Середа, Лютий 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В Сторожинці відбулася інформаційна зустріч щодо участі суспільства в прийнятті рішень у громадах

Сьогодні, 22 серпня 2017 року, в Центрі Естетичного виховання “Юність Підгір’я” у Сторожинці відбулася інформаційна зустріч на тему “Участь суспільства в прийнятті рішень у громадах”.

Шановних гостей, серед яких була представник Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування Наталія Ключник, представник Міністерства регіонального розвитку Лідія Євтушенко, представники Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ Людмила Проценко та Ірина Синельник, представник Фонду міжнародної солідарності Артур Гроссман вітали народні аматорські колективи Сторожинецького району, а також вступне слово сказали голова Сторожинецької РДА Ярослав Бартош та голова Сторожинецької громади Микола Карлійчук.

Після вступних слів присутні розділилися на дві групи. Одна з них взяла участь у тематичному семінарі “Без мешканців не вдасться: запрошення до діалогу”, що пройшов в приміщенні ресторану “Пролісок”. Друга група в актовому залі “Юності Підгір’я” заслухала інформацію про підготовку проектів місцевого розвитку.

На семінарах були присутні представники з різних куточків Чернівецької області і обговорення проходило дуже активно.

Магазин Водолій
  • Гость: Для кого і для чого проводяться такі заходи? Яка практична цінність від такої "зустрічі"? "На семінарах були присутні представники з різних куточків Чернівецької області і обговорення проходило дуже активно". Не вірю! Судячи з світлин, окрім кількох працівників міськради, жодного представника громадськості на цьому заході не було. Якщо це для громадськості, то чому саме громадськість не було запрошено на цей захід?
  • Гость: Потому що вам ще того тижня про це писали. Треба було сраку підняти і піти. https://storozhynets.info/archives/27588
  • Гость: В якій бібліотеці ти таких слів та манер навчився? На якій посаді в міськраді ти б не був - таке тебе не красить. Гопота ...
  • Гость: Це що, приватний чат міської ради?
  • Гость: ОК, інфа є. Запрошення для громадян немає. Це вже не вперше - подається інформація, котра виглядає як повідомлення про якийсь суто корпоративний захід, а постфактум - опа, це ж було для всіх охочих, просто ніхто не хотів... Висновок: заходи проводяться для галочки і навмисно так, щоб ніхто зайвий не приперся і нічого зайвого не ляпнув.
  • Гость: ШІДІРІДІДАЙДАЙ