Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Жителі Верхніх Петрівців вагаються, чи приєднуватися до Сторожинця

Збори в Верхніх Петрівцях

Сьогодні, 21 липня 2017 року, в Верхніх Петрівцях відбулися збори активу села щодо добровільного об’єднання громад в цілому та приєднання до Сторожинецької громади зокрема.

Сторожинецька міська рада на минулій сесії прийняла рішення звернутися до навколишніх сіл з пропозицією дооб’єднатися. Поки що свою згоду дала тільки жителі Старої Жадови, які після минулорічного об’єднання громад в районі опинилися ізольованими – з однієї сторони Сторожинецька громада, а з іншої – громада Лукавців Вижницького району.

З Верхніми Петрівцями ситуація інша – біля них є ще Нижні Петрівці, Ропча, Буденець та Череш, які ні з ким поки що не об’єдналися, тому петрівчани задумалися – чи формувати свою громаду, чи доєднуватися до міста.

Ці та інші питання мали обговорити сьогодні на сходці села, яка, зі слів жителів, не проводилися вже біля 7 років. Сільський голова не забажав проводити збори та виїхав в невідомому напрямку, не попередивши людей, що збиралися біля сільської ради.

Таке ігнорування з боку керівництва не завадило прийняти рішення зібрати наступного тижня максимальну кількість селян для обговорення процесу децентралізації та прийняття рішення – йдуть Верхні Петрівці до Сторожинця чи будуть намагатися сформувати власну громаду з навколишніми селами.

Магазин Водолій
 • Гость: Ще одна супергромада: Верхні Петрівці, Нижні Петрівці, Ропча, Буденець та Череш!!! Як люди не розуміють, що всім цим громадам скоро ГАПЛИК!!! Скоро будемо читати про кримінальні справи за розтрату субвенцій не за призначенням і.т.д. Короче думайте-думайте. От побачите, що скоро-скоро буде цьому всьому кінець!!!
 • Гость: Тихо, параноїк. Гаплик буде не громадам, а їх керівництву за розтрату. У людей мозги працюють уже не так, як при янику. Люди розберуться.
 • Гость: Ще не довго мєсним царькам набуватися лишилося...
 • Гость: Сільські голови це біч громади
 • Гость: Який ти дуже розумний .А ти хто в громаді.
 • Гость: Я місцевий,це ти гість. Голови сіл в 90% злодюги і невігласи.
 • Гость: Може хоч у цих людей вистачить розуму не приєднуватись до Сторожинця, а створити компактну громаду та бути там гоподарями!
 • Гость: Господарями чого? Там що є чим утримувати громаду? Будьте реалістами всі новостворені громади скоро визнають не дієспроможними і їх за рішенням кабміну, або суду приєднають до Сторожинецької. Та що не мучайте людей а приєднуйтесь відразу.
 • Гость: А раз так, то не потрібно наводити приклади Європи, де чудово існують маленькі громади, а прямо все сказати людям про те, що від них нічого не залежить ! Іхай гінці з району не ламають комедій, бо дуже противно.
 • Гость: А може спочатку Сторожинецька громада рухне. Бо так як ідуть справи тепер то відать що кінець близько.А у цих селах що мають приєднатися хоть якісь доходи є?Бо рік тому всі ці люди які у громаді на роботі кричали що великого колхозу не треба а тепер самі бігають і агітіруют до колхозу.Так ви шаноуні коли правду кажете?І в яких законах написано що мають через суди когось кудась ,чи це черговий бред команди Карлійчука і швондерів?
 • Гость: Якшо всяке партійне гімно тіпа бартошів і карлійчуків, яке крім свого х.. і партбілету за всю жизнь нічо в руках не тримало, але думає шо воно великий господар, не буде лізти до людей з своїми порадами і грамотностю, як це робили в Сторожинці, то все буде нормально. Подивіться на Глибоку - приклад маленької громади, яка зараз приклад для всіх. Людям з Петрівців треба самим вирішувати, бо сільський голова сцикло і сцить з ними говорити, хоча він пішов від людей, люди його вибрали і сказали працювати для людей. Там ще є депутати - нехай роблять збори, запрошують туда експертів, рахують гроші і вперед, до громади.
 • Гость: Похоже що шара для велікого газди кончилась.Ну профутькає ще 10-12млн на всякі плиточки квіточки. Але по суті ми йдемо не до доброго.Депутати схаменіться де перспеуктива куда йдемо де ваша позиція? Невже тільки один Балінов не боїться скозати про загрозу?
 • Гость: Слухай ти, гість, а що ти за своє життя у руках тримав??????? Глибока обєдналась з двома селами, і весь ресурс Глибоки та 2х сіл пішов у бюджет громади, тому, що всі платники зареєстровані у Глибоці, а якщо до Глибоки притуляться ще кілька сіл, то тоді картина буде зовсім іншою. Пошевели мозгами, якщо, звісно, вони у тебе Є.