу Мар'яна, чому бізнесмени в Банилові не оформляють земельні ділянки і не платять до бюджету кошти. Нехай голова земельної комісії на черговій сесії міської ради прозвітує, і розкаже як ідуть справи з оформленням земельних ділянок, скільки договорів заключено,а тоді будуть питання і до Мар'яна, нехрен хірньою займатися і кляузи писати. Понабирали дибілів, і недоумків.
 • Гость: В селі давно треба навести порядок.Наші лісові магнати в селі переживають що поліція чергує круглосуточно.Але ви наглота уже так оборзіли шо нема вам краю. Ми думали шо це громада порядок наводить а Карлійчук про це нічого не знає.Може Карлійчук уже заодно з ними.В селі 20пилорам а на роботу офіційно ніхто не бере бо не хотять платити.Всі магазини працюють на ліво.Колись все рішав Антонович а тепер появилися круті з Чернівців. Може наведети порядок.
 • Гость: "село". а ти був у тому будиночку чи тій квартиріт про які несенітницю пишеш? Докажи,покажи ,що вони дійсно є. Чому є такі злі, недобрі,завісні люди? Назви себе і прийди дивлячись у вічі скажи, що тобі не довподоби.
 • Гость: А чому б не перевірити ці пилорами? Без попередження приіхати, чи прийти( хто має право перевіряти) і переконатися які люди працюють і як ім виплачують зарплату. А чому робочі не оформлені? А де потім брати стаж роботи? Треба навести порядок!
 • Гость: Шановні власники газети поясніть будь ласка,як писати у вашу газету ,бо чогось пару днів немож було нічого не написати не прочитати.Шо це було? не було навіть останніх новин.прошу
 • Балінов Дмитро: Новини публікуємо шість днів на тиждень. Можливо, у вас щось з браузером або комп'ютером в цілому. Писати можете в коментарі, на наші сторінки в соціальних мережах та на адресу електронної пошти. Внизу сторінки також є телефони - звертайтесь, ми не кусаємося.